دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه یک برنامه ارتقای محتوای موفق ایجاد کنیم

چگونه یک برنامه ارتقای محتوای موفق ایجاد کنیم

seo به عنوان seo بودن به تنهایی کافی نیست. برای رسیدن به این هدف ، ارتقای محتوا ضروری است. پیش از این من چند مقاله در زمینه ترویج محتوا نوشته‌ام. فقط برای جمع‌بندی ، در یکی از آن‌ها ، من در مورد محل و روش‌های انجام تبلیغ محتوا بحث کردم. به عبارت دیگر ، در مورد این موضوع صحبت کردم که چگونه می شود محتویات مرا با استفاده از جوامع گوگل پلاس به افزایش عظیم ترافیک ارگانیک تبدیل کرد. آنچه از هر دوی آن‌ها می‌توان نتیجه گرفت این است که بسیاری از جاها طوری تبلیغ خود را انجام می‌دهند که رد کردن آن‌ها آسان است. به خصوص زمانی که تبلیغ را با مقدار زیادی از محتویات آن شروع می کنند. پس این بار ، به شما توضیح می‌دهم که چگونه برنامه ارتقای محتوای خود را برنامه‌ریزی می‌کنم.

 

 

چرا تبلیغ محتوا را برنامه‌ریزی می‌کنید ؟

ممکن است بپرسید چرا باید در وهله اول تبلیغ محتوا را برنامه‌ریزی کنید. آیا می‌توانید هر زمان که احساس می‌کنید , آن‌ها را به اشتراک بگذارید؟ راستش این باعث شد که در ابتدا احساس کردم ارتقای محتوا مشکل است.

 

حجم گسترده

من با به اشتراک گذاشتن پست‌های خود در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شخصی خودم - فیس بوک ، توییتر ، گوگل پلاس و لینکداین ، شروع به کار کردم. به یاد داشتن ۵ مکان برای به اشتراک گذاشتن پست‌های خود زمانی که آنها را منتشر کردید ، قطعه‌ای از کیک است. اما بعد ، من شروع به پیدا کردن و جستجوی بیشتر و بیشتر کردم تا بتوانم پیشرفت کنم. یک بازاریاب آنلاین از جمله ورودی و GrowthHackers را کشف کردم تا پست را با آن‌ها به اشتراک بگذارم. بعدها به بسیاری از سایت‌های مبتنی بر تسلیم مثل BizSugar برخورد کردم. برای بالا بردن آن ، یاد گرفتم چگونه محتوای اشتراک گذاری در وب سایت‌های ارتباط جمعی را با پست کردن در گروه‌های مختلف رسانه‌ای مثل انجمن‌های گوگل پلاس ، گروه‌های فیس بوک و گروه‌های لینکداین به حداکثر برسانم. حالا این نقطه ای است که در آن همه چیز واقعا ً از دسترس خارج می‌شود. من در گوگل پلاس به تنهایی تا ۲۰ جامعه را در اختیار دارم تا محتویات خود را با آن‌ها در میان بگذارم. این به غیر از شمارش سکوهای دیگری مثل جوامع مختلف آنلاین ، گروه‌های رسانه‌های اجتماعی ، سایت‌های ارسال و فروشگاه های آنلاین همچنین حساب‌های کاربری اجتماعی و تجاری من است.

 

محدودیت‌های اشتراک گذاری

اکنون به راحتی می‌توان فکر کرد که شما می‌توانید یک پست را به اضافه ۵۰ کانال در روز ( که منتشر می‌شود و میتوانید با آنها کار کنید) ، به اشتراک بگذارید. اما این کار به چند دلیل دلسرد کننده و تخریب گر است. بنابراین بهترین کار این است که تلاش تبلیغاتی خود را در مدت‌زمان طولانی ‌تری توزیع کنید. شما باید تعداد دفعات آن را در هر روز محدود کنید و برای هر روز باید برنامه‌ریزی کنید که کدام محتوای آن روز اولویت دارد. تعداد بسیار زیادی از محتویات تلفن همراه و شبکه های اجتماعی به علت پیگیری مسیری که محتوای آن به اشتراک گذاشته شده‌ است ، به یک کابوس تبدیل شده‌ اند و به همین دلیل ، ما باید با دقت یک برنامه را طراحی کنیم.

 

طراحی رد ارتقای محتوای خودتان

من عادت داشتم مسیر جایی را که یک محتوا با چک کردن دستی آن‌ها به اشتراک گذاشته می‌شد حفظ کنم. به عنوان مثال ، بخش نظرات ما برای پیگیری مسیری که شرکت گوگل پلاس با آن‌ها به اشتراک گذاشته شده‌ است ، مفید است.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :