دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

گوگل درایو چیست؟

۵ شهریور ۱۳۹۶
4.2
گوگل درایو چیست؟

گوگل درایو ابزاری مناسب برای هر کاربر اینترنت می تواند باشد . وقتی شما نیاز به همکاری مشترک بر سر یک پروژه ، نامه یا هر برنامه دیگری داشته باشید گوگل درایو محیطی مناسب را برای شما فراهم خواهد کرد.

شما می‌توانید در گوگل درایو فایل‌های خود را به هر فرمتی که باشد، آپلود کنید، فرمت‌هایی مانند ویدئو، عکس، سندهای گوگل یا فایل‌های PDF. اگر شما با نرم افزار های excel یا word کار می کنید بعضی اوقات نیاز دارید این مطالب را با همکار دوست یا مشتری خود به اشتراک بگزارید یا به صورت مشترک برروی یک فایل کار کنید گوگل درایو این فرصت را فراهم کرده و می توانید فایل های خود را آپلود کرده یا در گوگل Docs ایجاد کرده و با دوستان همکار ومشتری خود به اشتراک بگزارید.

شما می توانید در این محیط برای هر فایل کامنت بگزارید یا با همکار خود چت کنید. گوگل با ارائه ۵ گیگابایت فضای رایگان از توسط گوگل درایو از این پس به شما این اجازه را می‌دهد تا به‌صورت زنده روی فایل‌های موجود در Google Docs کار کنید و آن‌ها را به شکل ساده‌تری با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظرات خود را روی هر نوع فایلی اضافه نماییدالبته اگر نیاز به فضای بیشتر داشتید باید هزینه پرداخت کنید. از امکانات جالب این محصول گوگل ذخیره سازی اطلاعات خود در یک فضای کاملا ایمن است شما می توانید هر کجا که باشید از این اطلاعات استفاده کنید و به اشتراک بگذارید.

شما می توانید از قدرت سرچ گوگل استفاده کنید و اسناد خود را به سرعت جستجو کنید و به فایل خود دسترسی پیدا کنید ویژگی هیجان‌انگیز Google Drive این است که شما به یاری آن می‌توانید همه فایل‌های خودتان را به صورت ایمن و بدون نگرانی در یک فضای ابری ذخیره کنید و بعد از همه جا به آنها دسترسی داشته باشید. با گوگل درایو می توانید اسناد کاغذی خود را با سیستم OCR به اسناد دیجیتالی تبدیل کرده و در گوگل درایو خود ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید. در مجموع باید به این نکته اشاره کرد که هدف گوگل ایجاد محیطی وسیع و قابل دسترسی و آسان در دهکده جهانی می باشد تا کاربرانش براحتی بتوانند به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنند و براحتی به کارهای خود بپردازند کارشناسان آینده درخشانی برای این محصول گوگل می بینند و تکمیل کننده دگیر محصولات گوگل می دانند.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :