دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه طرفداران بیشتری در شبکه های اجتماعی بدست آوریم بخش سوم

چگونه طرفداران بیشتری در شبکه های اجتماعی بدست آوریم بخش سوم

چگونه بتوانیم فالوور ، طرفداران و لایک های بیشتری را برای افزایش دسترسی اجتماعی خود بدست آوریم؟ برای اکثر مشاغل ، تولید مشتری آنلاین بهترین مزیت ایجاد و حفظ حضور در شبکه های اجتماعی است.

 

 

 

 

 

7) افرادی در حوزه کاری خود را پیدا کنید و با آن ها رابطه ایجاد کنید

شبکه های اجتماعی راهی عالی برای یافتن رهبران حوزه کاری شما و پیروی از آن ها است که می تواند هم افراد و هم مارک های دیگری را در بر بگیرد که محتوای خوبی را در صنعت شما ایجاد می کنند (و بدیهی است که رقیب مستقیمی نیستند). به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید تأثیرگذاران و موفقان که مخاطبانی هم دارند را پیدا کنید و با آنها وارد تعامل شوید. روابطی مانند این ها می تواند در آینده سودهای عمده ای را برایتان داشته باشند. همچنین ممکن است شما وبلاگ نویسان و مارک های تأثیرگذاری را پیدا کرده و از آنها پیروی کنید و یا محتوای آنها را در حساب های شبکه های اجتماعی خود یا در وب سایت تان مجددا به اشتراک بگذارید یا بعضی از فالوور های خود را دنبال کنید. حال این افراد را از کجا می توانید پیدا کنید؟

 

توییتر

یافتن تأثیرگذار برتر برای یک موضوع خاص در توییتر بسیار ساده است. می توانید با جستجوی یک کلمه کلیدی در توییتر و پیمایش از طریق توییت های "Top" ، توییت های حاوی آن کلمه کلیدی را ببینید که بیشترین جذابیت را دارند. اگر به جستجوی یک کلمه کلیدی در توییتر بپردازید و به برگه "Accounts" بروید ، لیستی از حسابهای توییتر پیدا خواهید کرد. همچنین متوجه خواهید شد که توییتر به شما پیشنهاداتی می دهد که چه کسی را دنبال کنید. این لیست را می توانید در سمت راست خانه و یا فید شخصی توییتر خود بیابید. کاربران بر اساس الگوهای خاصی مثل "تاریخچه" ایجاد شوند. آنها توسط یک الگوریتم تولید می شوند ، بنابراین ممکن است شما حساب ها را نشناسید یا آنها را مرتبط ندانید. اما ارزش آن را دارد که هر چند وقت یکبار این پیشنهادات را مرور کنید.

 

لینکدین

گروههای LinkedIn فرصتهای بسیار خوبی برای ارتباط با تأثیرگذاران احتمالی برای کسب و کار آنلاین شما هستند. برای کسب منفعت کامل گروههای LinkedIn ، لازم نیست یک گروه را راه اندازی کنید. در حقیقت ، شما باید با جستجو و پیوستن به گروههایی که مربوط به تجارت شما هستند ، شروع کنید و سپس با همکاران گروه ارتباط برقرار کنید. ترفند ایجاد ارتباط در LinkedIn برای جلوگیری از اتصالات سرد و بی خاصیت است. اطمینان حاصل کنید که قبل از تلاش برای برقراری ارتباط با فردی که در آن گروه قرار گرفته است ، در این گروه مشارکت خواهید کرد. سپس ، یک دعوت شخصی LinkedIn ایجاد کنید که بحث شما را ارجاع دهد.

 

فیس بوک

برقراری ارتباطات جدید در فیس بوک می تواند کمی دشوارتر از توییتر یا LinkedIn باشد زیرا فرهنگ شبکه های تجاری را که LinkedIn انجام می دهد ندارد و همچنین انتظارات غیر متقابل توییتر را دنبال نمی کند. به علاوه ، دستیابی به افراد غریبه نسبت به سایر شبکه های اجتماعی در فیس بوک از نظر اجتماعی قابل قبول نیست. به این ترتیب ، ما به این امید که محتوای به اشتراک گذاشته شما در معرض دید مخاطب قرار می گیرد و به این ترتیب رشد می کند ، هستیم. به طرفداران و فالوور های خود مطالبی را که ارزش اشتراک گذاری دارند ، بدهید. وقتی صحبت از فیس بوک می شود ، مراجعه به یک دوست می تواند بسیار مؤثرتر و هدفمندتر از سایر مراکز دستیابی شما باشد.

 

8) یک مدیر اختصاصی رسانه اجتماعی را استخدام کنید

در مورد بهینه سازی استراتژی شبکه های اجتماعی یک شرکت چیزی بیش از آن وجود دارد که کسی بتواند آن را به عنوان یک "پروژه جانبی" انجام دهد. خصوصا با تمام تغییرات و روندهای مهمی که در حال حاضر در دنیای رسانه های اجتماعی رو به رشد وجود دارد. سرانجام ، شما باید یک مدیر رسانه اجتماعی اختصاصی را برای مدیریت حساب های خود استخدام کنید ، پروفایل های فعلی خود را نگه دارید تا در صدر روند و جریان ها بمانید ، مطالب عالی را ارسال کنید. اما جستجوی کسی برای کار در شبکه های اجتماعی شما می تواند سخت باشد. با این که معیارهای مربوط به تعامل اجتماعی می تواند به خط اصلی مشاغل گره خورده باشد و بازاریابان شبکه های اجتماعی در تلاش برای اثبات این قضیه هستند اما مدیر عامل ها چندان به این معیارها اهمیت نمی دهند و این می تواند مبارزه برای بودجه یا سرمایه گذاری را دشوار کند. به نظر می رسد ، تعدادی مهارت مهم وجود دارد که یک مدیر رسانه های اجتماعی باید از آن برخوردار باشد. بهترین مدیران رسانه های اجتماعی سازندگان محتوا ، تحلیلگران بازاریابی ، کارنامه های خبری ، گزارش خدمات به مشتریان ، مدیران اجتماعی ، مدیران بازاریابی و مدیران پروژه هستند. ساخت وسایل ارتباطی شما در رسانه های اجتماعی مدتی طول خواهد کشید ، اما اگر به مراحل فوق متعهد باشید ، ما تضمین می کنیم نتایج مثبتی خواهید گرفت.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :