دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه همزمان با جهانی شدن ، درآمد داشته باشیم؟

چگونه همزمان با جهانی شدن ، درآمد داشته باشیم؟

در حالیکه اقتصادهای ملی منحصر به فرد به تدریج در اقتصادهای گسترده تر منطقه ای ادغام می شوند ، روند رو به افزایش جهانی شدن در حال حاضر غالب است. این حرکت رو به افزایش به سمت بلوک های تجاری  بزرگتر به ویژه در مناطقی مانند اروپا ، آسیا و آمریکا چشمگیر است. در نتیجه ، بسیاری از مردم تعجب می کنند که چگونه می توانند در جهانی شدن کسب درآمد کنند و از این تحول در حال تغییر به سوی یک بازار اینترنتی واقعا سود ببرند.

 

 

دسترسی به یک بازار جهانی برای محصولات و خدمات

یکی از بزرگترین مزایای جهانی شدن این است که کسب و کارهای آنلاین و افراد می توانند به بازار جهانی کالاها و خدمات که از اوایل دهه 1990 به تدریج در اینترنت ایجاد شده است دسترسی داشته باشند. داشتن دسترسی آسان به این فروشگاه اینترنتی بسیار بیشتر باعث افزایش رقابت و کاهش قیمت می شود. این همچنین اجازه می دهد تا یک محصول را برای رسیدن به یک مخاطب بسیار وسیع تر از حد معمول بیازماییم.

 

بهره برداری از فرصت های واردات / صادرات

افراد و شرکت های شرکت کننده در تجارت واردات / صادرات برای سال ها تلاش می کنند با خرید کالاهای ارزان در یک کشور سود کنند و سپس آنها را با قیمت های بالاتر در کشورهای دیگر بفروشند. روند جهانی شدن باعث افزایش آگاهی در مورد قیمت ها در بازارهای خارجی می شود. در نتیجه ، شانس شناسایی فرصت های واردات / صادرات سودآور نیز افزایش می یابد.

 

برون سپاری به نیروی کار کم هزینه

راه دیگری برای کسب درآمد در جهانی شدن ، بهره گیری از اختلافات در میان هزینه های مرتبط با استفاده از نیروهای کارگری مشابه در کشورهای مختلف است. به عنوان مثال ، یک شرکت نرم افزاری مبتنی بر کامپیوتر بریتانیایی ممکن است بعضی از کارهای برنامه نویسی خود را برای برنامه نویسان ساکن هند ، که قیمت های کار آنها پایین تر است ، برون سپاری کند. علاوه بر این ، برون سپاری تولید یا فعالیت ها به بخش های کم هزینه نیروی کار خارجی نیز تبدیل به یک روش فزاینده ای برای ذخیره سازی یا کسب درآمد در جهانی شدن شده است. این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد یافت تا زمانی که مزایای هزینه خالص استفاده از نیروی کار خارجی زیادتر نباشد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :