دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

3 استراتژی برای ایجاد صمیمیت به اندازه با مشتری بخش اول

3 استراتژی برای ایجاد صمیمیت به اندازه با مشتری بخش اول

همانطور که می دانید ، مشتریان مهم ترین منبع برند شما هستند. وفاداری مشتری یکی از بهترین اهدافی است که شرکت می تواند از آن پیروی کند ، زیرا نه تنها نشان می دهد که شما کار خود را خوب انجام می دهید ، بلکه یک راننده بزرگ سود است. 61 درصد از مشتریان از راه خود برای خرید از مارک های که به آن وفادارند و 75 درصد آنها را به دیگران توصیه می کنند. لازم به ذکر است ، مشتریانی که احساس وابستگی احساسی به یک نام تجاری دارند ، ارزش عمر بالای 306٪ را دارند. در یک بازار خرید آنلاین ، جایی که همه رقبایتان برای توجه مخاطبان مورد نظر خود رقابت می کنند ، کسب وفاداری مشتری یک چالش است. شما باید یک راه برای ایجاد ارتباط منحصر به فرد و شخصی با هر یک از مشتریان خود پیدا کنید. برای کسب و کارهای کوچکتر ، دادن توجه هر فرد به مشتری ، میتواند صمیمیت ایجاد کند. اما هرچه کسب و کار خود را رشد می دهید ، سخت تر می شود که یک ارتباط فردی با هر مشتری  داشته باشید. شما هنوز هم می توانید صمیمیت مشتری را حتی در یک کسب و کار بزرگ اینترنتی ایجاد کنید ، فقط باید خلاق باشید. در اینجا باید بدانید که چگونه:

 

1. پیشنهادات محصول خود را شخصی سازی کنید

بیشتر بحث در مورد شخصی سازی مربوط به بازاریابی است. اما شما می توانید شخصی را به محصولات خود اضافه کنید. یکی از ویژگی های پلت فرم پیام رسان اینترکام ارائه دهنده های ربات های سفارشی می باشد که مشتریان می توانند نیازهای دقیق کسب و کار خود را برآورده کنند. به جای ارائه یک راه حل مناسب برای همه ، آنها به مشتریان اجازه می دهد که مقادیری را وارد کنند و به مشتریان خود توجه کنند که می توانند مکالمات شخصی با بازدیدکنندگان وبسایت را خودکار کنند. این باعث می شود که هر دو راه حل سفارشی برای مشتریان Intercom و یک تجربه شخصی برای بازدید کنندگان فروشگاه آنلاین خود باشد.

 

2. رویدادهای مشتری میزبان

ابزارهای فناوری اطلاعات برای انجام شخصی سازی بیشتر کارهای بزرگی انجام داده اند، اما مستقیم ترین مسیر صمیمیت هنوز شخصی است. این یک مشکل برای یک شرکت با مخاطب بین المللی است ، اما هنوز هم می توانید راه هایی برای افرادی از شرکت شما که درصدد ملاقات مستقیم با مشتریان اینترنتی هستند ، هماهنگ کنید. رویدادها را مانند ناهار و یادگیری و یا شادی های تقدیر مشتری در هر شهر که در آن یک محل دارید، یا هنگامی که نمایندگان خود را برای یک کنفرانس یا سفر تجاری به یک شهر جدید می فرستید ، تنظیم کنید. یا یک کنفرانس بزرگ برگزار کنید که صدها مشتری را با هم به ارمغان می آورد.

در حوادث شخصی فرصت هایی برای شناخت بعضی از چهره ها و شخصیت های پشت حساب های مختلف شرکت شما وجود دارد و به همان اندازه مهم است ، به آنها اجازه می دهد انسانها را در پشت نام تجاری خود بشناسند. اکثر ما می توانیم از مارک هایی که ارتباط واقعی و عاطفی دارند ، فکر کنیم. حتی اگر یک نام تجاری دیگر بتواند قیمت پایین تر یا راحتی بیشتری را ارائه دهد ، احتمالا ما با آن دسته از افرادی که با آنها ارتباط مثبت داریم ، برخورداریم. ایجاد صمیمیت مشتری این است که چگونه این نام تجاری را برای مشتریان خود تبدیل کنید و این نوع وفاداری را کسب کنید.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :