دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه bio اینستاگرام کاری خود را بنویسیم؟ بخش دوم

چگونه bio اینستاگرام کاری خود را بنویسیم؟ بخش دوم

در بخش اول مقاله گفتیم که:

Instagram یکی از بهترین شبکه های رسانه ای است که کاربران خود را در سطح بصری سرگرم میکند. اگر علاقه مند به ایجاد یک اتصال متقابل هستید، Instagram جایی است که باید باشید.

با ایجاد یک لینک تعاملی کسب و کار در بایوی پیج ، علاقه مندان را جذب خواهید کرد. نمایش یک تصویر مثبت از کسب و کار شما در پست های شما برای موفقیت آن در یک پلت فرم اجتماعی که میلیون ها کاربر فعال روزانه آن هستند بسیار مهم است.

با فضای بسیار محدود در Instagram، جذب توجه افراد نیاز به داشتن یک نوشته قوی در بایو دارد.

ماهیت بصری اینستاگرام آن را بهترین پلت فرم برای فروش محصولات برای اکثر فروشگاه های آنلاین می کند. اکثر فروشگاه ها آن را به عنوان شبکه اجتماعی اولیه خود دارند. به همین ترتیب، جذاب کردن محیط فروشگاه شما بسیار مهم است.

در ادامه به توضیحات بیشتری میپردازیم

 

مشخصات پروفایل Instagram

قبل از نوشتن یک بیوگرافی کامل، باید بدانید که چه چیزی مستلزم آن است.

در اینجا میتوانید هر جزییاتی را وارد کنید تا اطمینان حاصل کنید که فالوئرهایتان بدانند شما چه کسی هستند و چه کاری انجام میدهید.

 

عکس پروفایل

عکس شما حواس بصری را در کاربران بازدید کننده از صفحه شما بیدار می کند. عکس پروفایل باید مربوط به کسب و کار آنلاین شما باشد که می تواند یک عکس محصول یا لوگوی شرکت باشد.

همچنین می توانید یک نشان تایید که تیک آبی رنگی است در بایو خود داشته باشید. بیشتر افراد مشهور این تیک را  دارند که تأیید می کند که پروفایل اصلی آنهاست.

 

نام کاربری

نام شما در بالای صفحه پروفایل ظاهر می شود. از طریق نام کاربری، کاربران دیگر می توانند شما را  در Instagram جستجو کنند و نامگذاری با دقت آن بسیار مهم است.

 

بایو

Instagram حداکثر 150 کاراکتر را برای خلاصه کردن شرکت و فعالیت های آن به شما می دهد. این جایی است که شما کلمات خود را با عاقلانه به جمع بندی جزئیات شرکت خود را انتخاب کنید.

 

وب سایت

می توانید به طور مستقیم می توانید به وب سایت خود، که در بایو است، لینک بدهید. در اینجا شما می توانید کاربران خود را به طور فعال به وبسایت خود متصل کنید زیرا می توانند از طریق بایو Instagram  خود از وب سایت شرکت شما بازدید کنند.

 

ایمیل

هر زمان که آدرس ایمیل خود را بر روی بایو خود اضافه کنید، دکمه ایمیل در پروفایل شما ایجاد می شود. این اطلاعات در زیر بقیه ظاهر می شود. هنگامی که یک کاربر بر روی دکمه Email کلیک کند، برنامه Instagram از آنها می خواهد برنامه ایمیل پیش فرض خود را بر روی تلفن خود باز کنند.

 

دستورالعمل

وارد کردن آدرس کامل کسب و کار اینترنتی شما به مشتریان کمک خواهد کرد که به راحتی شما را پیدا کنند. این امر در صورتی اعمال می شود که کسب و کار شما یک محل دائمی داشته باشد.

 

اطلاعات تماس

اضافه کردن شماره تلفن یک جایگزین برای نشان دادن اطلاعات تماس شرکت شما در پروفایل شما است. هر زمان که یک کاربر روی این دکمه کلیک کند، به طور مستقیم با شرکت تماس می گیرد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :