دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه بهترین استفاده را از بازاریابی موبایل داشته باشیم

چگونه بهترین استفاده را از بازاریابی موبایل داشته باشیم

با افزایش محبوبیت تلفن های هوشمند ، آنها به ابزار اصلی آگاهی و فروش برند برای بازاریابان تبدیل شده اند. اگر قصد دارند بیشترین نفوذ در بازار را داشته باشند ، تبلیغ های جدید باید در اطراف تلفن هوشمند و سایر دستگاه های همراه پرمصرف طراحی شود.

 

 

 

 

وب سایتهای پاسخگو

در گذشته نه چندان دور زمانی وجود داشت که طراحان وب یک وب سایت دسک تاپ ایجاد می کردند و سپس یک نسخه سیار موبایل ایجاد می کردند که در دامنه متفاوتی قرار داشت. این به معنای دو برابر هزینه و دو برابر نگهداری سایتهای تجارت الکترونیکی بود. اکنون توسعه دهندگان از یک وب سایت استفاده می کنند که پاسخگوی دستگاه و نیازهای کاربر باشد. شرکت مشاوره بازار نیلسن نورمن می گوید که وب سایت های پاسخگوی پویا مبتنی بر اندازه و جهت گیری دستگاه هستند. این تعریف کمی محدود است زیرا الگوهای پاسخگویی امروز بر اساس نیاز کاربر ، تنظیمات ترجیحی و جمعیتی مبتنی بر کوکی تغییر می کنند. صاحبان مشاغل باید اطمینان داشته باشند که هر سایتی در تبلیغات بازاریابی خود پاسخگو است.

 

طراحی برش - لبه

تنها تمرکز روی تلفن های هوشمند و تبلت ها منسوخ شده است. با ظهور فناوری پوشیدنی مانند Samsung Gear و Apple Watch ، بازاریابی دیجیتال موقعیت دیگری را برای تغییر بزرگ دیگر در نظر گرفته است. فناوری پوشیدنی از نسل هزاره استفاده می کند و نسبت به سایر اشکال بازاریابی تلفن همراه تعامل بیشتری دارد. Geofencing و سایر سیستم های بازاریابی جدید برای این نوع فناوری موبایل در نظر گرفته شده اند. آنها موقعیت مکانی و حرکت فرد گیرنده را ضبط می کنند و صاحبان مشاغل آنلاین را قادر می سازند بر اساس آن اطلاعات با یکدیگر در تعامل باشند. برای مثال ، ورزشکاران را می‌ توان توسط فعالیت‌ های ورزشی خود و یا افراد مسن را توسط جمعیت‌ شناسی بهداشتی مورد هدف قرار داد.

 

ذهن خریداران موبایل

خرید موبایل پدیده ای به اندازه کافی جدید است که تحقیقات در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل رفتارهای خرید بین گروه های سنتی ، آنلاین و تلفن همراه است. خریداران موبایل تمایل دارند که سریعتر تصمیم گیرنده باشند ، به بررسی های آنلاین اعتماد کنند و در تصمیم گیری های خرید موقعیت بیشتری داشته باشند. سیستم هایی که این امر را برای خریداران موبایل آسان تر می کند ، با ارزش ترین سیستم جدید بازاریابی است. کدهای QR ، برچسب های جغرافیایی و کیوسک های فروشگاه فقط برخی از مکانیسم هایی هستند که بازاریابان از آن برای بهره‌ برداری از عادات خریداران موبایل استفاده می‌ کنند.

 

ساختار و بافت

صاحبان مشاغل می توانند رابط کاربری و روش بازاریابی را تجزیه کنند. مولفه های ساختاری مواردی هستند که باعث می شوند سایت و فعالیت های بازاریابی متناظر آن برای کاربر کار کنند. منوهای کشویی ، نوارهای پیمایش و بزرگنمایی یک کلیک تحت این گروه قرار می گیرند. بافت بیشتر در مورد نحوه ظاهر شدن و شامل نحوه احساس اطلاعات کاربران است. تحقیقات نشان می دهد که مردان بیشتر تحت تأثیر ساختار هستند و زنان بیشتر درگیر بافت هستند ، بنابراین صاحبان فروشگاه های اینترنتی باید این بخش را در ذهن خود داشته باشند که بازار خود را تقسیم می کنند.

 

رنگ

هم برای زنان و هم مردان ، روشی که در مواجهه با پیام بازاریابی احساس می کنند ، اساس واکنش خرید آنها است. به عبارت دیگر ، اگر احساس خوبی داشته باشند ، بیشتر احتمال خرید دارند. رنگ تنها قوی ترین واسطه احساسات در دنیای غیر کلامی است. به طور کلی ، زردها اعتقاد دوستانه را ترویج می کنند ، قرمزها هیجان و رنگ سفید تعادل است. این قوانین سخت و سریع نیستند بلکه بیشتر شبیه دستورالعمل هستند ، بنابراین از اطلاعات با اعتدال استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :