دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه bio اینستاگرام کاری خود را بنویسیم؟ بخش سوم

چگونه bio اینستاگرام کاری خود را بنویسیم؟ بخش سوم

در بخش اول و دوم مقاله گفتیم که:

Instagram یکی از بهترین شبکه های رسانه ای است که کاربران خود را در سطح بصری سرگرم میکند. اگر علاقه مند به ایجاد یک اتصال متقابل هستید، Instagram جایی است که باید باشید.

با ایجاد یک لینک تعاملی کسب و کار در بایوی پیج ، علاقه مندان را جذب خواهید کرد. نمایش یک تصویر مثبت از کسب و کار شما در پست های شما برای موفقیت آن در یک پلت فرم اجتماعی که میلیون ها کاربر فعال روزانه آن هستند بسیار مهم است.

با فضای بسیار محدود در Instagram، جذب توجه افراد نیاز به داشتن یک نوشته قوی در بایو دارد.

ماهیت بصری اینستاگرام آن را بهترین پلت فرم برای فروش محصولات برای اکثر فروشگاه های آنلاین می کند. اکثر فروشگاه ها آن را به عنوان شبکه اجتماعی اولیه خود دارند. به همین ترتیب، جذاب کردن محیط فروشگاه شما بسیار مهم است.

در ادامه به توضیحات بیشتری میپردازیم:

 

ایجاد بهترین Instagram Bio برای کسب و کار شما

در زیر 6 راه  برای ساخت بهترین بایو Instagram برای کسب و کار شما را آورده ایم:

 

1. CTA های مناسبی بنویسید

Call-to-Action  را می توان به صفحه اصلی، صفحه فرود و صفحه خرید تقسیم کرد. احتمالا مهمترین قسمت بایو   Instagram شماست که کاربران را به صفحه خرید کسب و کار آنلاین هدایت می کند.

استراتژی بازاریابی دیجیتال شگفت انگیزی است و به شدت توصیه می شود که کاربران را به صفحات سفارشی هدایت کنید.

 

2. افزودن هشتگ به  بایو

اضافه کردن هشتگ مرتبط به بایو خود، کاربران را به کمپین های خاص، حتی بدون جستجو برای آنها هدایت میکند.

با کلیک روی این هشتگ در بایو، می توانید پست های مربوط به یک شرکت خاص را ببینید. هشتگ ها جوامعی از کاربران را با یک هدف مشترک ایجاد می کنند.

هشتگ های درست به شما کمک می کنند تا یک مخاطب را برای ارتباط با نام تجاری خود، جذب و به آنها فرصت می دهد که در کمپین شما شرکت کنند.

 

3. اطلاعات مهم شرکت را ارائه دهید

بایو شما باید جایی باشد که فقط اطلاعات مهم شرکت را ارائه می دهید. در این فضای محدود، باید کوتاه و با اطلاعات دقیق و روشن باشد و مکان فیزیکی شرکت شما و مخاطبین آن قرار دارد.

 

4. از ایموجی ها برای نمایش شخصیت استفاده کنید

این کار ، جادوی اضافه کردن اثر بصری به متنی ساده است. ایموجی ها برای برجسته کردن توضیحات شما و نشان دادن شخصیت برند شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

با این حال، قرار دادن  ایموجی نیازمند استراتژی است تا شما فقط اطلاعات مربوطه را تقویت کنید. استفاده از ممکن آنها به تمام برندها ها اعمال نمی شود. باز هم همیشه مخاطبان خود را در نظر بگیرید.

مثلا ایموجی زمین برای نشان دادن جهانی بودن نام تجاری شما است یا قلب که نشان دهنده شادی و عشق شما به مشتریان است.

 

5. بایو را کوتاه و مختصرنگه دارید

همانطور که قبلا اشاره شد،  بایو را حداکثر 150 کاراکتر نگه دارید. با استفاده از این کاراکترها اطلاعات کلیدی مانند ایمیل و شماره تلفن را مطرح کنید.

 

6. نمایش پیشنهادات تبلیغاتی جدید

این جایی است که شما از Instagram  برای تبلیغ برند خود استفاده می کنید. این یک راه عالی برای به دست آوردن ارزش بایو شما است. جالب است که می توانید این کار را به طور مداوم انجام دهید. شما همچنین می توانید به یک رویداد آینده مانند وبینار یا یک صفحه پشتیبانی به مشتریان خود برای شروع  لینک دهید.

 

به طور خلاصه، بایو باید در درجه اول شامل نام فروشگاه اینترنتی شما باشد. فراموش نکنید که آن را به 150 کاراکتر محدود کنید.

علاوه بر این، یک CTA قوی ایجاد کنید تا فروشگاه خود را به یک صفحه خرید آنلاین وصل کنید. شما همچنین می توانید این کار را با اضافه کردن یک لینک به بهترین محصول خودتان انجام دهید. اطلاعات شخصیتی خود را با ایموجی و هشتگها نشان دهید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :