دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش پنجم

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش پنجم

عوامل بیرونی سایت

 برای ساده سازی و بهینه سازی وب سایت برای ربات های گرسنه گوگل کم کردن تنظیمات صفحه موثرترین و مهم ترین نقطه شروع است. شما اگر واقعا می خواهید به جایی برسید باید در عوامل بیرونی سایت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) درگیر شوید. عوامل بیرونی سایت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به طور گسترده در مورد لینک‌ ها است اما منحصرا درباره لینک ها نیست.

همچنین برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مدرن نیاز دارید که سیگنال های اجتماعی ، معیارها و سایر موارد ذکر شده در سایت ها را در نظر بگیرید که برای ایجاد یک پروفایل لینک متمایز ترکیب می شوند تا بتوانید قدرت را در سرتاسر فروشگاه اینترنتی به اشتراک بگذارید و گسترش دهید.

 

ساختن لینک

ساختن لینک قسمت اصلی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است و فعالیت اصلی که متخصصان بهینه سازی موتور جستجو (SEO) انجام می دهند صرف وقتشان برای این کار است. لینک ها برای بازدیدکنندگان از لحاظ کشف وب سایت ها یا صفحات مفید و حایز اهمیت هستند. بنابراین آن ها اطلاعاتی را پیدا می کنند که برای ارزیابیشان بیش تر علاقه مند هستند. همچنین لینک ها برای موتورهای جستجوگر نیز زمانی که سعی می کنند تصمیم بگیرند کدام سایت باید در رتبه بندی شماره 1 و کدام سایت باید شماره 100 را بگیرد ، مفید است.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در صفحه سایت از طریق چند راه آسان است زیرا پارامترها تا حدودی ثابت تر هستند. ساختن لینک فعالیتی است که هیچ وقت پایان نمی یابد و هیچ خط پایانی وجود ندارد که بتوانید به همان شیوه بروید و هیچ وقت نمی توانید بگویید که ساختن لینک ها را تمام کرده اید.

شما به طور همزمان نمیتوانید هم لینک ها را به طور ممتاز بسازید و هم همسایگان اینترنتی بد یا صفحات نامربوط و به سادگی با حجم های بزرگ اتوماتیک با وب سایت شما ارتباط برقرار کنند. تمام راه های رسیدن به سایت شما توسط گوگل حذف شده است.

یک هشدار: گوگل ساختن لینک را به طور اجباری دوست ندارد

گوگل ساختن لینک را به طور اجباری دوست ندارد زیرا به دنبال نتایجی در جستجویش است که تا حد ممکن خالص و ارگانیک باشند. اما به معنی واقعی کلمه هرکسی در گیرنده های وب با دیگری ارتباط برقرار می کند ، اغلب سایت هایی که بیشتر تاسیس شده است به روش های متفاوتی ارتباط بر قرار می کنند. اگر شما اینکار را انجام ندهید بازدیدکنندگان تقریبا هرگز نمی توانند شما را از طریق موتورهای جستجوگر پیدا کنند. در اینجا قانون شست این است که وقتی که در حال ساختن لینک ها هستید ، باید اینکار را با دقت و با فکر انجام دهید و قطعا نباید بی پروا باشید. بنابراین لینک های خود را در هز زمان یا مکانی اسپم (هرزنامه) نکنید. در عوض شما نیاز دارید که طیف متنوعی از لینک ها از وب سایت های مرتبط و با کیفیت به طور صحیح بسازید و چندین راه برای انجام این کار وجود دارد.

 

تولید محتوا / سرمقاله

تولید محتوا یکی از بهترین روش هایی است که شما از طریق آن می توانید برای وب سایت خود به طور طبیعی درخواست لینک کنید. فروشگاه آنلاین شما باید یک وبلاگ اضافه شده برای این منظور داشته باشد ، بنابراین شما می توانید پست های منظم در باره ی محصولات و فروشگاهتان بسازید.

 اگر شما فکر نکرده مطالبتان را بنویسید ، این را می توان برون سپاری کرد و می توانید وقت خود را به صورت شخصی در زمینه ساختن مطالبی عالی سرمایه گذاری کنید تا دیگران آن را مطالعه کنند و به اشتراک بگذارند. در روند کار ، شما فرصت های بیشتری برای افراد ایجاد می کنید تا با سایت شما ارتباط برقرار کنند و همچنین مطالبی جدیدی در اختیار گوگل قرار می دهید تا آن ها را مرتب و رتبه بندی کند.

اگر شما یک مرحله را ادامه دهید و شروع به اظهار نظر در بلاگ های دیگر کنید و با دیگران در مورد موضوعات مشابه بحث و گفتگو کنید ، حتی می توانید کمی خوانندگی را شروع کنید. مخصوصا وقتی که با رسانه های اجتماعی ترکیب شوند ، می توانید جریان های طبیعی از ترافیک را برای فروشگاه های اینترنتی خود ایجاد کنید.

 

پست مهمان

در یک شبیه سازی مشابه ، پست مهمان در بلاگ های دیگر یا نوشتن ویژگی های سایت های دیگر می تواند روش مستقیم برای اطمینان دادن به شما برای رسیدن به لینکی باشد که نیاز دارید.

روند کار آسان است. یک قطعه از مطلب مرتبط با سایتی که می خواهید از آن لینک بگذارید را بنویسید و برای آن ها ایمیل کرده و تقاضا کنید اگر برای ارسال مقاله شما علاقه مند هستند موافقت خود را اعلام کنند. به آن ها بگویید که هزینه ای در رقبال این کار نمی خواهید ، اما یک لینک در مقاله جاسازی کنید و اطمینان حاصل کنید که لینک شما در پست است بنابراین شما از این طریق از ارزش بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) سود خواهید برد.

اگر سایت مورد هدف شما نمی خواهد پست مهمان شما را به طور برجسته نشان دهد ، به کس دیگر پیشنهاد دهید و بگویید که رایگان است ، محتوا ایده آل و با کیفیت بالا است. زمانی که منبع مناسب برای اجرای آن را پیدا کنید ، میتوانید هم از ترافیک مستقیم و هم از ارزش بهینه سازی موتور جستجوگر بلند مدت تر از شبکه هایی که به آن ها دسترسی پیدا کرده اید ، بهره مند شوید. همچنین این کار شما را در معرض مخاطبان بیشتری قرار می دهد ، مخاطبانی که ممکن است مقاله شما را به اشتراک بگذارند یا در بخش های پاسخشان با شما ارتباط بر قرار کنند.

پست مهمان راهی آسان برای گذاشتن محتوا و لینک هایتان در سایت های دیگر است و اگر آن را درست اجرا کنید دیگران از  طرف شما به اشتراک گذاشتن محتوا و لینک های شما به طور گسترده پایان می دهند.

 

فهرست دایرکتوری

روزی روزگاری یکی از روش های ساختن لینک گذاشتن لیست در دایرکتوری ها بود و تام کاری که شما باید انجام می دادید جمع آوری فهرست های دایرکتوری بیش تر برای بالاتر بودن در رقابت بود. از آن زمان به بعد گوگل حداقل یک میلیون بار پیچیده تر شده است اما به این معنا نیست که فهرست های دایرکتوری دیگر ارزشی ندارند.

نخست دایرکتوری های قابل اعتماد را پیدا کنید مثل آن هایی برای ثبت کردن در لیست نیاز به پرداخت دارند. همچنین اینکار اغلب برای برای فیلتر کردن سایر سازندگان لینک مفید است ، بنابراین می توانید از لینک های معتبرتر بهره مند شوید. اگر تجارت خود را به سادگی ارتقا می دادید ، سایت تجارت الکترونیکتان نیز مثل شما به سادگی فهرست خواهد شد. در سرتا سر فهرست های دایرکتوری که جمع آوری کرده اید ، از جزییاتی سازگار استفاده کنید. کیفیت بالای فهرست های دایرکتوری می تواند به تنوع مشخصات لینک شما کمک خواهد کرد و گرایش کلی سایت شما را برای رتبه بندی خوب تقویت می کند.

 

درخواست لینک

روش دیگر برای دست یابی به لینک ها به سادگی تقاضا برای آن هاست. افراد با هم سر و کار دارند ، بنابراین اگر شما مخاطبین و آشنایان خاص خود را داشته باشید از این طریق نیز می توانید وب سایت خود را اجرا کنید ، چرا نباید از آن ها برای لینک در خواست کنید؟ جلو تر بروید می توانید خودتان را درگیر کنید و سعی کنید با دیگران در وب سایت مشارکت کنید که به موجب آن می توانید لینک ها را برای اشکال دیگر ارتقا ، دریافت کنید. وقتی که این روش را اجرا می کنید ، مراقب ساختن لینک متقابل باشید بعنوان مثال وقتی که شما با من ارتباط برقرار کنید ، من نیز با شما ارتباط برقرار می کنم. از اوایل سال 2000 گوگل این روش را اجرا کرده است. حتی احتمالا در قبلا کم تر از آن استفاده می شد ، بنابراین می توانید شرط بگذارید که اکنون عاقلانه تر هستند.

 

مسابقات ، پیشنهادات و روش های دیگر

خلاقیت دوست سازنده لینک است. استراتژی های بسیاری وجود دارد که شما می توانید برای تولید لینک های طبیعی به کار بگیرید . شما از طریق مسابقات ، پیشنهادات ، اینفو گرافیک ها (نماینگر بصری است که اطلاعات را ارایه می دهد) ، گزارش های رایگان چیزهای زیادی می توانید بسازید و لینک هایتان را در وب سایت به نمایش بگذارید. این استراتژی ها خوب هستند زیرا همیشه از نظر گوگل ضروریت کمتری دارند. این ها روش هایی ابتدایی هستند برای اینکه دیگران به طور داوطلبانه درمورد شما بنویسند و با وب سایت شما ارتباط برقرار کنند. اگر شما این کار را به خوبی انجام دهید ، در نهایت شاهد دستاوردهای قابل توجه بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) خواهید بود. هرگز در مسابقات و پیشنهادات تقاضای لینک نکنید.

برای به دست آوردن اطلاعات بیش تر در زمینه ساختن لینک و بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) به طور گسترده تر ، بعضی از منابع زیر را چک کنید  که این منابع عبارتند از :

*  moz.com/blog

* http://www.searchengineland.com

http://www.distilled.net

* http://www.searchenginejournal.com

* http://www.seobythesea.com

 

 

 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش دوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش سوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش چهارم این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :