دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش سوم

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش سوم

بهبود فروش خود از طریق آمازون

1- بسته ی تبلیغاتی از آمازون خریداری کنید. اگر حساب کاربری آمازون دارید ، می توانید با خرید یک برنامه تبلیغاتی در آمازون ، فروش محصولات خود را افزایش دهید. این برنامه میتواند به شما در جذب انواع مختلف مشتریان کمک کند و ترافیک بالای آمازون را در سایت خود داشته باشید. اگر در حال تلاش برای رسیدن به پایه مشتری خود هستید و می خواهید از پایگاه مشتری آمازون برای افزایش فروش خود استفاده کنید این گزینه برای شما مناسب است.

 

◦ شما می توانید برای بسته تبلیغات از طریق آمازون ثبت نام کنید. قیمت بسته بندی تبلیغات بستگی به سطح تبلیغات مورد نیاز برای کسب و کار شما دارد.

◦ بسته به پکیجی که خریداری می کنید ، تبلیغات ممکن است به عنوان ستون های کنار صفحه ، پنجره های پاپ آپ ( ظاهر شونده)، و یا به شکل تبلیغات در نوار بالا یک سایت یا صفحه ظاهر شوند. شما می توانید تبلیغات مختلفی را برای افزایش فروش خود از صفحه اطلاع رسانی تبلیغات در آمازون انتخاب کنید.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش سوم

 

2- از ابزار محاسبه درآمد آمازون استفاده کنید. به عنوان یک کاربر آمازون ، می توانید از ماشین حساب درآمد آمازون برای کمک به تعیین اینکه آیا فروش محصولات خاص از طریق آمازون موثر است ، استفاده کنید. ماشین حساب می تواند به شما در تعیین سود ناخالص تنظیم شده پس از کسرهزینه ها کمک کند. سپس می توانید موجودی خود ، قیمت گذاری یا استراتژی تبلیغاتی خود را بر اساس این اعداد تنظیم کنید.

◦ به عنوان صاحب کسب و کار آنلاین ، شما همچنین باید خودتان فروش را پیگیری کنید. داشتن مجموعه ای روشن از داده ها می تواند به شما در تجزیه و تحلیل فروش شما کمک کند تا کسب و کار خود را به طور موثر رشد دهید.

◦ در صورت استفاده از آمازون به عنوان پلت فرم اصلی کسب و کار خود این موضوع را به خاطر بسپارید که شما به اطلاعات مشتری دسترسی ندارید ، چون آمازون این اطلاعات را حفظ خواهد کرد. به همین دلیل است که برخی از تحلیلگران کسب و کار توصیه می کنند پلت فرم خود را برای کسب و کار آنلاین خود داشته باشید و سپس از آمازون برای خدمات مانند حمل و نقل ، پرداخت ، و تبلیغات استفاده کنید.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش سوم

 

3- رقبای خود را در آمازون شناسایی و ارزیابی کنید. با این کار ، می توانید فروش خود را با استفاده از آمازون بهبود بخشید. محصولات یا فروشگاه های اینترنتی مشابه به شما در آمازون پیدا کنید. از فروشندگان رقیب آگاه باشید و سعی کنید قیمت گذاری خود را با آنها مقایسه کنید. در نظر بگیرید که چگونه می توانید با آنها رقابت کنید ، چه از طریق خدمات مشتری بهتر ، محصولاتی با کیفیت بالاتر و چه از طریق محصولات متنوع تر.

به عنوان مثال ، اگر شما در حال فروش قاب آیفون در آمازون هستید ، دیگر فروشندگان قاب آیفون را جستجو و به انواع محصولات اپل در بازار نگاه کنید. فکر کنید که چگونه می توانید فروشگاه خود را یک فروشگاه جذاب برای قاب آیفون تبدیل کنید و از رقبا متمایز شوید.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش سوم

 

4- کسب و کار آنلاین خود را به روز و مشتری پسند نگه دارید. یک مزیت بزرگ استفاده از آمازون برای فروش محصولات آنلاین خود این است که به عنوان سایتی کاربر پسند و آسان برای گشتن شناخته شده است. شما باید کسب و کار آنلاین خود را مثل آمازون به روز و کاربرپسند نگه دارید. اگر از آمازون به عنوان یک بستر برای شغل خود استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که تصاویر مربوط به تمام محصولات خود را به روز کنید و توضیحات محصول دقیق باشند. توصیف ها دقیق و واضح باشند تا برای جستجو آنلاین برای مشتریان آسان باشد.

برای مثال ، اگر شما قاب آیفون با طرح نقاشی های آبرنگ روی آنها میفروشید ، باید توضیح محصول را به عنوان "قاب آیفون با طرح آبرنگ " بنویسید. یا اگر شما قابها را که دارای مشخصه خاصی روی آنها هستند مانند Pokemon ، باید توضیح محصول "قاب آیفون Pokemon" باشد.

◦ شما همچنین باید یک یادداشت در مورد اینکه چگونه و چرا این محصول به زندگی مشتری بهبود می بخشد اضافه کنید. توجه داشته باشید که مزایای محصول به عنوان بخشی از این لیست است ، بنابراین مشتری می داند که چرا باید محصول شما را خریداری کند.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش سوم

 

 

روش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

روش دوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :