دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه می توان چشم انداز دیجیتال پیچیده را برای ردیابی بهتر مسیر مخاطبان خود مطالعه کنید؟ بخش سوم

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
5
چگونه می توان چشم انداز دیجیتال پیچیده را برای ردیابی بهتر مسیر مخاطبان خود مطالعه کنید؟ بخش سوم

من به عنوان یک کوهنورد و هایاکر ، به ارزش کشف چشم اندازهای پیچیده برای شناسایی سریع ترین ، ایمن ترین و موفق ترین سفرها واقف هستم. من به عنوان یک بازاریاب و  مشاور ، از مهارت های یکسان و مشابه برای رمزگشایی رفتارهای دیجیتالی استفاده می کنم. برای مشارکت دادن مخاطبان به عنوان افراد ، ما بایستی قادر به مسیریابی پیشرفت شخصی در سفر برند – مخاطب خود باشیم. قراردادن برهم کنش ها و تعاملات مخاطب بر روی مسیر خاص ، به تنظیم پیام رسانی ، بهینه سازی و غیره کمک خواهد کرد. در این وبلاگ ، من به بررسی ارزش تهیه نقشه سفر مخاطب می پردازم. من همچنین به توصیف شیوه تعریف ، همسوسازی و استفاده از دانش اختصاصی برای بهینه سازی نتایج بازاریابی خواهم پرداخت.

 

اعمال مراحل سفر به ارتباطات و گزارش

ارزش نهایی ایجاد نقشه سفر مخاطبان ، استفاده از وضعیت کلی مخاطبین به عنوان بخشی از استراتژی ارتباطات و پیگیری تاثیر بازاریابی است. در اینجا چند سناریو برای استفاده از ردیابی سفر وجود دارد:

 

ملاحظه ارتباطات و گزارش # 1: بهینه سازی هزینه های بازاریابی

با توجه به اینکه افراد در ارتباط با مارک شما در معرض دید بیشتری قرار دارند ، راحت تر است که بتوانیم مسیر صعود ، شیب دار کردن ، شروع یا متوقف کردن ارتباط برقرار کنیم. این اجازه می دهد تا بازاریابان به بازیابی دلار بازاریابی با استراتژیک تعیین منابع که در آن و زمانی که آنها برای تحویل نتایج مورد نیاز است. به عنوان مثال ، به جای افزودن تمام مخاطبین به پیام های بازاریابی مجدد ، در نظر گرفتن بخش های خاص و مخاطبان را به پیام رسانی هدف قرار دهید. همچنین ممکن است شکلات های گرانقیمت تر ارتباطات ، مانند نامه های مستقیم را متوقف کنید ، به طوری که آنها تنها زمانی استفاده می شوند که پیشرفت های پیش رو از طریق سفر کاهش یابد.

 

ارتباطات و گزارش # 2: بهینه سازی و شخصی سازی

همراه با بهینه سازی هزینه های بازاریابی ، می تواند موقعیت سفر را برای ارتباط دادن با سطح بالاتری از شخصی سازی کند. در نظر گرفتن نقشه های پیام های خاص و دعوت به عمل به مراحل هدف در طی سفر. تنظیم پیام و ارائه زمان و شدت بر اساس پیشرفت سفر برای بهبود تاثیرات کمپین است.

 

توجه به ارتباطات و گزارش # 3: اثبات  

فراتر از بهینه سازی برنامه های بازاریابی ، توانایی بازاریابان برای تجسم در جریان ، خروج و تعادل مخاطبان در طی مراحل سفر ، ثابت می کند که بازاریابی تاثیری بر درآمد آنلاین دارد. اغلب اوقات بازاریابی تاثیر زیادی بر روی درک و پیشرفت پیشرو در مورد توجه به نام تجاری دارد. برای اثبات تاثیر سفر به سوی تبدیل ، بازاریابان باید شاخص های دیجیتال واسطه ای پیشرفت را ردیابی کنند ، نه تنها افزودن نام های جدید و تبدیل مخاطب ، ردیابی سفر ، باعث می شود درجه بالاتری از دیدگاه به تاثیر بازاریابی در طول زمان برسد.

 

نقشه برداری سفر برای آینده شرکت شما

ما باید چشم انداز کامل معاملات دیجیتال را به طور کامل به درک پیشرفت مخاطبان در جهت تبدیل تبدیل کنیم. برای رسیدن به این هدف ، بازاریابان باید راه حل هایی را که می توانند این پیشرفت را با استفاده از تعاریف مطابق با نیازهای خاص کسب و کار خود پیگیری کنند ، ادغام می کنند. بازاریابان پیشرو ، نقشه برداری سفر مخاطبان را به بازاریابی خود متصل می کنند زیرا به آنها اجازه می دهد تا هزینه های بازاریابی را بهینه کنند ، استفاده از پیام شخصی را بهبود بخشیده و اثبات های قابل ملاحظه ای از ROI بازاریابی را ارائه می دهند. مثل همیشه ، امیدوارم این مقاله از بازاریاب های دیگر من استفاده شود و من از نظرات و بازخوانی های زیر در ادامه می خواهم. در اینجا اثبات تاثیر بازاریابی در سراسر سفر مخاطبان کامل است!

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :