دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه طرفداران بیشتری در شبکه های اجتماعی بدست آوریم بخش اول

چگونه طرفداران بیشتری در شبکه های اجتماعی بدست آوریم بخش اول

چگونه بتوانیم فالوور ، طرفداران و لایک های بیشتری را برای افزایش دسترسی اجتماعی خود بدست آوریم؟ برای اکثر مشاغل ، تولید مشتری آنلاین بهترین مزیت ایجاد و حفظ حضور در شبکه های اجتماعی است.

 

 

 

 

 

 

اما در ابتدا برای اینکه شبکه های اجتماعی را به یک دستگاه تولید مشتری آنلاین مؤثر تبدیل کنید ، ابتدا باید موارد زیر را انجام دهید. این بدان معنی است که طرفداران و فالوور در Facebook  ،Twitter  ، LinkedIn ، Instagram و سایر حساب های شبکه های اجتماعی شما هستند. هرچه طرفداران و فالوور بیشتری برای حضور در شبکه های اجتماعی خود داشته باشید ، دسترسی بیشتری خواهید داشت و دستیابی بهتر به معنای پتانسیل برای تولید مشتری بیشتر است. بنابراین در محور اصلی شبکه های اجتماعی برای تولید مشتری ، شما باید برای افزایش دسترسی خود قدم بردارید. مطمئنا ، شما می توانید چند صد فالوور اول خود را خریداری کنید تا شروع کنید. اما نکته مهم در پی داشتن کیفیت بالای اجتماعی این است که طرفداران و فالوور ها فیک نباشند ، طرفداران واقعی خود را به دست آورید. چرا؟ از آنجا که فالوور های خریداری شده یا پروفایل های جعلی یا با کیفیت پایین هستند ، بنابراین آنها واقعا به دنبال هیچ هدفی نیستند جز اینکه به طور مصنوعی تعداد فالوور شما را زیاد کنند. شما هیچ تعامل معنی داری از آنها دریافت نمی کنید. از طرف دیگر ، فالوور هایی که کسب می کنید افرادی هستند که عکس ها یا مطالب شما را دوست دارند و به اشتراک می گذارند ، روی پیوندهایی که به اشتراک می گذارند کلیک کنید ، در مورد آن ها و شغل شان اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حتی ممکن است در آینده نیز با آن ها همکار شوید. در اینجا برای کمک به شروع کار ، هشت نکته مفید برای گسترش دسترسی به شبکه های اجتماعی ارائه شده است.

 

1) شبکه های اجتماعی را که طرفداران شما در آن ها قرار دارند اولویت بندی کنید

"روی کدام شبکه اجتماعی باید تمرکز کنم؟" این یکی از متداول ترین سؤالاتی است که بازاریابان دارند. توصیه می کنیم در شبکه های اجتماعی برتر (فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، ​​اینستاگرام و پینترست) حضور داشته باشید و صفحه تان را حفظ کنید ، اما تلاش های خود را در آن شبکه های اجتماعی متمرکز کنید که خریداران هدف شما در آن زمان صرف می کنند. پروفایل هایی را برای همه شبکه های اجتماعی برتر ایجاد کنید. آیا تاکنون دیده اید که می خواهید در مورد یک شرکت توئیت کنید یا در مورد یک شرکت ، فقط بدانید که آیا یک حساب توییتر دارند؟ این کار نه تنها ناامیدکننده است بلکه به نظر می رسد آماتوری و غیر حرفه ای نیز هست. همچنین بین برند شما و مشتریان بالقوه و مشتریان فاصله ایجاد می کند. مهم نیست که شرکت شما چه اندازه است ، در کدام صنعت کار می کنید یا در کدام بازار هدف قرار دارید ، مردم قصد دارند در شبکه های اجتماعی در مورد شما صحبت کنند. بنابراین مهم است که حداقل به افراد این امکان را بدهید که در شبکه اجتماعی انتخابی خودشان با شما ارتباط برقرار کنند و نوعی حضور را در آنجا حفظ کنند. پس روی شبکه هایی متمرکز شوید که خریداران هدف شما وقت خود را در آن می گذرانند. برای نگه داشتن چندین حساب شبکه های اجتماعی ، زمان و منابع زیادی لازم است ، بنابراین باید مطمئن شوید که اولویت بندی شبکه های اجتماعی مهم را دارید. این بدان معناست که برای تحقیق در مورد شخصیتهای خریدار وقت صرف می کنید ، بنابراین می توانید بفهمید که مردم در کدام شبکه اجتماعی هستند. این به شما کمک می کند تا از شبکه های اجتماعی برای تولید مشتریان واقعی استفاده کنید و از افراد موجود لذت ببرید. راه های دیگر برای فهمیدن اینکه مخاطب هدف شما در کدام شبکه اجتماعی است:

• از مشتریان خود بپرسید.

• نظرسنجی را برای مخاطبان ناشناس انجام دهید.

• از داده های اشتراکی استفاده کنید.

• ببینید محتوای رقبا در کجا به اشتراک گذاشته می شود.

• با کمک کلمات کلیدی تحقیق کنید.

• بررسی کنید که صنعت شما در شبکه فعال است یا خیر.

 

2) پروفایل های اجتماعی خود را بهینه کنید

آیا شما برای شغل خود از قبل پروفایل دارید یا هنوز آن را ایجاد نکرده اید؟ مهم است که در مورد چگونگی بهینه سازی پروفایل های اجتماعی خود فکر کنید. این شامل انتخاب یک نام کاربری که به راحتی قابل شناسایی باشد ، بارگذاری یک عکس قابل تشخیص (مانند آرم شرکت شما) ، توضیحات شفاف و مختصر درباره شغل شما و بازگرداندن افراد با لینک قابل ردیابی به وب سایت یا فروشگاه آنلاین شما است. بسته به نوع شبکه اجتماعی برخی تفاوت های ظریف وجود دارد . اکنون که به روزرسانی های شبکه های اجتماعی در نتایج جستجو گنجانده شده است ، شما باید بیشترین تلاش خود را برای بهینه سازی مطالبی که در آن شبکه ها منتشر می کنید ، مانند توییت ، پست های فیس بوک و به روز رسانی وضعیت LinkedIn ، تلگرام یا اینستاگرام انجام دهید. به عنوان مثال ، از جمله کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار آنلاین شما می تواند به آن ها در جستجو کمک کند. (فقط مطمئن شوید که آنها را به روشی که طبیعی به نظر می رسد ، قرار می دهید.)

 

3) حضور اجتماعی خود را در همه جا ارتقا دهید

"در همه جا" منظور ما دقیقا در همه جا است: در صفحات مختلف وب سایت خود ، در وبلاگ خود ، فروشگاه آنلاین خود ، در تبلیغات چاپی ، روی کارت ویزیت های خود ، در پیام های بازاریابی ایمیل خود. بسیاری از سایت های شبکه های اجتماعی اکنون دکمه های "Follow" دارند که می توانید در وب سایت و وبلاگ خود قرار دهید. به این ترتیب ، افراد می توانند شما را با یک کلیک دنبال کنند ، بدون اینکه مجبور به ترک وب سایت یا وبلاگ شما شوند. همچنین ارتقاء متقابل در تمام حساب های شبکه های اجتماعی شما ، راهی عالی برای اطلاع طرفداران اجتماعی شما در جای دیگری از شبکه های اجتماعی است که می توانند شما را بیابند. به این ترتیب ، می توانید دنبال کنندگان توییتر خود را به طرفداران فیس بوک خود اضافه کنید. طرفداران فیسبوک خود را به فالوور های اینستاگرام خود تبدیل کنید و غیره. بسته به اهداف شما ، این می تواند به معنای ارسال لینک به حساب های اجتماعی دیگر شما در یک پست عادی ، ارسال به روزرسانی های حمایت شده از افراد به شبکه های اجتماعی دیگر یا اضافه کردن پیوند به سایت اجتماعی دیگر در بخش بیوگرافی یا توضیحات یک صفحه متداول باشد. به عنوان مثال ، افراد در Cava Mezze Grill با دادن فید اینستاگرام خود در صفحه فیسبوک شان ، به همراه دکمه "نمایش در اینستاگرام" که به صفحه آنها پیوند دارد ، اکانت اینستاگرام خود را در فیس بوک تبلیغ می کنند. اگر یک حساب Snapchat دارید ، Snapcodes برای تبلیغ کانال کراس در سایر پروفایل های شبکه های اجتماعی شما مناسب است. اصولا ، هر کاربر Snapchat دارای یک Snapcode منحصر به فرد است ، که تصویری است که شبیه آرم Snapchat اما با الگویی منحصر به فرد از نقاط است. برای دنبال کردن شما در اسنپ چت ، همه کاربران باید اینگونه عمل کنند که برنامه Snapchat را باز کنند ، از Snapcode خود عکس بگیرند و روی صفحه نمایش ضربه بزنند.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :