دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه شرکت های کوچک می توانند از جمعه سیاه به نفع خود استفاده کنند بخش دوم

چگونه شرکت های کوچک می توانند از جمعه سیاه به نفع خود استفاده کنند بخش دوم

همانطور که در بخش قبل گفتیم: 

اگر صاحب کسب و کار کوچک هستید ، جمعه سیاه می تواند یک زمان سخت برای رقابت با خرده فروشان بزرگ و بودجه های بازاریابی بزرگ خود باشد. اما به عنوان یک صاحب کسب و کار آنلاین کوچک ، آیا شما در خرده فروشی سنتی هستید و یا یک محصول خدمات گرا ارائه می دهید ، شما از زیرساخت کوچکتری استفاده می کنید که به شما امکان می دهد تا به سرعت به تغییرات رقابتی در بازار واکنش نشان دهید. از همه مهمتر ، شما قادر به ارائه سطح بالاتری از خدمات مشتری شخصی و همچنین پیگیری پس از فروش و پشتیبانی است.

این مزایا به شما این امکان را می دهد تا خودتان را در موقعیت های برابر قرار دهید (اگر نه خیلی بالا) خرده فروشان بزرگ ، که شما را قادر می سازد تا به طور کامل از جمعه سیاه و فروش های تبلیغاتی پس از شکرگزاری استفاده کنید. در اینجا چند استراتژی اثبات شده برای رسیدن به شما وجود دارد.

 

برخی از نکات سريع سرويس گرا برای کنار گذاشتن کسب و کار کوچک شما

به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک ، ما اغلب در وسط هرج و مرج جمعه سیاه گرفتار شد. اما همانطور که در بالا ذکر شد ، یکی از استراتژی های کلیدی برای رفع رقابت بزرگ جعبه از طریق افزایش سطح خدمات مشتریان و پشتیبانی شما ارائه می شود. آیا مصرف کنندگان مانند معاملات معاملات درب که توسط خرده فروشان بزرگ ارائه می شوند ، هستند؟ بله آیا آنها شب قبل در ماشین خود خوابیدند ، در ساعت 3 صبح ایستاده بودند ، و مجبور بودند که دنده محافظتی را برای یک پیشخدمت NFL مناسب بگذارند تا فقط برای شجاعت جمعیت های فریبنده باشد؟ آنها قطعا نمی کنند!

بنابراین ، به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک ، در اینجا برخی از روش های آسان برای درخواست تجدید نظر به این خریداران با ارائه یک چیز که پسران بزرگ نمی توانند: تجربه بدون استرس.

 

بعدا فروشگاه خود را باز کنید

درصد قابل توجهی از خریداران سیاه پوست (که 40 درصد گزارش شده است) در واقع ترجیح می دهند از جمعیت و خرید بعد از ساعت 10 صبح دوری کنند.

 

کارت هدیه را ارتقا دهید

مطالعات اخیر نشان می دهد که بیش از 95 درصد از مصرف کنندگان در لیست خرید خود در سال جاری کارت هدیه دارند. سریع و آسان برای خرید ، شما ممکن است در نظر بگیرید که یک ثبت نام اختصاص داده شده صرفا به خرید کارت هدیه اختصاص دهید.

 

کلمه را با رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

از این صفحات فیس بوک و توییتر و تبلیغات گوگل برای تأثیر کامل آنها استفاده کنید ، پیشنهادات ویژه ای را برای پاداش مشترکین وفادار خود (و گرفتن چندین مورد جدید).

 

ارائه پشتیبانی گسترده ، تضمین یا بازگشت

بسیاری از خرده فروشان بزرگ هفته دوره بازگشت خود را در هفته سوم ژانویه قطع می کنند. حتی اگر شما فقط دو هفته دیگر تمدید کنید ، توجه خود را به کسانی که نمیخواهند بدون هیچ زحمتی از عواقب بازگشت پس از تعطیلات مقابله کنند ، دستگیر کنید.

 

محصولات بسته با خدمات

ترکیب محصولات در تاریخ با تخفیف (مثل باتری های مجازی برای یک چراغ قوه جدید) و یا بسته بندی هدیه رایگان در برابر مقدار معینی دلار یک راه آسان برای تنظیم کسب و کار کوچک خود را جدا از خرده فروشان بزرگ است که تمایل به پرداخت هزینه آنلاین برای هر کمی افزودنی است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :