دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

کدامیک مهم تر است؟ توسعه کسب و کار یا فروش؟

کدامیک مهم تر است؟ توسعه کسب و کار یا فروش؟

توسعه و فروش کسب و کار ، دو جنبه مهم چرخه فروشندگی است و در عین حال می توان به راحتی با تمرکز روی یکی دیگری را نادیده گرفت.

این مقاله هر دو جنبه از چرخه فروش را توضیح می دهد و زمانی که توسعه کسب و کار در مقابل فروش می رسد ، تمایز مشخصی را ارائه می دهد.

 

 

فروش

فروش به دوره کوتاهی که نیاز به فروش دارید ، قراردادی را امضا کرده اید ، و یا در نهایت انجام آنچه که باید به فروخته شود است. تکنیک های فروش و استراتژی ها واقعا مبتنی بر "بستن قرارداد" است ، که برای هر کسب و کار بسیار مهم است. اگر مشتریان را فقط تا درب فروشگاه میکشانید اما نمی توانید آنها را برای خرید یک محصول قانع کنید ، استراتژی فروش شما مشکلی دارد. استراتژی های فروش بر خریداران فردی تمرکز می کنند و برای آنها باید کیف پول خود را برداشته و یا در فروش آنلاین روی دکمه خرید کلیک کنید. شرکت ها معمولا مقادیر حجم فروش را برای یک دوره (هفته ها، ماه ها و نیمه ماه) تعیین می کنند و استراتژی هایی دارند که افراد مسئول فروش می توانند این اهداف را ایجاد کنند.

 

توسعه تجاری

توسعه کسب و کار شامل روند شناسایی و اجرای توافقی با مشتریان بالقوه جدید یا مشارکت با سایر شرکت ها برای ارایه محصولات آنلاین به مشتریان یا تدارکات ترجیحی تامین کنندگان میشود. تمرکز توسعه کسب و کار واقعا بر روی فرصت های جدید است ، نه مدیریت ارتباط با مشتریان در حال حاضر.  این موضوع در مورد فرصت های جدید برای توسعه و کشف مشتریان جدید و همچنین روش های جدید همکاری با دیگران برای ارائه به مشتریان جدید است. اولین نقطه تماس و روابط است و بعد از آن مشتریان به افراد دیگر بازاریابی و فروش تیم تحویل داده می شوند.

توسعه کسب و کار اغلب شامل بسیاری از تعاملات اجتماعی و کار با مشتریان جدید و صرف وقت و دعوت آنها به ناهار است. این نوع تعامل فروش در بسیاری از شرکت ها برای مشتری های بزرگ است که اگر به مشتری ثابت تبدیل شوند ، تاثیر قابل توجهی بر کسب و کار اینترنتی دارند. مثلا سونی هر خریدار تلویزیون آینده ای را برای شام و یک بازی فوتبال دعوت نمی کند. شرکت ها اغلب زمان و بودجۀ توسعه تجاری خود را به فرصت های هدف که در بازار موجود و مناسب می باشند ، اختصاص میدهند.

 

توسعه کسب و کار در مقابل فروش

توسعه و فروش کسب و کار آنلاین هر دو جنبه های مهم فرآیند فروش کلی هستند و هر کدام در زمان برنامه ریزی مورد توجه هستند. توسعه کسب و کار وقتی که به جذب بیشتر مشتریان بزرگ جدید هدف فکر میکنید می تواند بسیار مهم باشد ، و به  همان میزان "فروش" به آنها بخشی از روند است. با این حال ، با پایگاه های مشتری موجود ، هنوز هم مهم است تا اطمینان حاصل شود که مدیریت فروش و برنامه ریزی نیز در کسب و کار مورد توجه قرار گرفته است. نادیده گرفتن هر دو جنبه از روند فروش می تواند منجر به گم شدن فرصت ها شود یا اینکه به طور کامل بر روی آن فرصت هایی که دارید سرمایه گذاری نکنید.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :