دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش اول

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش اول

کسب و کار آنلاین شما شروع به پا گرفتن کرده و در حال حاضر شما به دنبال راه هایی برای رشد آن را حتی با استفاده از یک پلت فرم وب مانند آمازونید. آمازون یک گزینه مناسب برای رشد یک کسب و کار آنلاین است ، زیرا  پایگاهی مبتنی بر مشتری است و نامی مورد اعتماد در خرده فروشی آنلاین است. برای استفاده از آمازون برای رشد کسب و کار آنلاین خود ، می توانید یک حساب آمازون برای کسب و کار خود تنظیم کنید ، که به شما امکان می دهد از ویژگی های آمازون استفاده کنید و مشاغل خود را به طور موثر تبلیغ کنید. شما همچنین می توانید قدمهایی برای بهبود فروش خود در آمازون بردارید ، به طوری که کسب و کار آنلاین شما رشد و شکوفایی داشته باشد.

 

راه اندازی حساب آمازون برای کسب و کار شما

1- در آمازون به عنوان یک فروشنده فردی ثبت نام کنید. یکی از ساده ترین راه های رشد کسب و کار شما با استفاده از آمازون ، ایجاد یک حساب آمازون به عنوان یک فروشنده واحد است. برای یک حساب کاربری در آمازون ثبت نام کنید و شروع به فروش محصولات خود را از طریق حساب کاربری خود در آمازون کنید. این شکل ایده آلی است اگر تعداد کمی از اقلام را به عنوان یک فروشنده دارید و به دنبال  رشد آرام کسب و کار خود هستید.

◦ به عنوان یک فروشنده فردی ، شما باید مبلغ 0.99 دلار برای هر مورد که در آمازون به فروش می رسانید ، پرداخت کنید.

◦ در نظر داشته باشید که به عنوان یک فروشنده فردی ، در حقیقت با مشتری های آمازون رقابت خواهید کرد. همچنین ممکن است درآمد حاصل از فروش را از طریق آمازون به عنوان یک فروشنده شخصی بلافاصله دریافت نکنید.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش اول

 

2- به گزینه "pro merchant" بروید. این گزینه از طریق آمازون باهزینه ماهانه در دسترس است و برای کسب و کارهای آنلاین با مقدار نسبتا زیادی از محصول ایده آل است. به عنوان یک "معامله گر حرفه ای" در آمازون ، شما همچنین نیاز به پرداخت هزینه ای در ازای فروش به آمازون دارید که درصد یا مقدار ثابت از هر فروش است. اما شما به ابزار فروش و کنترل در سایت دسترسی خواهید داشت که می تواند به کسب و کار شما کمک کند.

◦ یکی از بدی های گزینه "pro merchant" در آمازون این است که اگر شما یک موجودی بزرگ را برای فروش آنلاین داشته باشید ، لازم است تا زمانی را برای نگهداری و نظم بخشیدن به حساب خود در آمازون اختصاص دهید ، و فقط خودتان باید آن را انجام دهید.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش اول

 

3- فروشگاه آنلاین خود را از طریق آمازون راه اندازی کنید. اگربه دنبال یک پلت فرم فروش آنلاین هستید تا بتوانید یک فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید این یک گزینه خوب است. داشتن یک فروشگاه آنلاین از طریق آمازون می تواند راه شما را برای راه اندازی فروشگاه و فروش محصولات خود به مشتریان آمازون آسان کند.

◦ برای راه اندازی فروشگاه آنلاین از طریق آمازون ، شما باید ماهانه مبلغ 24 دلار و دو درصد از فروش خود را پرداخت کنید.

◦ اگر شما از قبل یک "pro merchant" در آمازون هستید ، می توانید از سرویس های فروشگاه اینترنتی به صورت رایگان استفاده کنید.

چگونه کسب و کار آنلاین خود را توسط آمازون رشد دهید؟ روش اول

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :