دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه شرکت های کوچک می توانند از جمعه سیاه به نفع خود استفاده کنند بخش اول

چگونه شرکت های کوچک می توانند از جمعه سیاه به نفع خود استفاده کنند بخش اول

اگر صاحب کسب و کار کوچک هستید ، جمعه سیاه می تواند یک زمان سخت برای رقابت با خرده فروشان بزرگ و بودجه های بازاریابی بزرگ خود باشد. اما به عنوان یک صاحب کسب و کار آنلاین کوچک ، آیا شما در خرده فروشی سنتی هستید و یا یک محصول خدمات گرا ارائه می دهید ، شما از زیرساخت کوچکتری استفاده می کنید که به شما امکان می دهد تا به سرعت به تغییرات رقابتی در بازار واکنش نشان دهید. از همه مهمتر ، شما قادر به ارائه سطح بالاتری از خدمات مشتری شخصی و همچنین پیگیری پس از فروش و پشتیبانی است.

این مزایا به شما این امکان را می دهد تا خودتان را در موقعیت های برابر قرار دهید (اگر نه خیلی بالا) خرده فروشان بزرگ ، که شما را قادر می سازد تا به طور کامل از جمعه سیاه و فروش های تبلیغاتی پس از شکرگزاری استفاده کنید. در اینجا چند استراتژی اثبات شده برای رسیدن به شما وجود دارد.

 

خلاقیت با تاکتیک های بازاریابی خود را دریافت کنید

مردم کجا هستند اگر شما یک محصول یا خدماتی با تجدید نظر توده ای ارائه می دهید ، هیچ کس مانع از هدف گیری مردم در خطوط ، پارکینگ ها و ترافیک در صبح جمعه سیاه نمی شود. شما به معنای واقعی کلمه یک مخاطب اسیر برای پیام بازاریابی و مشتری مداری خود هستید! و از همه مهمتر ، این خریداران در حال حاضر در حالت خرید هستند ، و این باعث می شود که آنها حتی بیشتر به یک پیشنهاد جذاب تبدیل شوند.

با استفاده از یک بروشور یا تبلیغ در مورد فروش خود در بازار خرده فروشی های بزرگ مانند وال مارت ، Target یا مرکز خرید محلی خود ، با ارائه یک تبلیغ رایگان (قهوه داغ برای ایده های مناسب برای کسانی که در خطوط طولانی ایستاده اند) ، از جمعیت استفاده کنید. یکی از چیزهایی که باید از اینجا مراقبت کنید این است که "درخواست" است. برخی از مراکز و خرده فروشان سیاست هایی علیه فروش خریداران خود دارند ، اما اگر توافق با یکی از خرده فروشان متشکل از بزرگتر برقرار شود ، حتی ممکن است شما را در لابی خود تنظیم کنند ، اگر محصول یا خدماتی که ارائه می دهید ، غیرقابل رقابت است و یک واجد شرایط برای مشتریان خود است.

 

تمرکز تلاش های خود را در روز بعد از جمعه سیاه تمرکز کنید

هر کس در مورد جمعه سیاه و سایبر دوشنبه می داند. اما در سال جاری یک روز جدید برای خرید دلار وجود دارد و تنها به شما اختصاص دارد: تجارت کوچک روز شنبه. مایکل بلومبرگ ، شهردار نیویورک در شهر نیویورک با همکاری "آمریکایی اکسپرس" در شهر نیویورک ترویج داده است. تجارت کوچک در روز شنبه تلاش برای هدایت مصرف کنندگان به ارائه خدمات تجاری کوچک در طول عجله فروش پس از شکرگزاری است.

به منظور ایجاد آگاهی و ایجاد همهمه ، شرکت آمریکایی به تازگی کمپین تبلیغاتی و رسانه های اجتماعی را از طریق فیس بوک و توییتر راه اندازی کرده است. این ارتقاء کاربران را قادر می سازد تا "فریادها" را به فروشگاه آنلاین کوچک مورد علاقه خود ارائه دهند. علاوه بر این ، اولین 10،000 صاحب کسب و کار کوچک برای پیوستن به این پروژه ، 100 دلار از تبلیغات فیس بوک رایگان برای کمک به تبلیغ این رویداد خواهد بود. به علاوه ، صاحبان می توانند آگهی های شخصی ، جغرافیایی که در فیس بوک اجرا می شوند ایجاد نمایند و مواد تبلیغاتی آنلاین را که می تواند برای تبلیغ کوچکترین تجارت شنبه استفاده شود ، دانلود می کند. در ابتدای ماه نوامبر شرکت آمریکایی اکسپرس ابتکار عمل خود را در فیس بوک 850،000 "دوست" در فیسبوک دریافت کرد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :