دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونگی حفظ انگیزه کارکنان شرکتتان بخش اول

چگونگی حفظ انگیزه کارکنان شرکتتان بخش اول

برای هر سازمان تجاری ضروری است که با انگیزه ، کارکنان برتر را حفظ کنید. یک نیروی مشغول به کار نیروی کار مولد است. شرکت نمی تواند بدون کارکنان با تجربه و کارآمد اهداف مورد نظر را به دست آورند. بنابراین ، سازمان ها باید انگیزه کارکنان خود را برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن برای مدت زمان طولانی حفظ کند. تکنیک های متعددی وجود دارد که کسب و کار اینترنتی در رابطه با انگیزه و حفظ کارکنان با کارایی بالا باید در نظر بگیرد.

 

 

غرامت مالی

استراتژی شرکت شما در مورد جبران خسارت چیست؟ گرچه پول همه چیز نیست ، اما یک انگیزه کلیدی در زمینه اشتغال است. شرکت ها باید در نظر داشته باشند که کارفرمایان دیگر برای موقعیت های مشابه خسارت پرداخت می کنند. اگر کارکنان به درستی کار خود را جبران کنند ، احساس خواهند کرد که عضو ارزشمند تیم هستند. همچنین مشوق هایی مانند پاداش ها و مزایا را در نظر بگیرید.

 

فرهنگ سازمانی

تیم رهبری شما باید برای جذب کارکنان شرکت حرکت کند. ارزش ها ، سیاست ها ، شیوه ها و رفتارها همه فرهنگ شرکت شما را تشکیل می دهند. ایجاد یک فرهنگ شرکت جذاب چیزی نیست که یک شبه اتفاق بیفتد. شما باید روی آن کار کنید. کارکنان به دنبال پیگیری و تعهد از تیم مدیریت فروشگاه هستند.

 

بازخورد ثابت

به منظور حفظ عملکرد برتر ، یک کسب و کار آنلاین نیاز به ارائه بازخورد ثابت دارد. روزهای بازبینی سه ماهه یا حتی سالانه تنها فرم بازخورد طولانی مدت است. کارکنان می خواهند بازخورد ثابت ، مشخص و واضح را از ناظران خود دریافت کنند. استفاده از بازخورد مثبت در مورد دستاورد برای انگیزه یک کارمند ضروری است. علاوه بر این ، یک سازمان باید کارکنان را سریعا تحسین کند تا منعکس کننده حرکت مثبت و انگیزشی باشد.

 

ارتباط واضح و روشن

آیا بیانیه ماموریت شرکت شما به وضوح توسط تمام کارمندان شما قابل درک است؟ شما یک تیم را هدایت می کنید و باید اطمینان حاصل کنید که تمام اعضای تیم شما می دانند چه هدفی دارند. هدف کسب و کار شما چه کاری است؟ اهداف کوتاه مدت و بلند مدت فروشگاه آنلاین شما چیست؟ این موضوعات باید در مکان قابل مشاهده برای همه باشد. نظر خود را در بخش "درباره ما" در وب سایت خود اضافه کنید.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :