دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

10 راه آسان برای بهبود باز کردن ایمیل شما بخش سوم

10 راه آسان برای بهبود باز کردن ایمیل شما بخش سوم

آیا می خواهید میزان باز کردن ایمیل خود را افزایش دهید؟ تبلیغات بازاریابی ایمیل شما فقط می توانند تا زمانی که در وهله اول باز می شوند مؤثر باشند. اگر نرخ باز کردن ایمیل شما کم تر است و می خواهید تغییر کند ، در اینجا 10 راه آسان برای بهبود آنها وجود دارد...

 

 

 

 

8. هر بار مطالب شگفت انگیز بنویسید

وقتی یک کاربر ایمیل شما را باز می کند ، شما در واقع برنده این نبرد هستید ، درست است؟ پس چرا محتوای واقعی ایمیل شما اهمیت دارد؟ محتوای موجود در ایمیل شما در واقع برای باز کردن ایمیل های بعدی شما بسیار مهم است زیرا اگر مشترکان شما از محتوا راضی باشند ، احتمال دارد در آینده ایمیل های شما را باز کنند. آنها حتی ممکن است مشتاقانه ایمیل های شما را پیش بینی کنند. برعکس ، اگر مشترک از آنچه در ایمیل شما دریافت کرده ناراضی باشد ، احتمالا نمی خواهد دوباره ایمیل های شما را باز کند و حتی ممکن است لغو اشتراک کند. بنابراین چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که مشترکین از محتوای ایمیل شما راضی هستند؟ ساده: آن را شگفت انگیز کنید. به منابع فوق العاده با ارزش ، مانند یک کتاب الکترونیکی رایگان ، یک پست وبلاگ حماسی یا یک وب سایت پیوند دهید. نکته مهم این است که اطمینان حاصل کنید که صرفا برای ارسال ایمیل ، ایمیل ارسال نمی کنید. هر بار که به لیست خود ایمیل ارسال می کنید ، باید چیزی با ارزش واقعی از آن تحویل بگیرید. هر چه تعداد ایمیل هایی که می نویسید بیشتر باشد ، مشترکان شما وفادارتر می شوند و نرخ باز کردن ایمیل شما افزایش می یابد.

 

9. شوخ طبعی

طنز راهی برای برقراری ارتباطی فوری و سریع با افراد دارد. در ذهن مردم این شخص سرگرم کننده است. اما اگر شما یک شخص خیلی شوخ طبع نباشید چه می کنید؟ همیشه هوشمندانه یا طنزآمیز بودن کار ساده ای نیست. تلاش کردن برای شوخ بودن می تواند بسیار مشکل باشد. خوشبختانه ، لازم نیست که یک کمدین باشید تا بتوانید یک ایمیل طنزآمیز بنویسید چون نکته مهمتر این است که گیرندگان ایمیل خود را بشناسید. اگر دوست داشتن ها و دوست نداشتن های آنها را بشناسید ، نوشتن یک شوخی یا درپیش گرفتن یک مرجع زبان شوخ گونه بسیار ساده تر خواهد بود. همچنین می توانید یک GIF متحرک خنده دار را وارد کنید تا نظر خود را بیان کنید. یا حتی می توانید یک فیلم طنز ایجاد کنید.

 

10. کاربران موبایل خود را فراموش نکنید

براساس eMailmonday ، تلفن همراه 15-70٪ از ایمیل ها را باز می کند (بسته به مخاطب هدف ، محصول و نوع ایمیل شما) و طبق گفتهBlueHornet ، 67.2٪ از مشتریان آنلاین برای بررسی ایمیل خود از تلفن هوشمند استفاده می کنند. این بدان معناست که شما به راحتی نمی توانید کاربران تلفن همراه خود را نادیده بگیرید. نکته مهم در اینجا این است که اطمینان حاصل کنید که ایمیل شما در تلفن همراه قالب ریسپانسیو دارد. این واقعیت را نیز در نظر بگیرید که صفحه نمایش های موبایل کوچکتر هستند ، بنابراین خطوط طولانی نمی توانند در دستگاه های تلفن همراه مشاهده شوند. گذشته از مختصر نگه داشتن خطوط موضوع ، در اینجا چند نکته دیگر برای جذابیت کاربران تلفن همراه آورده شده است:

• قالب بندی را ساده (تک ستونی) ، زیر 600 پیکسل نگه دارید.

• از یک فونت بزرگتر استفاده کنید. خواندن فونت های کوچک در تلفن همراه دشوار است.

• فرض کنید که تصاویر نمایش داده نمی شوند (Android به طور پیش فرض تصاویر را خاموش می کند). مطمئن شوید که بدون تصاویر هم خوب به نظر می رسد.

• از تصاویر کوچکتر برای کاهش زمان بارگیری استفاده کنید.

• از یک دکمه فراخوانی استفاده کنید. دکمه های بزرگتر با انگشت شست راحت تر فشرده می شوند.

• دو پیوند را کنار یا بالای یک دیگر قرار ندهید. به این ترتیب ، کاربر به طور تصادفی روی دیگری اشتباه ضربه نمی زند.

این نکات می تواند به هر ایمیل کمک کند تا نرخ باز شدن بیشتری داشته باشد ، اما اگر بلافاصله شاهد تغییر نبودید ، ناامید نشوید. بازاریابی پست الکترونیکی یک هنر و علم است ، بنابراین به خودتان فرصت بدهید تا آزمایش کنید و ببینید چه تاکتیک هایی برای کسب و کار آنلاین و مشترکین تان بهتر است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :