دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

کسب و کارهای کوچک هدف جستجوی های محلی

کسب و کارهای کوچک هدف جستجوی های محلی

یاهو به تجارت های کوچک آنلاین ، وب سایت های رایگان را پیشنهاد می‌دهد. حداقل این چیزی است که آگهی ها می‌گویند. اما چیزی که یاهو بطور رایگان پیشنهاد می‌دهد بیش تر به فهرست چند صفحه‌ای در بخش محلی یاهو وابسته است. همچنین شما می‌توانید آن را به روز رسانی کنید و سایتی مبنی بر الگو برای پاداش ماهانه دریافت کنید. البته که سایت های رایگان بعضی جاها از وب سایت اصلی رها می‌شوند و حتی سایت های ارزان که مبنی بر الگو هستند نیز هیچ چیزشان جدید نیست. از سال 1990 که اینترنت به عنوان یک جریان اصلی در نظر گرفته شد ، آن‌ها در اطراف هستند. بیش‌تر تجارت‌های کوچک اینترنتی سریعاً درک می‌کنند که بیشتر از یک فهرست نیاز دارند و به سمت یک سایت قابل تنظیم می‌روند.

 

چیزی که آگهی یاهو در واقع میگوید دو چیز است:

1- جست و جوی محلی آینده است. و اهمیت آن قابل کتمان نیست

جست و جوی محلی نه تنها در یاهو بلکه درگوگل نیز بیش ترین توجه‌ها را به خود جلب می‌کند . گوگل هفته‌ی اعلام کرد که در حال اجرای یک جست و جوی نقشه کلید واژه در جست و جوی محلیش است و این باعث می‌شود که جست و جوی محلی در تمام گوشی های موبایل در دسترس باشد.

 

2-  همه میخواهند به بازارهای تجاری کوچک دست یابند

اگرچه در حال حاضر بخش تجاری کوچک پیشنهاد داده می شود ، یاهو برای جلب توجه فروشگاه های آنلاین کوچک راه های جدیدی را جست و جو می کند.

آیا فهرست های رایگان در بخش محلی خود باقی می مانند تا دیده شوند یا نه.

برای کسب اطلاعات بیش تر ، مقالات مرتبط را بخوانید (از مجلات رایگان استفاده کنید ، آن ها را تصدیق کنید و نسخه چاپی آن را هفته اطلاعات رایگان دریافت کنید). این مقاله نگرش هایی عالی بر روش های عاملان جست و جو درباره جست و جوی محلی و نقش آن ها در بازارهای تجاری کوچک دارد.

آماری جالب ارائه شده است که مبنی برآن 70% سهامداران آمریکایی از اینترنت برای خرید محلی محصولات و خدمات استفاده می کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :