دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

3 چالش کلیدی بازاریابان چهره و چگونگی غلبه بر آنها بخش اول

3 چالش کلیدی بازاریابان چهره و چگونگی غلبه بر آنها بخش اول

بازاریابان امروز با چالش های شگفت انگیز در ارتباط با مشتریان در سراسر کانال های متعدد و نقطه های ارتباطی مواجه هستند. هر دو بازاریابی هوشمند و فناوری مناسب را قادر می سازد تا بتواند به سرعت و با مقیاس گوش فرا دهد ، یاد بگیرد و به مشتری پاسخ دهد. با این حال ، طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است ، گزارشی از وضعیت مشارکت توسط Marketo منتشر شده است ، تقریبا نیمی از بازاریابان (48 درصد) گفتند که یافتن ابزار مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان آنلاین ، بزرگترین چالشی است که امروز با آنها روبرو است.در این مقاله ، من سه تا از چالش های بازاریابان را با امروز و نوآوری های فناوری بازاریابی آشنا می کنم که به آنها کمک می کند بر آنها غلبه کنند ، از جمله برخی که در آخرین نسخه ما قرار دارند:

 

 

چالش شماره 1 : درگیر شدن بدون در نظر گرفتن داده ها و بینش ها هماهنگ نمی شود

امروزه بازرگانان به اطلاعات بیشتری از قبل دسترسی دارند. اما ارائه تجربه هایی که واقعا مشتریان شما را جذب می کند ، به فراتر از اعداد نیاز دارد. شما باید بتوانید داده ها را به بینش های عملی تبدیل کنید. هیچ سؤال دیگری وجود ندارد که برای درک تمامی سیگنالهای مصرف کنندگان به اشتراک گذاشته شده و چگونگی استفاده از داده ها از آن سیگنال ها برای ارائه پیام های شخصی و معتبر ، چالش برانگیز باشد. در این جا بازاریابان باید ابزارهایی را برای کمک به اطلاع رسانی در مورد راهکارهایشان برای مشارکت عمیق تر دنبال کنند.برای بازاریابان ایمیل ، ابزارهایی نظیر Marketo Insights ایمیل یکی از راه های به دست آوردن بینش در عملکرد ایمیل است. با استفاده از داده های تاریخی ، بازاریابان می توانند روند تحویل ایمیل و معیارهای تعامل را ببینند و نتایج را با مخاطبین ، محتوا و پلتفرم پایین بیاورند و در انتشار اخیر ما ، چندین پیشرفت را ایجاد کردیم که راهکارهای جدیدی را برای تهیه ، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاشتن داده های عملکرد ایمیل ارائه می دهد تا از طریق برجسته کردن نکات جالب به ارائه بینش عملی اقدام کنند.

یکی دیگر از روش های بازاریابی استفاده از داده ها برای ارائه تجربیات شخصی از طریق هوش مصنوعی (AI) است. Content Market Marketo جدید به بازاریابان اجازه می دهد تا تعاملات مخاطبان را به صورت دقیق تر به همان اندازه که شما به یک بخش از یک بازاریابی می کنید ، متصل کنید و این کار با استفاده از بینش های AI برای پیش بینی بهترین مطالب برای درگیر شدن با هر فرد است. در انتشار تابستان Marketo ، تجزیه و تحلیل مبتنی بر AI جدید ، بینش های غنی از آنچه که از دارایی های محتوا شما محبوب تر است ، مورد علاقه هستند و اینکه چگونه قطعات محتوای خاص برای مخاطبان تعریف شده (محل ، صنعت ، نوع بازدید کننده) انجام می شود. با استفاده از ابزارهای یادگیری دستگاه مانند محتوای پیش بینی شده ContentAI در وب سایت ، تلفن همراه ، شبکه های اجتماعی و ایمیل ، کوهی از اطلاعات شما به سرعت سنتز می شوند تا بینش مورد نیاز برای مطابقت دادن محتوای مناسب با مخاطب مناسب را برای حداکثر تعامل با نام تجاری خود ، چیزی که به سادگی بدون تکنولوژی مقیاس پذیر نیست.

 

چالش شماره 2 : پیگیری در سیلوها اتفاق نمی افتد

در دنیایی که در آن هر مسئله ای مهم است ، تیم های متلاشی کننده و غیر همجنسگرا موفق به ایجاد ارتباط واقعی با خریداران و مشتریان نیستند. برای اکثر موارد ، چالش واقعی کار متقابل کارکردی است تا تمام تیمهای مشتری را در سراسر تجربه مشتری متحد کند. برای کسب موفقیت در اقتصاد جذب ، دو تیم که باید در محل کار شرکت کنند عبارتند از فروش اینترنتی و بازاریابی. این تیم ها نه تنها نیاز به هماهنگی در فرایندها دارند ، بلکه باید در حوزه ی تجارب مشتری با نام تجاری واقعا شریک باشند. اما ، بدون ابزار مناسب برای حمایت از این رابطه ، این همکاری می تواند یک چالش واقعی باشد.

شرکت های موفق در حال مشاهده فروش با استفاده از پیام های بیشتر و ابزار از بازاریابی و بازاریابی در حال توسعه کتاب های بیشتر برای هدایت روند فروش همکاری برای درگیر کردن خریداران در تمام مراحل از تجربه مشتری. ابزارهای فروش ، مانند Marketo ToutApp ، کمک می کند تا این دو تیم را به هم پیوند بزنند. Marketo ToutApp از طریق بازاریابی آنلاین ، محتوای اثبات شده و تجزیه و تحلیل تعامل ، تیم های بازاریابی و فروش خود را در زمینه رانندگی و افزایش درآمد پیش بینی شده تمرکز می کند و پیشرفت های اخیر به Marketo ToutApp در نسخه تابستان ما را برای افراد بازاریابی آسان تر می کند تا مطالب را دسته بندی و به اشتراک بگذارند ، بنابراین فروش پیام های مناسب و محتوا برای بستن معاملات بیشتر را دارد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :