دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

3 ویژگی های برجسته بازاریاب نترس بخش اول

3 ویژگی های برجسته بازاریاب نترس بخش اول

در صورتی که بازاریابی هستید که می خواهید یک روز به CMO تبدیل شوید ، چه زمانی اقدام به الهام گیری و کسب انگیزه برای دنبال کردن مسیر خود می کنید. من تنها نیستم. در اینجا در مارکتو ، ما همیشه به دنبال بازاریابان ناامید هستیم تا به عنوان ستارگان درخشان از صنایع دستی ما تبلیغ کنند. ما بر این باوریم که نسل بعدی CMO ، روش های جدید و هیجان انگیز را برای درگیر کردن مشتریان اینترنتی خود ، ارایه می کنند. بنابراین ، این سوال را مطرح می کند: آیا شما در مسیر تبدیل شدن به CMO نسل بعدی هستید؟ و چه چیزی برای تبدیل شدن به آن لازم است. در حالی که بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد در بازاریابان بی دقت وجود دارد ، در اینجا چند ویژگی کلیدی است که مشتریان بی تفاوتی ما را دربر می گیرد. آنها کسانی هستند که خود و دیگران را در صنعت می آموزند که چگونه بهتر از بازاریابان و رهبران کسب و کار باشند.

 

مارکدار بی ادب به توافق برسند تا به ارتفاعات جدید برسد

یک بازاریاب بدون تردید تلاش می کند تا هماهنگی درست بین افراد و فن آوری را برای هدف مخاطبان مناسب و برای رسیدن به اهداف درآمد آنلاین شرکت هدف قرار دهد. برای انجام این کار ، آنها می دانند که این فقط در مورد فناوری مناسب نیست - این نیز در مورد افراد است. آنها متعهد به شکستن سیلوها در سراسر ادارات ، تیم ها و فناوری هستند بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر غیرممکن است به دیگران نشان داده شود.

 

مردم سیلوهای

نسل بعدی CMO فروش را به عنوان دشمن نمی بیند ، بلکه به عنوان یک هم تیمی مهم است. آنها درک می کنند که موفقیت فروش به معنای موفقیت آنها است ، بنابراین زمان و منابع اختصاص یافته برای ساخت پل ها در سراسر راهرو اختصاص داده می شود. CMOs های نسل بعدی ، ترتیب فروش و بازاریابی یک ستون از سازمان خود را و متعهد به موارد زیر است:

• گوش دادن به بازخورد فروش برای ایجاد برنامه های بازاریابی متمرکز با درآمد

• به طور مداوم در حال توسعه مشخصات مشتری اینترنتی ایده آل برای افزایش حجم و سرعت منجر می شود

• جشن پیروزی بزرگ و کوچک با فروش ، به عنوان بخشی از یک سازمان واحد درآمد

یک روش مطمئن برای تبدیل شدن به یک شریک ارزشمند برای فروش ، شغل خود را ساده تر می کند. بسیاری از بازاریابان از پیشگامان استفاده از سیستم عامل های توانمند فروش را برای ارائه دیدگاه جامع از حساب ها و مخاطبین خود دارند - یک سرویس واحد برای تمام فعالیت های مربوط به یک مخاطب. هنگامی که یک بازاریاب ثابت می کند که یک شریک واقعی برای فروش است ، آنها تبدیل به یک عضو ارزشمند قبیله درآمد.

 

سوله های فن آوری

فروش و بازاریابی باید بر روی فن آوری هایی که می خواهند برای جذب ، واجد شرایط بودن و انتقال به فروش برسانند ، هماهنگ شوند. گاهی اوقات بازاریابی و فروش از CRM و راه حل های اتوماسیون بازاریابی استفاده می کنند که به آسانی یا به طور کامل ادغام نمی شوند ، بنابراین تقریبا هیچ فرصتی برای هماهنگی وجود ندارد. CMO نسل بعدی می داند که این کمبود ادغام تنها منجر به عدم اعتماد بیشتر بین دو تیم و در نهایت فرصت های از دست رفته درآمد است. هنگامی که شما یک بازاریاب را به سرمایه گذاری در فن آوری می رانید که راندمان و اعتماد بین فروش و بازاریابی را به ارمغان می آورد و شما خود را یک CMO نسل بعدی می کنید!

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :