دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

3 ویژگی های برجسته بازاریاب نترس بخش دوم

3 ویژگی های برجسته بازاریاب نترس بخش دوم

در صورتی که بازاریابی هستید که می خواهید یک روز به CMO تبدیل شوید ، چه زمانی اقدام به الهام گیری و کسب انگیزه برای دنبال کردن مسیر خود می کنید. من تنها نیستم. در اینجا در مارکتو ، ما همیشه به دنبال بازاریابان ناامید هستیم تا به عنوان ستارگان درخشان از صنایع دستی ما تبلیغ کنند. ما بر این باوریم که نسل بعدی CMO ، روش های جدید و هیجان انگیز را برای درگیر کردن مشتریان اینترنتی خود ، ارایه می کنند. بنابراین ، این سوال را مطرح می کند: آیا شما در مسیر تبدیل شدن به CMO نسل بعدی هستید؟ و چه چیزی برای تبدیل شدن به آن لازم است. در حالی که بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد در بازاریابان بی دقت وجود دارد ، در اینجا چند ویژگی کلیدی است که مشتریان بی تفاوتی ما را دربر می گیرد. آنها کسانی هستند که خود و دیگران را در صنعت می آموزند که چگونه بهتر از بازاریابان و رهبران کسب و کار باشند.

 

 

مارکدار بی نظیر تجربه های شخصی را در سراسر کانال ها ارائه می دهد

CMO نسل بعدی مشتری را در مرکز استراتژی تیم بازاریابی قرار می دهد. یک کانال بازاریابی تنها به عنوان توانایی آن برای یک مشتری کاملا شخصی شده است - نه فقط در یک کانال مربوط به یک تیم بازاریاب - اما همه کانال ها. این نیاز به سطح تعهد از CMO نسل بعدی برای تسلط تیم خود را در سراسر تجربه مشتری ، نه تجربه کانال. این استراتژی باید شامل تبلیغات دیجیتال باشد. در بسیاری از سازمان های بازاریابی ، کانال های تبلیغاتی به دسته های کاملا جداگانه متصل شده اند ، که باعث شده است که هر دو آنها در ابزارهای جداگانه ، تیم ها و آهنگ های تجزیه و تحلیل وجود داشته باشد.

اجازه دهید تصویری از کانال بیش از مشتری به نظر برساند. بیایید بگوییم استراتژی های رسانه های اجتماعی شما را به نقطه ای برسانید. این به مشتریان دقیقا همان چیزی است که آنها میخواهند زمانی که آنها آن را می خواهند ، اما زمانی که آنها وب سایت خود را برای یادگیری بیشتر و به عنوان یک غریبه کامل رفتار می کنند ، شما کانال را پیش از مشتری قرار داده اید. برای شخصی سازی در مقیاس ، CMOS نسل بعدی همه را به یک دیدگاه مشتری متصل می کند که از رفتار و ترجیحات مشتریان در سراسر کانال گوش می کند و از تکنولوژی های جدید مانند هوش مصنوعی در یک پلت فرم تعامل استفاده می کند ، بنابراین هر عمل به حداکثر رساندن فرد نامزدی.

 

مارکدار بی نظیر به طور مداوم آنچه را که بازاریابی بازاریابی را نشان می دهد (و نه) کار می کند

شناختن ROI به عنوان فعالیت شماره یک که بازاریاب ها توافق کرده اند ، بیشترین تاثیر را در کسب و کار خود در سال 2018 خواهند داشت. به همین ترتیب ، Gartner CMO Spending Survey for 2017-18 اظهار داشت که "تجزیه و تحلیل بازاریابی به پیشبرد بخش اول هزینه در مقایسه با سال گذشته ، زمانی که در شماره 4 پشت وب سایت ، تجارت دیجیتال و تبلیغات دیجیتال [سال قبل] آمد." CMO نسل بعدی این را می داند و هر اندازه ای را برای رسیدگی به این چالش رو به رشد برای بازاریابان امروز می گیرد. این معمولا با بازاریابی تصمیم میگیرد که بر اساس اهداف درآمد و نه برآوردهایی از اهداف خود ، عملکرد خود را ارزیابی کنند.

من می خواهم در اینجا روشن شوم ، گاهی اوقات کلیک ها و بارگیری ها ، بینش عملیاتی برای تیم بازاریابی شما را نشان می دهد ، مانند موضوعاتی که بیشتر به مشتریان جالب توجه است ، بنابراین ما می توانیم بیشتر از چیزی که کار می کند و بیشتر از آنچه که نیست ، ایجاد کنیم و به اشتراک بگذاریم. اما حقیقت سخت این است: C-Suite شما درباره کلیک ها و دریافت ها مراقبت نمی کند و CMO بعدی Gen آن را می داند و گزارش های خود را مطابق با آن هماهنگ می کند. CMO نسل بعدی در مورد هزینه های دلار برای این شرکت و نحوه بازاریابی به این فرایند اهمیت می دهد. آنها از این چالش خجالت نمی کشند - آنها در چشم به طور مستقیم نگاه می کنند.

اما آنها همچنین می دانند گزارش در این شاخص های درآمد تنها ممکن است اگر آنها می توانند به طور موثر دسترسی به اطلاعات درست زمانی که به آن نیاز در اطلاع لحظه ای. آنها می دانند نمی توانند چند روز یا چند هفته برای گزارش های عملکرد خارج از بخش خود انتظار داشته باشند. آنها گزارش خود را به دست خود و ارمغان داشبورد هدف ساخته شده برای بازاریابی ، برای به اشتراک گذاشتن گزارش بصری در یک لحظه با مدیران. هنگامی که بازاریابان بی دقت می توانند به طور مستقیم از فعالیت و گزارش فعالیت هایی که مستقیما درآمد را تحت تاثیر قرار می دهند ، خودشان را در جدول رهبری قرار می دهند. آنها اکنون تیم خود را به عنوان یک دستگاه درآمد ، نه یک مرکز هزینه قرار داده اند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :