دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش اول

چگونه برای فروشگاه آنلاین خود بازاریابی کنیم؟ بخش اول

همانطور که میدانید شما باید فروشگاه آنلاین خود را بر روی پلت فرم بهینه برای نیازهای خود تنظیم کنید.

شما برای انتخاب انواع طراحی گرافیک ، گروه بندی محصولات به موثرترین روش ، تغییر محصول و صفحات دسته بندی برای ارسال مکالمات بهینه هدایت می شوید. اما اگر کسی بداند شما هستید هیچ فروشی نخواهید کرد. بازاریابی برای هر فروشگاه اینترنتی یکی از مهم ترین فعالیت هاست زیرا شما برای خرید از سایتتان احتیاج به جلب توجه دارید. خوشبختانه اینترنت میدان بازی را مورد هدف قرار می دهد و شما تا حدودی می توانید با خرده فروشان تجارت الکترونیک که محصولی مشابه شما ارائه می دهند بدون بودجه قابل مقایسه رقابت کنید.

بازاریابی فروشگاه آنلاین می‌ تواند به روش های اینترنی و غیر اینترنتی گسترش یابد و همچنین راه های بسیاری برای توسعه سایتتان و تولید ترافیک وجود دارد. هرچیزی که برای شما کار می کند ارزش پیگیری دارد اما چند راه خاص وجود دارد که می توانید ترافیک هدفمند بیشتری بکشید که احتمالا باعث خرید از سایت شما می شود.

 

بهینه سازی موتور جستجوگر تجارت الکترونیک – SEO

 SEOیا بهینه سازی موتور جستجوگر تجارت الکترونیک موضوعی اساسی است و یکی از پایه های تجارت الکترونیک موفق و طولانی مدت است. اساسا بهینه سازی موتور جستجوگر تجارت الکترونیک (SEO) برای رتبه بندی اولویت های گوگل تجارت طراحی وب سایتتان است. بنابراین برقراری ارتباط با سایت شما تحت شرایط تحقیقاتی مربوطه و متفاوت ظاهر خواهد شد.

 بنابراین قراردادن موتور جستجوی قوی برای یک کلمه کلیدی مرتبط می تواند برای شما روزانه مقدار قابل توجهی از ترافیک به ارمغان بیاورد چون که یک درصد از کل جستجوگران از طریق گوگل وب سایت شما را کلیک می کنند. همچنین شما به عنوان یک سایت تجارت الکترونیک ، توانایی برای جمع آوری ترافیک از جستجوهای طولانی مدت و صفحات زیاد به طور بالقوه دارید .

تصور کنید که یک فروشگاه اینترنتی با 20000 صفحات محصول دارید که هر روز از هر کدام از آن ها یک دیدگاه دریافت می کنید. این چندگانه ها واقعا می توانند در به ارمغان آوردن ترافیک از موتور جستجو کمک کنند اما فقط جایی که سایت شما برای نیازهای موتور جستجو به خوبی تنظیم شده باشد.

بنابراین شما چگونه باید برای موتورهای جستجو بهینه شوید؟ پاسخ این سوال بسیار پیچیده است و تا وقتی که رضایت و توافق عمومی وجود دارد افراد متفاوت عوامل رتبه بندی و ویژگی ها را به صورت های مختلف

مورد سنجش قرار می دهند. اما اگر این توافق وجود نداشته باشد اصول هایی بر مبنای آنچه که بیش تر افراد توافق دارند وجود خواهد داشت.

 


 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :