دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

3 استراتژی برای ایجاد صمیمیت به اندازه با مشتری بخش دوم

3 استراتژی برای ایجاد صمیمیت به اندازه با مشتری بخش دوم

آنچه در قسمت اول مقاله خواندیم :

همانطور که می دانید ، مشتریان مهم ترین منبع برند شما هستند. وفاداری مشتری یکی از بهترین اهدافی است که شرکت می تواند از آن پیروی کند ، زیرا نه تنها نشان می دهد که شما کار خود را خوب انجام می دهید ، بلکه یک راننده بزرگ سود است. 61 درصد از مشتریان از راه خود برای خرید از مارک های که به آن وفادارند و 75 درصد آنها را به دیگران توصیه می کنند. لازم به ذکر است ، مشتریانی که احساس وابستگی احساسی به یک نام تجاری دارند ، ارزش عمر بالای 306٪ را دارند. در یک بازار خرید آنلاین ، جایی که همه رقبایتان برای توجه مخاطبان مورد نظر خود رقابت می کنند ، کسب وفاداری مشتری یک چالش است. شما باید یک راه برای ایجاد ارتباط منحصر به فرد و شخصی با هر یک از مشتریان خود پیدا کنید. برای کسب و کارهای کوچکتر ، دادن توجه هر فرد به مشتری ، میتواند صمیمیت ایجاد کند. اما هرچه کسب و کار خود را رشد می دهید ، سخت تر می شود که یک ارتباط فردی با هر مشتری  داشته باشید. شما هنوز هم می توانید صمیمیت مشتری را حتی در یک کسب و کار بزرگ اینترنتی ایجاد کنید ، فقط باید خلاق باشید.

 

3. ارسال نامه های مستقیم و خلاقانه شخصی

چند سال پیش ، ممکن است ایمیل مستقیم به نظر می رسید ، اما همانطور که بازاریابی آنلاین رقابتی تر می شود ، پست الکترونیکی به یک شیوه قابل توجه تبدیل شده است. تحقیقات Valassis نشان می دهد که از جمله جزء مستقیم ایمیل در بازاریابی شما منجر به افزایش فروش به طور متوسط 6٪ شده است. با این حال ، هنوز هم یک چالش برای غلبه بر آن وجود دارد. افرادی که ایمیل های بسیار ناخواسته دریافت می کنند! سخت است راهی پیدا کنید که هر چیزی را از بین ببرد و به یک چیزبه  یاد ماندنی تبدیل شود.در اینجا سه راهکار موثر برای غلبه بر عامل منحصر به فرد وجود دارد:

 

ایمیل مستقیم خود را شخصی کنید

خدمات پست الکترونیکی در حال حاضر به شما اجازه می دهد تا پست الکترونیکی را با چاپ داده های متغیر سفارشی کنید. Maps4Mail یک نسخه هوشمندانه از این را دارد. شما قبلا آدرس گیرنده داشته اید ، چرا از آن برای ارسال یک نقشه سفارشی از چگونگی از محل خود به دفتر یا رویداد خود استفاده نمی کنید؟

 

ارسال اشیاء به جای کاغذ

همه ما تقریبا هر بار که ایمیل را چک می کنیم ، یک پشته نامه های ناخواسته را دریافت می کنیم ، اما ما همیشه اشیاء 3D را متوجه می کنیم. خانه تولید صدا تجاری GGRP به یاد ماندنی یک ضبط کارتن را ارسال کرد که در واقع رکورد نمونه ای را که به عنوان وسیله ای برای ارتقای امکانات فروشگاه اینترنتی خود به آژانس های تبلیغاتی در نظر گرفته بود ، پخش کرد. شما می توانید دریافت کنندگان شرط در نظر گرفته باشید!

 

این دو را با یک هدیه شخصی ترکیب کنید

فونوگرافی هوشمند بود ، اما آیا می توانست شخصی تر باشد؟ شما می توانید با ارسال یک شیء شخصی به سلیقه مشتری خود ، یک مرحله را ادامه دهید. شما دارید به صدها مشتری میرسید که ممکن است مجازی باشند اما آنها دیگر غیر واقعی نیستند. مجله مقاله به Prazely تبدیل شده است تا بلافاصله بیش از 100 هدیه شخصی را به شرکا ارسال کند ، بر اساس منافع است که AI Prazely از نمایه های شبکه های اجتماعی آنها مشخص شده است. به عنوان مثال ، مشتریانی که عشق خود را از کوکتل ها به اشتراک گذاشتند ، یک شیکر شیشه ای و خرس های بوربونی دریافت کردند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :