دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه طرفداران بیشتری در شبکه های اجتماعی بدست آوریم بخش دوم

چگونه طرفداران بیشتری در شبکه های اجتماعی بدست آوریم بخش دوم

چگونه بتوانیم فالوور ، طرفداران و لایک های بیشتری را برای افزایش دسترسی اجتماعی خود بدست آوریم؟ برای اکثر مشاغل ، تولید مشتری آنلاین بهترین مزیت ایجاد و حفظ حضور در شبکه های اجتماعی است.

 

 

 

 

 

4) دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را به تمام مطالب خود اضافه کنید

درست همانطور که باید در هر مکان ممکن حضور اجتماعی خود را ارتقا دهید ، باید به بازدید کنندگان وب سایت و مشترکین ایمیل خود نیز این امکان را بدهید که مطالب شما را با شبکه های شخصی خود به آسانی به اشتراک بگذارند. با توجه به مخاطبان خود برای به اشتراک گذاشتن مطالب تان ، پتانسیل بیشتری برای رسیدن به مخاطبان زیادتری که فراتر از شبکه مستقیم طرفداران و دنبال کنندگان شما قرار دارند ، خواهید داشت. (و اگر این افراد مطالبی را که دوستانشان با آنها به اشتراک می گذارند دوست دارند ، ممکن است تمایل به فالو کردن مستقیم شما هم داشته باشند). دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی (به عنوان مثال اشتراک در Facebook  ،Tweet) را به تمام محتوای خود اضافه کنید. در مقالات وب سایت و وبلاگ شخصی ، در پیام های ایمیل ، در صفحات فرود برای بارگیری کتاب ، در صفحات کتابهای الکترونیکی تان و غیره.

 

5) مطالب مفید و ارزشمند را به اشتراک بگذارید

این فقط برای ارتقاء حضور شما کافی نیست. شما باید اطمینان داشته باشید که در وهله اول حضور شما ارزش دنبال کردن دارد. اطمینان حاصل کنید که توییت ها ، پست های فیس بوک و به روزرسانی های LinkedIn از مطالب با ارزش ، مفید و جذاب تشکیل شده است. از محتوای با محوریت محصول خودداری کنید و در عوض به روز رسانی های اجتماعی را که حاوی محتوای آموزشی است که توانایی جذب طرفداران و دنبال کنندگان بیشتر را دارند ، هدف قرار دهید. در اینجا چهار نکته برای کمک به شما عنوان می کنیم:

 

نکته شماره 1: قانون 80/20 را انجام دهید

وقتی شک دارید ، از قانون 80/20 استفاده کنید: 80٪ مطالبی که شما در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید باید برای مخاطبان شما مفید و ارزشمند باشد و 20٪ می توانند تبلیغ خودتان باشند. هنگامی که با مطالب ارزشمند ، اهداف مورد نظر را بدست می آورید ، می توانید در صورت نیاز به 20٪ از زمان ، خود را ارتقا دهید. شاید نیازی به ارتقاء چیزی در حال حاضر نباشد و این اشکالی ندارد. بعدا خوشحال می شوید که پیرو وفاداری را ایجاد کرده اید که ممکن است هنگام ترافیک هم به وب سایت شما توجه کند.

 

نکته شماره 2: مطالب متنوعی را ارسال کنید

ارسال محتوای متنوع برای تازه نگه داشتن کانال های شبکه های اجتماعی بسیار جالب و جذاب است. برخی از مشهورترین شرکتهای جهان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند تا به طور مداوم مورد علاقه مخاطبان اجتماعی خود قرار گیرند. به عنوان مثال ، Amazon.com به طور مرتب "پست های اصلی محصولات" خود را با مسابقات ، ویدئو ، چند رسانه ای ها ، نظرسنجی و تبلیغات همراه می کند. همه اینها در Facebook فعلی مانند رقم 26 میلیون و 2.3 میلیون دنبال کننده در توییتر کمک کرده است.

 

نکته شماره 3: محتوای تصویری مسحور کننده ارسال کنید

محتوای تصویری احتمالا قدرتمندترین ابزاری است که برند شما می تواند از آن استفاده کند تا طرفداران تان را در شبکه های اجتماعی درگیر کند زیرا این امکان را به شما می دهد تا ایده ها را سریع و مؤثر بیان کنید. این یک تاکتیک ارزشمند است که برند خود را از انبوه مطالب نوشتاری که هر روز به صورت آنلاین منتشر می شود جدا کنید. بعلاوه ، طرفداران و پیروان شما 44٪ بیشتر با محتوای شبکه های اجتماعی که حاوی عکس است ، درگیر می شوند ، بنابراین مطمئن باشید بخشی از تلاش خود را برای ایجاد محتوای بصری مانند طرح و عکس برای این پست ها متمرکز می کنید.

 

نکته شماره 4: فالوور های خود را خوشحال کنید

از شبکه های اجتماعی نه تنها برای آگاهی دادن به پیروان خود ، بلکه برای لذت بردن آنها نیز استفاده کنید. پست های دلپذیر اغلب به یاد ماندنی ترین و به اشتراک گذارترین ها هستند و به شما کمک می کنند خیلی بیشتر از پست های خسته کننده ، پیرو وفادار بسازید.

 

6) با فالوور هایتان تعامل داشته باشید

بیشتر شبکه های اجتماعی درواقع ایجاد ارتباط و مکالمه است. دقیقا همانطور که باید به طور مرتب مطالب آموزشی را به اشتراک بگذارید ، باید بر حضور خود نیز نظارت داشته و با طرفداران و پیروان خود تعامل داشته باشید. این به شما کمک می کند یک وفادار جذب کنید. سؤال بپرسید ، جذاب باشید و در بحث ها شرکت کنید تا حضور ارزشمندی را در پی داشته باشید. حتما هر روز یکبار نامهای نام کاربری ، نام شرکت و هر هشتگ منحصر به فرد را رصد کنید.  همچنین ، وقت خود را برای پاسخگویی به افرادی که از شما در توییتر یا اینستاگرام سوال می کنند ، بگذارید. اگر آنها چیز خوبی را بیان کردند از آنها تشکر کنید ، در صورت امکان به سؤالاتشان پاسخ دهید و حتی به نظرات منفی آن ها نیز پاسخ دهید. تیم شبکه های اجتماعی در JetBlue نمونه ای درخشان از تعامل با شبکه های اجتماعی ، به ویژه توییتر است. جایی که بسیاری از مشتریان آنلاین شان در مورد آنها صحبت می کنند. اما آنها توییت های زیادی دریافت می کنند. هر روز بین 2،500-2،600 توییت. این خیلی زیاد است. تیم JetBlue با اولویت بندی کردن توییت ها و بر اساس آن هایی که احساس می کنند می تواند به موقعیت و ارزش شان کمک کند ، آن حجم را کنترل می کنند. میخام به من گفت: "ما می خواهیم کارمندان ما هوشمندانه درگیر شوند و مکالمات ما ارگانیک و طبیعی باشد. ما به دنبال فرصت هایی برای افزودن ارزش و ارتباط با مشتریان خود هستیم و به هر اشاره ای که همگام با هدف ما باشد پاسخ می دهیم."

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :