دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش سوم

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش سوم

ارایه توضیحاتی درمورد صفحه محصول تجارت الکترونیک خوب

فروشگاه های آنلاین کوچک به طور معمول از برش و چسباندن نسخه های قرارداد تولید محصول استفاده می کنند. این توضیحات اصلی احتمالا پیش از این هزاران یا ده ها هزار بار در گوگل نشان داده شده است.

صاحبان فروشگاه‌ های وب باید از شر توضیحات تولیدی استاندارد خلاص شوند و توضیحات اصلی برای صفحات محصول خود بنویسند. شما می خواهید به مشتریان خود محتویاتی تازه ارایه دهید که صدها فروشگاه کوچک وب که مثل همان کالا را می فروشند ، نمی توانند بدهند.

برای انجام درست اینکار در مورد محصول تحقیق کنید و تصمیم بگیرید که چه ویژگی هایی بیشتر برای مصرف کنندگان کاربردی هستند. وقتی که محتویات فروشگاه اینترنتی خود را می نویسید اطمینان حاصل کنید که جزییات لازم را در مورد چگونه کار کردن محصول را ذکر کرده اید و راه هایی که مصرف کنندگان می توانند برای ذکر یک مشکل و یا نیاز استفاده کنند را بیان کرده اید. بعنوان مثال ذکر کنید که چگونه محصول کلاهبرداری را کاهش می دهد یا اینکه چگونه یادگیری را برای بچه ها جالب می کند و غیره.  به مصرف کنندگان ایده هایی درمورد اینکه چگونه آیتم مورد نظر می تواند با منزل و سبک زندگی آن ها متناسب باشد ارایه دهید.

در زمان نوشتن توضیحات محصول خود به یاد داشته باشید که برای مخاطبان مورد هدف خود بنویسید. اگر سایت تجارت الکترونیک شما بازی و اسباب بازی می فروشد باید اطلاعاتی مثل مهارت های بچه ها را بنویسید که در استفاده از بازی کاربرد دارند. در اینجا مزیت مربوط به والدین خواهد بود نه بچه ها چون که اغلب خانواده ها یا دیگر بزرگتران در مورد خرید تصمیم گیری می کنند.

توضیحات مربوط به محصول مورد نظر واقعا باید به بهترین روش نسخه فروش باشد. این ممکن است مثل یک وظیفه بزرگ به نظر برسد بخصوص برای فروشگاه های کوچک فردی. اما شما می توانید از کم شروع کنید و هر روز یک ساعت برای تجدید بخش های توضیحات محصول در سایت خود اختصاص دهید تا وقتی که تمام محتویات تجارت الکترونیک اصلی را ذکر کنید.

 

ترکیب بهینه سازی موتور جستجو (SEO ) و بررسی های محصول

وقتی که شما تا جای امکان بهترین توضیحات محصول را دارید ، سپس نیاز دارید که دوباره آن کپی را بازنگری کنید و محتویاتی را در بگیرید که موتور جستجوگر دوستانه و مفید برای خریداران شما است.

ابتدا شما برای موتورهای جستجوگر می خواهید که توضیحات محصول را برای در برداشتن کلمات کلیدی ویرایش کنید . هدف اضافه کردن کلمات کلیدی مهم به طور انتخابی و پیوسته در زمانی است که می توانید و  همچنین در مکانی است که از لحاظ گرامشی برای انجام اینکار مناسب است.

شما می توانید از کلمات کلیدی خود در برچسب عنوان ، توضیحات محصول ، برچسب های متا و همچنین در تگALT استفاده کنید که توضیحی اختیاری است که شما در کد  HTML آن را ذکر می کنید جایی که صفحه محصول را وارد می کنید. 

به طور مثال اگر عبارت کلمه کلیدی شما چاقو شکار است ، در توضیحات محصول خود از کالا با عنوان چاقو یاد نکنید . شما باید از عبارتهایی مثل "این چاقوی شکار چاقویی سخت و با دوام است.

همچنین شما می توانید به رباتهای موتور جستجو از طریق ارایه توصیف محصولات تولید شده کاربر در صفحه کالا فردی ، محتوای اضافی دهید. مشتری هایی که محصول مورد نظر را خریداری کرده اند ممکن است قابلیت های استنفاده و ویژگی هایی را توصیف کنند که شما در توضیحات محصول خود ذکر نکرده اید. فایده دیگر این است که بررسی های مثبت محصول می تواند به مشتری ها برای گرفتن تصمیم خرید کالا مورد نظر کمک کند.

 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش دوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :