دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

10 راه آسان برای بهبود باز کردن ایمیل شما بخش دوم

10 راه آسان برای بهبود باز کردن ایمیل شما بخش دوم

آیا می خواهید میزان باز کردن ایمیل خود را افزایش دهید؟ تبلیغات بازاریابی ایمیل شما فقط می توانند تا زمانی که در وهله اول باز می شوند مؤثر باشند. اگر نرخ باز کردن ایمیل شما کم تر است و می خواهید تغییر کند ، در اینجا 10 راه آسان برای بهبود آنها وجود دارد...

 

 

 

 

4. زمان بندی خود را اصلاح کنید

زمان بندی می تواند تأثیر بسزایی در باز کردن ایمیل توسط مشترکان داشته باشد ، بنابراین با دقت فکر کنید که چه ساعت و چه روزی ایمیل خود را ارسال می کنید. شما نمی توانید بلافاصله زمان مناسب را پیدا کنید ، اما برخی از تست های A / B وجود دارند که می توانید انجام دهید تا مشخص شود که چه بازه های زمانی عملکرد بهتری دارند و آن هایی را که در تبلیغات آینده ممکن است از آن استفاده کنید را مورد بررسی قرار می دهند. اما شاید بپرسید ، آیا شخص دیگری قبلا آزمایشاتی را انجام داده است که بتوانید از آنها بهره مند شوید؟ خوب ، اطلاعات MailChimp می گوید ، به طور کلی ، بهترین زمان برای ارسال ایمیل در طول هفته است. درواقع تعطیلات آخر هفته زمان مناسبی برای ارسال ایمیل نیست. آنها همچنین دریافتند که به طور کلی ، زمان مطلوب روز برای ارسال ایمیل ساعت 10 صبح در منطقه زمانی گیرندگان است. اما وقتی عمیق تر بررسی کردند ، دریافتند که نوع محتوای ارسال شده تأثیر قابل توجهی در زمان اوج و همچنین مکان ، سن و شغل گیرنده دارد و البته این امر منطقی خواهد بود. همه این عوامل بر روی اینکه در چه زمانی ایمیل خود را بررسی می کنند تأثیر خواهند داشت ، همچنین نوع ایمیلهایی را که می خواهند در هر زمان معینی بررسی کنند را نیز به آن دلایل اضافه کنید. (به عنوان مثال ، مطالب مربوط به سرگرمی ممکن است زودتر ، قبل از کار بررسی شود ، در حالی که محتوای مربوط به کار احتمالا در ساعات کار بررسی می شود.) اما اجازه دهید داده های بیشتری را بررسی کنیم. طبق اطلاعات Experian ، بهترین زمان هفته برای افتتاحیه در طول روزهای کاری هفته است (آنها با MailChimp موافق هستند): مطابق گزارشات آنها ، بهترین زمان روز ، بعد از ظهر است: اگر این دو گزارش را از MailChimp و Experian با هم جمع کنیم ، مطمئنا به نظر می رسد بهترین روزها برای ارسال ایمیل روزهای کاری هفته است و بهترین زمانها را باید به ساعاتی از ظهر گذشته معطوف کرد. اما نکته اصلی در زمان ارسال ایمیل این است: روزی را در زندگی مخاطبان خاص خود تصور کنید. آنها در صبح ، ظهر و عصر چه می کنند؟ روز کاری آنها چگونه است؟ شبها تا کی بیدار هستند؟ آیا صبح ها زود بیدار می شوند؟ همه این سؤالات به شما کمک می کند تا برای بهترین زمان ارسال ایمیل خود تصمیم بگیرید.

 

5. موضوع خود را برجسته کنید

وقتی نوبت به باز کردن ایمیل می رسد ، موضوع شما همه چیز است. کار شما این است که موضوعات خود را برجسته کنید. شرکت ها سالهاست که از بازاریابی ایمیل استفاده می کنند و اغلب خط موضوع را کپی می کنند. در نتیجه ، این خطوط موضوعی متداول اغلب به صورت نویز سفید فیلتر می شوند. برای فاصله گرفتن از رقابت ، باید روی موضوع خود خلاقیت بیشتری صرف کنید. در اینجا چند نکته برای تهیه خطوط موضوع خلاق آورده شده است:

• کنجکاوی جذاب. شما می خواهید خوانندگان را به اندازه کافی کنجکاو کنید تا ایمیل را باز کنند و به سمت وب سایت تان کشیده شوند ، اما یادتان باید آنقدر رمزنگار باشید که مخاطب سر موضوع آن هیچ سرنخی نداشته باشند.

• درج شماره ها. چیزی در مورد اعداد وجود دارد که چشم را به خود جلب می کند.

• از لحن سرگرم کننده ، شوخی یا مکالمه استفاده کنید.

• به زبان و سبکی که مشترکان شما از آنها استفاده می کنند ، صحبت کنید ، مخصوصا هنگامی که با دوستان صحبت می کنید.

 

6. فقط به یک نفر بنویسید

وقتی موضوع و محتوای پیام خود را تهیه می کنید ، طبیعی است که به هزاران نفری که قصد دریافت آن را دارند فکر کنید. با این حال ، نوشتن به صورتی که با یک فرد خاص ، با یک موضوع شخصی و یک پیام شخصی صحبت می کنید بسیار موثرتر است. برای نوشتن این روش ، باید شخصیت خریدار خود را بشناسید. شما باید مشکلات آنها ، خواسته ها و ارزش های آنها و چیزهایی که دوست ندارند را درک کنید. اگر در این زمینه مشکل دارید ، ایمیلی بفرستید که برای پنج دقیقه گپ بزند. در این مکالمه ، می توانید سؤالاتی را مطرح کنید که به شما کمک می کند مشترکان خود را درک کنید وبدانید که چگونه فکر می کنند. یک یا دو روز گفتگو با مشترکین به شما بی نهایت کمک می کند: نه تنها با پیام رسانی و باز کردن ایمیل ، بلکه با ایجاد فضایی برای فروش آنلاین محصولات و خدمات تان.

 

7. مانند یک دوست بنویسید

هنگام نوشتن ایمیل ، باید شخصیت شرکتی خود را کنار بگذارید و مانند یک دوست بنویسید. این تنها راهی است که در واقع می توانید از مشترکان خود دعوت کنید و از این کلام برای باز شدن ایمیل های تان استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک عبارت شرکتی مانند "ما به مشتریان خود پس انداز می دهیم!" دور و دست و پا گیر می شود. پس یک جمله دوستانه تر جایگزین کنید ، "تو باید این معامله را بررسی کنی ...". همین امر باعث می شود نامه الکترونیکی بسیار شخصی تر به نظر برسد و این احتمال را کم می کند که گیرندگان پیام شما را به سادگی حذف کنند. به یاد داشته باشید: در این عصر اطلاعات ، همه به دنبال دلیلی برای نادیده گرفتن ایمیل های شما هستند. آنها به دنبال دلیلی برای خواندن آنها نیستند. اما اگر از صمیمیت شخصی به آنها نزدیک شوید ، شانس بیشتری برای دیده شدن دارید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :