دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش ششم

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش ششم

بهینه سازی موتور جسجوگر (SEO) محلی

برای بعضی از تجارت‌های الکترونیک ، داشتن یک پروفایل محلی در موتورهای جستجوگر می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. تمام فروشگاه ها در جهان بازاریابی زیاد نمی‌ کنند. و اگر شما تصمیم بگیرید از این مسیر پایین بروید ، بازهم می توانید از ترافیک محلی بیشتری بهره مند شوید البته درصورتی که به اصول بهینه سازی موتور جستجوگر(SEO) محلی گوگل پایبند باشید. گوگل جستجوی محلی را با توجه به الگوریتم کمی تنظیم شده انجام می دهد تا اطمینان حاصل کنند که تجارت محلی را در منطقه محلی درست برای مشتریان خود رتبه بندی می کنند. چند روش وجود دارد که زمانی که برای قراردادن محلی قوی در گوگل تلاش می کنید ، باید در ذهن خود داشته باشید.

 

اضافه کردن اطلاعات مربوط به تجارت در هر صفحه سایت

 درمورد فرمت نام تجاری ، آدرس ، اطلاعات مخاطبین خود تصمیم گیری کنید و آن را در تمام صفحات فروشگاه آنلاین خود تکثیر کنید. تا وقتی که اطلاعات مکانی در تمام صفحات وب سایت شما است ، پاورقی کافی خواهد بود و پیامی واضح به الگاریتم محلی گوگل مثل چگونگی طبقه بندی شما را ارسال خواهید کرد.

 

اضافه کردن اطلاعات تجاری دقیق خود به فهرست ها

اطلاعات مکانی را با فرمتی که تصمیم به استفاده آن گرفتید را بگیرید و شروع به بروز رسانی آن ها کنید و آن ها را در سایت های فهرست تجاری منعکس کنید.

به نظر می رسد که گوگل به دنبال پیدا کردن معیارهای اطلاعات تماس تجارت شما درسراسر مسیرهای آنلاین است بنابراین از این طریق می تواند تایید کند که شما محلی هستید (1) و شما به اندازه کافی برای رتبه بندی شدن ذکر شده اید (2).

 

برقراری ارتباط با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی

برقراری ارتباط با رسانه های اجتماعی در سطح محلی (همه اطلاعات با استانداردهای شما در جزییات تماس به درستی بروز رسانه شدند) می تواند به برقراری معامله کمک کند و به گوگل بگوید که شما زنده و فعال هستید و مشخص می کند که تجارت در منطقه محلی شما فعال است. این کار در مکان ساخت لینک های سنتی به کار می آید و در تعیین ویژگی های رتبه بندی محلی نوسان کم تری دارد.

 

تولید  Buzzرسانه های محلی 

در زمان تجارت محلی ، مرحله دیگر تولید Buzz رسانه های محلی است. درمورد اخبار و داستان های مرتبط از نظر محلی فکر کنید. فرستادن انتشارات مطبوعاتی به رسانه های محلی راهی خوب برای ساختن مخاطبین است. اما مهم تر از حضور آنلاین در جامعه محلی شما امنیت است. این روش برای کسانی عالی است که تلاش می کنند به اولویت محلی در شرایط مربوط به گوگل برسند.

 

سیگنال های اجتماعی

جدا از تلاش های ساخت لینک و درون سایتی ، همچنین گوگل به دنبال فعالیت هایی برای هدایت شبکه های اجتماعی به عنوان یک مکانیسم برای انتخاب چگونگی رتبه بندی سایت های متفاوت است.

گوگل بر چیزهایی مثل سهام ، چیزهایی که مردم دوست دارند و بازدیدها تمرکز می کند که به عنوان سیگنال های اجتماعی شناخته می شوند. بنابراین از این طریق بهتر می توان فهمید که سایت شما مشهور است یا نه. این تمام تلاش گوگل برای رتبه بندی سایت ها به روشی است که بیشترین ارزش را به کاربران انتقال می دهد. به عبارت دیگر هر چقدر رتبه بندی بهتر باشد ، با توجه به تعداد لینک ها و سطح فعالیت های اجتماعی در این سایت ها ، محبوبیت سایت ها نیز بیش تر می شود.

تقریبا به همین دلیل است که داشتن گزینه های اشتراک گذاری اجتماعی موجود در صفحات محصول شما و صفحات دسته بندی بسیار مهم است. بنابراین افراد اگر احساس کنند که محتوای سایت شما شایسته است فقط با انتخاب یک کلیک می توانند آن را به اشتراک بگذارند.

بهترین راه برای رسیدن به سیگنال های اجتماعی قوی و حضور قوی در رسانه های اجتماعی ساختن یک استراتژی اجتماعی از خودتان است. همان طور که از تلاش های سخت بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) مشخص است ، بخش اجتماعی بیشتر درمورد برقراری ارتباط با حضار برای ترافیک مستقیم است که علاوه بر منافع موتور جستجوگر ما نیز قبلا احساس کرده ایم. موتورهای جستجوگر می توانند جریان های بی پایان از ترافیک را فراهم کنند اما فقط در وب سایت قرار نگرفته اند . دسترسی خوب به رسانه های اجتماعی می تواند فروشگاه اینترنتی شما را به مرحله بعدی ببرد.

 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش دوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش سوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش چهارم این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش پنجم این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :