دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

10 راه آسان برای بهبود باز کردن ایمیل شما بخش اول

10 راه آسان برای بهبود باز کردن ایمیل شما بخش اول

آیا می خواهید میزان باز کردن ایمیل خود را افزایش دهید؟ تبلیغات بازاریابی ایمیل شما فقط می توانند تا زمانی که در وهله اول باز می شوند مؤثر باشند. اگر نرخ باز کردن ایمیل شما کم تر است و می خواهید تغییر کند ، در اینجا 10 راه آسان برای بهبود آنها وجود دارد...

 

 

 

 

1. لیست خود را به روز نگه دارید

آیا مشترکان شما هنوز هم می خواهند به شما گوش دهند؟ شما احتمالا این توصیه را شنیده اید که مهم است که به مشترکان خود به صورت مداوم ایمیل بفرستید تا لیست شما بی نتیجه نماند. اما حتی با این حال ، با گذشت زمان ، مشترکین ایمیل هنوز هم می توانند ریزش کنند. برخی از افراد ممکن است حساب های ایمیل را تغییر داده اند ، یا شاید آنها فقط به برند شما علاقه ای ندارند. بنابراین برای حفظ لیست جدید و پر از مشترکان مشغول ، حذف دوره ای مشترکان غیرفعال ، ایده خوبی است. مشترک غیرفعال می تواند هر کسی باشد که در 6 ماه گذشته یا بیشتر با هیچ ایمیلی کار نکرده است. اما قبل از خلاص شدن از شر آنها ، برای بازگشت مجدد مشترکان غیرفعال وبسایت خود سعی کنید یک ایمیل به عنوان آخرین تلاش ارسال کنید. راه دیگر برای تازه نگه داشتن لیست شما این است که هر چند وقت یکبار با مشترکین خود وارد گفتگو شوید و از آنها بپرسید که آیا مایل هستند اطلاعات و ترجیحات آنها را به روز کنند. به این روش ، به آنها یادآوری می شود که می توانند چگونگی همکاری با شما را کنترل کنند. اگر می خواهید یک لیست راکد را احیا کنید ، یک نظرسنجی انجام دهید. در ازای پاسخ دادن به سؤالات شما ، آنها یک هدیه رایگان دریافت می کنند (مثلا کارت هدیه). این کار یک تیر با دو نشان است. آنها را به مشارکت با شما تشویق می کند ، در عین حال اطلاعات لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در ادامه با آنها درباره مطالب مورد علاقه خود وارد مذاکره شوید.

 

2. فهرست خود را بخش بندی کنید

وقتی افراد تصمیم می گیرند که یک ایمیل را باز کنند یا خیر ، یکی از مهمترین چیزها ، فکر کردن به این است که آیا ایمیل با آنها مرتبط است یا خیر. بهترین راه برای افزایش ارتباط ایمیل های شما چیست؟ تقسیم لیست ایمیل. Lyris دریافت که 39٪ از بازاریابان که لیست های ایمیل خود را تقسیم می کنند ، نرخ باز شدن بالاتر را تجربه کردند ، 28٪ قطع اشتراک را تجربه کردند و 24٪ تجربه بهتر و درآمد بیشتر را تجربه کردند: می توانید با اضافه کردن برچسب ها به مشترکان خود بر اساس رفتاری مانند رفتار خرید شروع کنید. بنابراین وقتی یک مشتری از فروشگاه آنلاین شما خرید می کند و پول پرداخت می کند ، انواع مختلفی از ایمیل را برایش ارسال کنید تا اینکه بخواهید به کسی که هنوز چیزی نخریده است، ایمیل ارسال می کنید. شما حتی می توانید بر اساس کالاهای خاصی که خریداری کرده اند ، ایمیل های مختلفی ارسال کنید. همچنین می توانید لیست های خود را بر اساس آمار جمعیتی (مانند مکان) یا علایق تقسیم کنید. چگونه آنها در وهله اول در لیست ایمیل شما قرار گرفتند؟ اگر آنها در یک موضوعات خاص یک چیز خاص را دانلود کردند ، گروهی از آن افراد ایجاد کنید تا بتوانید ایمیل های بیشتری را برای آن موضوع خاص برای آنها ارسال کنید. هنگامی که این بخش ها را داشته باشید ، بسیار بهتر می دانید به چه خطوطی چه پیامهایی ارسال شود که باعث می شود آنها را برای باز کردن و تعامل با تبلیغات بازاریابی ایمیل خود جذب کنید. اطمینان حاصل کنید که مشترکان ایمیل خود را به صورت ارگانیک به دست آورده اید. هرگز به لیست های پولی تکیه نکنید چون اهمیت تبلیغات شما کاهش می یابد.

 

3. از فیلترهای اسپم خودداری کنید

فیلترهای اسپم در چند سال گذشته پیشرفته تر شده اند ، اما هنوز هم کامل نیستند. ایمیل های شما -حتی بهترین ایمیل های شما- هنوز هم می تواند در پوشه اسپم گیر بیفتد. اگر می خواهید میزان فعالیتهای بازاریابی ایمیل خود را به حداکثر برسانید ، برای جلوگیری از هرزنامه شدن آن ، باید همه موارد ممکن را انجام دهید. بهترین روشها برای جلوگیری از قرار گرفتن ایمیل های شما در پوشه های اسپم:

• اطمینان حاصل کنید که همه گیرندگان در واقع دریافت ایمیل های شما را انتخاب کرده اند

• تبلیغات خود را از یک آدرس IP خوب بفرستید. یعنی یک آدرس IP که در گذشته توسط شخص دیگری استفاده نشده است.

• ارسال از طریق دامنه های تأیید شده

• هر کد را پاک نگه دارید.

• برای شخصی سازی قسمت "به:" تبلیغ خود از برچسب های ادغام استفاده کنید.

• به مشترکین فروشگاه آنلاین خود نشان دهید که چگونه ایمیل های خود را ثبت کنند و از آنها بخواهید که شما را به دفترچه آدرس خود اضافه کنند.

• از استفاده بیش از حد از کلمه "فروش" خودداری کنید (اینها کلماتی هستند که باعث ایجاد اسپم مانند "خرید" ، "ترخیص کالا از گمرک" ، "تخفیف" یا "پول نقد" می شوند).

• از خطوط موضوع فریب دهنده ای مثل "طعمه و سوئیچ" استفاده نکنید.

• نشانی خود را درج کنید.

• شامل یک روش آسان برای مشتری برای باز کردن ایمیل باشد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :