دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

21 مورد قابل توجه در تبلیغات کلیکی

۱۶ مهر ۱۳۹۶
4.4
21 مورد قابل توجه در تبلیغات کلیکی

ما منتخبی از بهترین مقاله های سال ۲۰۱۵ درباره جستجو و بازاریابی تبلیغات کلیکی را از سرتاسر وب را به اشتراک می گذارم ، که شامل موضوعاتی مانند حق کپی تبلیغات ، بهینه سازی میزان مکالمات، بازاریابی مجدد، تلفن همراه، تبلیغات اجتماعی و موضوعات دیگر است.در قسمت زیر به آنها می پردازیم!

تبلیغات خلاق

چگونه در تبلیغات از کلماتی استفاده کنیم که بالاترین بار تبلیغاتی را داشته باشند، همیشگی – بدون گزافه گویی

این مرحله بلند بالایی است، اما جاناتان دان به آن دست یافته است. همانطور که او اشاره می کند، حتی با تعداد محدود کاراکتر هم ما می توانیم برخی کارهایی را انجام دهیم که می دانیم برای کاربران بسیار دیدنی و جذاب هستند.

برداشت:

هنگام نوشتن آگهی خلاق،هدف نهایی بازدید کننده را به ذهن می سپاریم، از تاکتیک هایی مانند تایمر شمار معکوس و ویژگی علاقه تحریک کنندگی استفاده می کنیم و تا آنجا که ممکن است آنرا شخصی می کنیم.

علم عاطفی در ورای تبلیغات کلیکی – جریان کلمات

تبلیغات کلیکی واقعا می تواند خسته کننده باشد اما حتما نباید این طور باشند! بنابراین هلن ادواردز وظیفه خود می دانست که به بررسی صدها حساب مشترک بپردازد تا محرک های احساسی ای را کشف کند که می تواند میزان کلیک امتیازات را تا ۵ برابر افزایش دهد.

برداشت:

خشم، نفرت، تاکید و ترس همه احساساتی هستند که شما می توانید تبلیغات خود آنها را افزایش دهید. اما قبل از قرار دادن قلم روی کاغذ، در مورد شخصیت مشتری علاوه بر شخصیت خودتان، به عنوان تبلیغ کننده، که می خواهید آن کار را انجام دهید فکر کنید.

محتوا سازی و کار بر روی صفحه ها

سرگرم کننده ترین راهنما برای بهینه سازی صفحات

مقاله “اولی گاردنر” هرگز ناامید کننده نیست. با ترکیبی یکپارچه از آموزش و سرگرمی، می توانید بخندید، گریه کنید(بسیار خب ، شاید هم نه) می توانید یک یا دو چیز در مورد بهینه سازی صفحه کاری بیاموزید اثری که احتمالا یکی از طولانی ترین مقدمه ها برای صفحات کاری موجود را دارد !

برداشت:

از کجا شروع کنیم؟ “اولی” تکنیک های مقدماتی و پیشرفته ای برای درک نسبت توجه، زمینه، تصاویر، عناوین، طراحی قانع کننده و موارد دیگری را ارائه می دهد.

ده عدد از بهترین انواع صفحات کاری و نکات و ترفندهای موجود- جریان کلمات

بله، تا کنون! وقتی به بهترین ترفند های بررسی شده و ثابت شده می رسیم، “دن شوان” نشان میدهد که چگونه آن را با استفاده از ترفندهای کپی اسپن، اشکال طرح، ویدئو، دستگاه ها و غیره طراحی کنیم.

برداشت:

ممکن است شکفت زده شوید وقتی می فهمید که شماره ۱ در لیست نیاز به صفحات کاری را کاملا حذف می کند؟ خوب، سورپرایز! فقط با شرکت های PPC تماس بگیرید که انبوه کارها را که باید به آن توجه داشت را به خوبی انجام می دهند.

۳٫۵ هک های PPC cro برای افزایش میزان مکالمات در حال حاضر – موتور جستجوی زمین

سلام، منم … در اینجا به شما درباره نرخ بهینه سازی مکالمات می گویم وقتی به PPC می رسیم موضوع چنان نیست که شما فکر می کنید. در واقع،اکثر تلاش ها برای بهینه سازی کپی آگهی شما هیچ تاثیری بر میزان مکالمات شما نخواهد داشت. اما من می دانم که چه باید کرد، و این چیزی است که شما در این اینجا باید بیاموزید و یکی از موضوعات مورد علاقه من است که در سال ۲۰۱۵ درباره اش مطلب نوشته ام.

برداشت:

افتراق در تمام هزینه ها (ساده به نظر میرسد اما به ندرت به آن عمل می شود)، استفاده از فرمت های آگهی مانند کلمات “دیوانه و همیشه ” که در مکالمات به کار می روند، همیشه بازاریابی مجدد را به عنوان یک ابزار CRO نشان می دهد.

شش تمرین خوب برای ایجاد تاثیر فوق العاده برای دکمه های عملکرد – جریان کلمات

طراحی صفحات فرود PPC می تواند حساس و با وسواسی جبری انجام شود . اما ما این کار را انجام می دهیم چرا که تغییرات کوچک در طراحی دکمه عملکرد شما می تواند بر مکالمات تاثیر گذار باشد.” مگان مارس”بخش بزرگی از اطلاعات درباره یک فهرست بزرگ از روش های ه کار بردن انواع دکمه cta را به اشتراک می گذارد.

برداشت:

از شکل به متن به رنگ مگ همه آنها را پوشش می دهد.

چگونه صفحه نمایش ها، زمان در سایت و میزان ارزش گذاری برای تغییرات در کیفیت امتیاز و درآمد پیش بینی می شوند – موتور جستجو زمین

صفحه نمایش ها و زمان روی سایت و میزان ارزش گذاری – آه ! با توجه به برخی از داده های ثابت شده توسط بنیامین ویگنرون، معیارهای نامزدی می توانند پیش بینی کننده های قوی ای برای لغات آشنای سیستم امتیاز دهی باشند، و ثابت می کنند که هیچ جایی بهتر از وب سایت خود شما برای بهبود کیفیت امتیازتان وجود ندارد.

برداشت:

میزان گزاف گویی، از طریق میزان کلیک و زمان مصرف شده در سایت که پیش بینی کننده های قوی کیفیت امتیاز هستند، و کیفیت امتیاز بهتر معمولا به معنی سهم بیشتر و هزینه کمتر هر کلیک می باشد.

FYI: این یکی از دلایلی است که من را به این فکر انداخت که اهداف هوشمند برای برخی تبلیغات مفید است.

۸٫۸ هک های کلمات تبلیغاتی گوگل که میزان گفتگو و تبادل اطلاعات شما را دوبرابر می کنند.

وقتی به راحتی نمی توانید برای راهنمایی های طبیعی انتخاب کردن صبر کنید،می توانید به کلمات تبلیغاتی روی بیاورید تا ترافیک را افزایش دهید. و اگر می خواهید بیاموزید چطور میزان مکالمات خود در کلمات تبلیغاتی را افزایش دهید،”نیل پاتل” برخی روش های فوق العاده ای را در این باره به اشتراک می گذارد – که با مثال ها و داده هایی حمایت می شوند – فقط برای انجام این کارها .

برداشت:

بیشتر مکالمات در کلمات تبلیغاتی به معنی نگاهی بر رویکرد خود داشتن است هم از نظر دیدگاه استراتژیکی یک مصرف کننده و هم از لحاظ تاکتیکی و مراقبت از جزئیات یک حساب کاربری PPC که به خوبی مدیریت شده است.

مدیریت جستجوی روز به روز

راز موفقیت کلمات تبلیعاتی، از زبان کارمند سابق Google- موتور جستجوی زمین

هر زمان که ما می توانیم یک نگاه اجمالی دقیق به ذهن گوگل بیاندازیم، می توانیم آنرا درک کنیم. این مقاله جمع و جور اثر دوست من فردریک والی جزئیاتی از آنچه شما در حوزه کلمات تبلیغاتی به آن نیاز دارید تا موفق شوید را نشان می دهد. و بعد از آن هشدار های اسپویلر : بسیاری از چیزهایی که ما فکر می کنیم بهترین تمرین ها هستند در این فهرست قرار دارند.

برداشت:

فرد می گوید یک حساب کاربری کلمات تبلیغاتی موفق، باید توسط یک KPI هدایت شود که بیشتر به کسب وکار اهمیت می دهد ، و باید قابل حصول باشد. دیگر اهداف حمایتی نیز باید ردیابی شوند همانطور که نکات بیشتری ارائه می دهند و تصمیمات بهینه سازی را ساده تر می کنند .

بررسی ضروری و عمیق PPC مدیریت بید – موتور جستجوی زمین

فرد والی می گوید هیچ کلمات بدی وجود ندارد، فقط بید های بد وجود دارد. پس راه حل چیست؟ نه،کوبال……….. بیشتر نه – این یک راهنمای خوب است! همه چیز را درباره تنظیم اهداف مدیریت بید تا انواع راهکارهای بید، بید خودکار و موارد بیشتری را میاموزید.

بردن:

اگر این مقاله همه چیز را به ما بیاموزد، به این معنی است که یک TONوجود دارد که باید در نظر بگیریم وقتی یک راهکار بیدینگ را تنظیم می کنیم و البته داشتن راهکار بخش بزرگی از حساب کاربری PPC است.

P.S همانطور که تذکر داده شد ، هر دو مقاله بالا کاری از فرد والیز هستند ،کسی که فکر می کنم یک نابغه در کلمات تبلیغاتی است .باید قطعا امسال در توییتر حساب او را دنبال کنید. (siliconvallaeys @) اگر قبلا این کار را نکرده اید!

احتکار کننده های کلمات کلیدی مورد توجه : شما باید ۹۸٪ از لغات کلمات تبلیغاتی کلمات کلیدی خود را پاک کنید – چرا – موتور جستجوی ساعت

همه ما می دانیم که چگونه احتکار به طرز نادرستی به عنوان مجموعه ای آغاز می شود، مجموعه ای از چیزهایی که ما طبق روشی شروع به گرامی داشتن چیزی کمی بیش از اندازه واقعی آن میکنیم. جدا، زمان آن رسیده است که موارد غیر ضروری و بدرد نخور را بیرون بریزیم وشروع به بخش بندی و جدا کردن کلمات کلیدی غیر ضروری کنید.

برداشت:

شما به کلمات کلیدی بیشتری برای بهبود امتیاز کیفیت نیاز ندارید،برای بهبود مکالمه ها هم نیاز به موارد بیشتر دیگری ندارید. گسترش مجموعه کلمات کلیدی شماکار خوبی است، اما توجه به همه آنها خوب است، مطمئن شوید آنهایی را که به طور منظم کار نمی کنند را حذف کنید .

۱۲ روش برای استفاده از قانون ۸۰/۲۰ برای کلمات تبلیغاتی- موتور جستجوی ژورنال

قانون ۸۰/۲۰ در بسیاری از کسب و کارها و شرایط زندگی مختلف استفاده می شود، همانطور که شما ممکن است از قبل آموخته باشید اگر از طرفداران پری مارشال هستید. در اینجا، روکو بالدساره به ما برخی روش های واقعا خوب برای به کار بردن قانون ۸۰/۲۰ برای کلمات کلیدی را نشان می دهد.

برداشت:

از مکان هدف قرار دادن، زمان روز و کلمات کلیدی برای محصولات، خدمات و موارد بیشتر، شما واقعا می توانید قانون ۸۰/۲۰ را به کار ببرید برای تمام انواع لغات تبلیغاتی و سناریو ها برای بهبود اثربخشی آن .

تاکتیک های پیشرفته PPC

چگونه رقبای کلمات تبلیغاتی خود را در طول زمان با استفاده از اطلاعات عملی ردیابی کنید – موتور جستجوی زمین

آیا شما فقط هک کردن را دوست دارید؟ در این قسمت، نابغه اسکریپت لغات تبلیغاتی دانیل گیلبرت یک اسکریپت هوشمند را به اشتراک می گذارد که به شما کمک می کند تا پنج رقیب برتر خود را بر اساس بیشترین سهم انتخاب کنید و می توانید داده های سابقه ای خود را هم نشان دهید.

برداشت:

اووم، اسکریپت را اجرا کنید! و برای اسکریپت های کلمات تبلیغاتی و اطلاعات بیشتر دنیل گیلبرت را در توییتر دنبال کنید. (@ danielgilbert44)

راهکار جدید خرید در گوگل؟ این ۹ نکته را برای به دست آوردن این روش بخوانید – PPC هیرو

اگر شما تازه به کمپینهای خرید گوگل پیوسته اید و نمی دانید چه روشی را پی بگیرید، کرک ویلیامز به شما روشی را در این بررسی شیرین درباره کانال خرید در حال گسترش نشان می دهد. (BTW، نابغه نرم افزار خرید در گوگل “کرک” برای همه کمک های او به وبلاگ PPC هیرو، Moz و مکان های دیگر!)

بازاریابی مجدد و نمایش

پانزده حقیقت بازاریابی که باعث می شود شما درباره ماهیت راهکار PPC دوباره بیاندیشید- وورد استریم

من مجبور بودم این سوابق را در سال ۲۰۱۵ درباره کل موضوع “بازاریابی مجدد وحشت ناک است ” تنظیم کنم. در حقیقت، بازاریابی مجدد کاملا برای میزبانی بنا به دلایل دیدنی و جذاب است، و این چیزی است که من می خواهم شما بدانید.

برداشت:

اگر می خواهید کانال های بیشتری را کشف کنید (از جمله کانال های اجتماعی)، توجه کمتری به جستجوی تبلیغات کنید، نام تجاری خود را بسازید و میزان مکالمه بالایی را تجربه کنید، بازاریابی مجدد راهی است که باید رفت!

سه فهرست بازاریابی مجدد که باید دانلود کرد برای استفاده با جستجو تبلیغات شما – موتور جستجو زمین

فهرست های بازاریابی مجدد برای جستجوی تبلیغات به تبلیغ کننده ها یک روش کامل بسیار فوق العاده ارائه می دهد. در این مقاله مت لاوسون سه نوع مخاطب را برای امتحان، و موارد بیشتری برای کشف با این دانلود ها را به اشتراک می گذارد که می توانید به راحتی آنها را دانلود کنید.

برداشت:

به مرحله سوم وارد شده و شروع به بازی کنید!

تلفن همراه و افراد محلی

۱۷ روش هوشمندانه برای گرفتن تلفن های بیشتر به رهبری PPC / CRO – قسمت ۱ و قسمت ۲ – راهنمای بازاریابی

اگر “دریک” کمپین خصوصی PPC خود را دارد، ممکن است دیگر نگران از دست دادن شماره تلفن هایی که شب تماس گرفته اند نباشد. اما صاحبان کسب و کار و بازاریابان لازم نیست روش او را گام به گام دنبال کنند با استفاده از این متد های فوق العاده برای به دست آوردن شماره تلفن های بیشتر PPC در یکی دیگر از بهترین های ۲۰۱۵ از جاناتان دین دانمارکی .

برداشت:

افرادی که معمولا تماس می گیرند بیشتر آماده تحریک پذیری هستند تا افرادی که فرم را پر می کنند. توجه کنید: اینها در میان مطلوب ترین انواع رهبران هستند برای کسب و کارهای کوچک و متوسط امروزی.

آگاهی یافتن: چگونه کلمات تبلیغاتی گوگل بازدیدهای به عمل آمده از فروشگاه را اندازه گیری می کنند – موتور جستجو زمین

این چیزها در سال ۲۰۱۴ به واقعیت تبدیل شدند وقتی کلمات تبلیغاتی گوگل این توانایی را برای ردیابی بازدیدهای به عمل آمده از فروشگاه را داشتند …ولی جدا، این سیستم چطور کار می کند؟ یک کارمند گوگل مت لارنسون در این مقاله فوق العاده در این باره به ما آگاهی می دهد.

برداشت:

نقشه های گوگل اطلاعاتی درباره ساختمان ها می دانند – حتی اشکال آنها- و وقتی با وای فای جستجو می شوند برج سلولی و سیگنال های GPS، داده ها خاص تر و جزئی تر هم می شوند.واووو

بازاریابی موبایل ۱۰۱: فرمول کارآمد برای آزاد کردن انرژی پتانسیل کامل شما – موتور جستجو ژورنال

اخبار فلش: مخاطبان مورد نظر شما از گوشی های هوشمند استفاده می کنند.بنابراین تبلیغات تلفن همراهی خود را برای مدت طولانی خاموش نگذارید. این مقاله جمع و جور اثر اندرو لاک یک راهنمای شروع فوق العاده برای پاسخ به تقاضای کابران تلفن همراه ارائه می دهد.

برداشت:

اصول ساده ای که برای تبلیغات تلفن همراه، تبلیغات کوتاه، کپی متمرکز بر صفحات و صفحات فرود به کار می روند، لزوما نه با مخاطبان کمتر بلکه مخاطبینی که بهتر برای تلفن همراه سازماندهی شده اند.

تبلیغات اجتماعی

همه آنچه مبلغان PPC می خواهند درباره تبلیغات در لینکدین بدانند – بخش اول و بخش دوم – سرزمین بازاریابی

تا آنجا که می دانم لینکدین یک فرزند خوانده سر سرخ در دنیای تبلیغات اجتماعی است ، آموختن اینکه آن چه چیزی ارائه می دهد جالب است، و “ساحیل جین” یک خلاصه کامل از فرصت های از دست رفته ای که ممکن است شما از آنها آگاه نباشید را در این سری دو قسمتی ارائه می دهد.

برداشت:

با تمام ویژگی ها و استراتژی هایی که در حال حاضر توسط تبلیغ کنندگان در لینکدین به کار می روند اگر برای برند شما مناسب هستند ، ارزشش را دارند که نگاهی اجمالی به آنها داشته باشید.

۱۰ روش هک کردن برتر رسانه اجتماعی در همه زمان ها- WordStream

اگر شما کنفرانس های امسال بنده را دنبال کرده باشید می دانید که موضوع بیشتر آنها هک رسانه های اجتماعی بود . بنابراین بگذارید بهترین هک ها را به شما نشان دهم ،روش هایی که من آموخته ام در این مقاله که از یک وبینار به من الهام شده اند ،من با مت آمبرو امسال میزبان این کنفرانس ها بودیم.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :