چگونه می توانید به کسانی که پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند اس ام اس ارسال کنید؟

۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۳:۴۲:۳۵ چگونه می توانید به کسانی که پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند اس ام اس ارسال کنید؟

خطوط پیامکی چندین نوع هستند : خطوط تبلیغاتی ، خطوط خدماتی ، خطوط ارایه خدمات VAS و ...

 

خطوط تبلیغاتی :

 

 

خطوطی هستند که با آنها اقدام به ارسال پیامک می نمایید و به شهر ، محدوده و ... پیامک ارسال می کنید ، این خطوط قابلیت ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند ندارند ، زیرا این اشخاص قانونا اعلام کرده اند که تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارند.

 

 

خطوط VAS :

 

 

نوع دیگری از خطوط VAS هستند که ابتدای آنها با ۲۰ یا ۶۰ و ... آغاز می شود یعنی خطوط ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ و ... نیستند ، این خطوط به این شکل هستند که بعد از دریافت پیامک توسط مخاطب به ازای دریافت اطلاعات خاصی توسط گیرندگان مانند فال حافظ و ... هزینه ای برای گیرنده در نظر گرفته می شود که معمولا این هزینه بین ۳۵ تا ۱۵۰ تومان می باشد.

 

 

خطوط خدماتی :

 

 

یکی دیگر از خطوط که موضوع این مقاله می باشد خط پیامکی خدماتی می باشد .

 

 

این خطوط همان خطوط تبلیغاتی هستند با این تفاوت که شما باید از آنها به عنوان خط اطلاع رسانی های خاص یا مهم استفاده نمایید و متن پیامک های شما جنبه تبلیغاتی نداشته باشد ، برای این یک خط پیامکی تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل کنید باید تعهدنامه ای را امضا کنید و به دست کارشناسان شرکت برسانید و بعد از ارسال تعهدنامه توسط ما به اپراتور معمولا دوهفته الی ۲۰ روز بعد خط پیامکی تبلیغاتی به خدماتی تبدیل می گردد و شما می توانید با این خطوط به همه اشخاص پیامک ارسال نمایید .

 

 

متونی که به این اشخاص ارسال می کنید باید حتما جنبه اطلاع رسانی داشته باشد و ارسال هرگونه پیامک به این اشخاص که جنبه تبلیغات داشته باشد موجب خسارت شده است و مسولیت آن با شخص ارسال کننده می باشد .

 

 

اگر مورد استفاده شما از پیامک ها خدماتی می باشداینجا کلیک کنید