دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش چهارم

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش چهارم

اضافه کردن لینک های مرتبط و یک تماس برای اقدام در صفحه محصول

یکی دیگر از تغییرات مثبتی که شما می توانید در صفحه محصول مورد نظر خود بگذارید ، لینک های محصولات مرتبط در توضیحات محصول است. بعنوان مثال اکر کالای مورد نظر بخشی از مجموعه ای از محصولات است ، لینکی برای صفحات محصولات مرتبط با آن ایجاد کنید. همچنین شما می توانید با محصولات مرتبط دیگر ارتباط برقرار کنید . مثلا اگر فروشگاه اینترنتی دکور اتاق خواب دارید می توانید  صفحه محصول پرده های مرتبط یا یک بالشت را از ذکر کرده و با آن ارتباط برقرار کنید . این کار شرایط را برای مشتری ها آسان می کند تا بتوانند کالاهای مرتبط را ببینند و آن ها را به خرید بیشتر تشویق می کند. عبارت هایی چون چون فقط یک تماس برای اقدام نیز می تواند در این زمینه مفید باشد و کمک کند. عبارت یک تماس برای اقدام از بیانیه های فروش است که مشتریان را درگیر می کند که باعث ایجاد یک حس ضروریت در آن ها می شود که این حس آن ها را برای خرید محصول تشویق می کند.

بسیاری از خرده فروشان اینترنتی این بیانیه ها را در صفحات وب سایت اصلی فروشگاه و یا در صفحات اصلی دسته بندی قرار می دهند اما شما نیز باید این بیانیه یک تماس برای اقدام را درست در صفحه محصول نزدیک به گزینه سبد خرید یا  گزینه چک کردن محصول قرار دهید. از مثال های بیانیه های فراخوان برای اقدام  می توان "ارسال رایگان در سه روز" یا "امروز به گروه پست الکترونیکی ما بپیوندید تا در خرید خود 10 درصد تخفیف بگیرید" را نام برد.

 

املا و گرامر صفحه محصول

در نهایت متوجه شدید که معلم انگلیسی شما درست می گفت. گرامر و املا خیلی مهم است. صاحبان فروشگاه نباید از یک شخص انتظار داشته باشند که شماره کارت اعتباری خود را به کسی انتقال دهند که حتی تفاوت بینits   و it’s را نمی داند. محتوای تجارت الکترونیک باید از لحاظ گرامری درست باشد و به خوبی نوشته شده باشد زیرا نقش بزرگی در چگونگی درک مشتری از شما دارد.

اگر تمام صفحات وب سایت فروشگاه شما عالی باشد و از گرامر و نگارش و نقطه گذاری درست استفاده کند باعث ساختن اعتماد مشتری خواهد شد و آن ها تصور خواهند کرد که با یک تجارت حرفه ای سر و کار دارند. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی این است که در سراسر سایت نوع نوشتن لغات زبان مورد نظر یکی باشد. مثلا در بعضی از صفحات از لغت e-mail و در صفحات دیگر از email  استفاده نشود. این اشتباهات کوچک ممکن است باعث شود سریعا خریدار نظرش را نسبت به شما عوض کند.

وقتی که محتوای سایت تجارت الکترونیک خود را می نویسید ، تا وقتی به اصلاح کردن و ویرایش ادامه دهید که عالی شود. اغلب شناسایی کردن اشتباهاتتان سخت است ، بنابراین یکی از دوستانتان که در صحبت کردن ماهر است را بیابید و از او بخواهید نسخه کپی تجارت الکترونیکتان را برای شما بخواند .

حتی بهتر است که مترجمی حرفه ای استخدام کنید که به شما اطمینان دهد که  تمام محتوای سایت تجارت الکترونیک شما را به صورت عالی ارایه می دهد.

 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش دوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش سوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :