دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش دوم

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش دوم

استفاده از آمازون به عنوان یک بستر برای کسب و کار شما از راه های دیگر

1- پرداخت نهایی از طریق آمازون را برای مشتریان خود قرار دهید. یکی از راه های استفاده از آمازون برای اینکه کار تجاری آنلاین خود را ساده تر و کاربر پسند تر کنید ، پرداخت از طریق آمازون است. شما میتوانید گزینه «پرداخت توسط آمازون» را برای مشتریان خود در مرحله آخر تنظیم کنید. اگر تعداد زیادی از مشتریان از شما در آمازون خرید می کنند یا دنبال محصولات شما از طریق خرده فروشانی مانند آمازون هستند این یک گزینه خوب است.

 

◦ برای تنظیم "پرداخت توسط آمازون" ، شما باید مراحل صفحه راهنما آمازون را دنبال کنید. ممکن است لازم باشد در کاراکترهای HTML روی سایت خود وارد شوید و سپس به صفحه پرداخت آمازون لینک دهید. این گزینه سپس به عنوان یک دکمه کوچک قابل کلیک در سایت شما ظاهر می شود که مشتریان را به صفحه پرداخت آمازون می برد.

◦ هنگامی که برای پلت فرم هاست میزبان از طریق آمازون ثبت نام میکنید ، به آمازون اجازه دسترسی به اطلاعات پرداخت مشتریان خود را میدهید. باید مطمئن شوید که پروسه پرداخت آمازون در فرآیند فعلی شما یکپارچه شده است.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش دوم

 

2- از خدمات حمل و نقل آمازون برای کسب و کار خود استفاده کنید. یکی دیگر از راه هایی که شما می توانید از خدمات Ama-zon برای آسانترسازی تجارت آنلاین خود استفاده کنید ، استفاده از سرویس های حمل و نقل آن است. سرویس حمل و نقل توسط آمازون ، (FBA) نامیده می شود. هنگامی که برای این سرویس ثبت نام می کنید، آمازون پروسه حمل و نقل از جمله خدمات مشتری و بازگشت کالا را برای شما انجام می دهد. سفارشات شما همچنین می تواند 24 ساعت در روز ، هفت روز در هفته و هر روز سال بسته بندی شده و حمل شود.

◦ برای استفاده از FBA ، شما باید اقلام خود را به مرکز حمل و نقل آمازون ارسال کنید. از آنجا ، آمازون سفارشات را برای شما تحویل خواهد داد.

◦ استفاده از FBA همچنین می تواند یک صرفه جویی مناسب در هزینه باشد ، زیرا شما نیازی به صرف وقت و انرژی برای حمل و نقل اقلام خود و یا استخدام کارکنان برای انجام این کار برای شما ندارید.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش دوم

 

3- نظرات مشتریان در آمازون را بررسی کنید. آمازون روزانه به میزان زیادی ترافیک دارد و به عنوان یک منبع خوب برای تحقیقات درباره مشتری ، محصولات و کسب و کارهاست. شما می توانید از طریق درخواست از مشتریان خود برای ارسال نظر درباره محصولاتتان در آمازون سرمایه گذاری کنید. نظرات خوب از مشتریان در آمازون می تواند مصرف کنندگان دیگر را به خرید از شما تشویق کند و فروش شما را بهبود بخشد.

◦ مشتریان خود را با استفاده از یک یادداشت در بسته محصولشان تشویق کنید که برای کالاهای شما در آمازون نظر ارسال کنند. همچنین می توانید یک ایمیل به خریداران ارسال کنید و از آنها بخواهید محصولات شما در آمازون را بررسی کنند.◦ برای دادن انگیزه مشتریان برای بررسی محصولات خود ، میتوانید یک کد تخفیف برای خریدهای بعدی از محصولات آنلاین خود داشته باشید. یا ممکن است مسابقه ای را اجرا کنید که در آن هر فردی که یک نقد و نظر برایتان می نویسد وارد قرعه کشی شود تا جایزه بزرگ را بدست آورد.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش دوم

 

 

 

روش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

روش سوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :