دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه تجارت نقاشی منزل را آغاز کنیم؟ بخش اول

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
4.1
چگونه تجارت نقاشی منزل را آغاز کنیم؟ بخش اول

نقاشی خانه 37 صنعتی بالغ بر میلیارد دلار در سال است.

اما شروع کسب و کار نقاشی خانه می تواند نسبتا ارزان باشد و در برخی موارد فقط 500 دلار است. بنابراین گزینه خوبی برای کارآفرینان است که باید آن را در نظر بگیرند.

 

نحوه شروع کار نقاشی

براندون لوئیس بنیانگذار آکادمی پیمانکاران نقاشی حرفه ای، یک منبع آنلاین برای پیمانکاران نقاشی مجدد و ناشر هفته نامه " نقاش" است. او اخیرا برخی نکات مفیدی برای کارآفرینانی که به دنبال کسب و کار نقاشی خانه هستند متشر کرده است. چند مرحله ضروری برای انجام این کار وجود دارد.

 

ثبت شرکت خود

ثبت نام شرکت شما ممکن است بسته به شهر و کشورتان متفاوت باشد. بنابراین بهتر است در وب سایت های دولتی و یا برخی از سازمان های تجاری محلی به درستی یاد بگیرید که چه چیزی مورد نیاز است. همچنین بیمه، دامین و هاستینگ وب را برای وب سایت کاری خود خریداری کنید.

 

سرمایه گذاری در تجهیزات

به غیر از این، تنها سرمایه واقعی که کسب و کار شما نیاز دارد، خرید تجهیزات است. به احتمال زیاد نیاز به نردبان، پارچه های نازک، برس، غلطک، دستگاه اسپری، ماسک و وسیله نقلیه با لوگوی شرکت خود دارید تا بتوانید به مکان های مختلفی دسترسی پیدا کنید.

 

یافتن همکاران خوب

لوییس توصیه می کند زمانی که به دنبال پیدا کردن مشتری هستید، کسب و کارهای آنلاین دیگر در منطقه که مشتریان شما را هدف قرار می دهند پیدا کنید.

فهرستی از مهمترین ها در جامعه کاری شما برای پیدا کردن همکاران بالقوه ایجاد کنید. بنگاه های مسکن، مدیران املاک تجاری و دیگر شرکت های خدماتی خانه مانند نصب سقف، نصب کننده نرده و کف پوش تهیه کنید. لیست خود را به 100 محدود کنید و از طریق پست، ایمیل، پیام کوتاه ، شبکه های اجتماعی و بازدید شخصی یا نتورک با آنها ارتباط برقرار کنید. "

 

امتیازات بازاریابی

شما باید در مورد بازاریابی و محتوای فروش خود فکر کنید. چرا یک مشتری جدید باید شما را به بقیه گزینه ها ترجیح دهد؟

لوئیس می گوید: "یک فرآیند فروش ایجاد کنید که به مشتری میگوید نحوه کار نقاشی شما متفاوت از پیمانکارهای نقاشی معمول است. ضمانت نامه ها، تضمین ها، نظرات دیگر مشتری ها و فرایندهای نظارت بر نقاشی باید در پیام فروش شما به صورت پیش فرض و مرکز توجه باشد تا مشتری کاهش  ریسک و ارزش کار شما را درک کند. "
 

چشم اندازی بلندمدت را دنبال کنید

جذب مشتری های جدید به این اندازه ساده نیست که یکباره شما را انتخاب کنند. باید پیگیری کنید و تبلیغات نسبتا پایدار داشته باشید.

لوئیس می گوید: "استفاده از تبلیغات موثر ، ارائه، خدمات پس از فروش و تاکتیک های پیگیری که منافع مشتری و چرخه فروش را نشان می دهد، کارآمد هستند. به یاد داشته باشید، خدمات نقاشی خانه گران هستند و اغلب ماه ها طول میکشد تا مشتری تصمیم گیری کند. صبر داشته باشید. "

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :