دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه بازاریابان می توانند به شخصی سازی در سال 2019 دست پیدا کنند. بخش دوم

چگونه بازاریابان می توانند به شخصی سازی در سال 2019 دست پیدا کنند. بخش دوم

آدرس ایمیل به فردی ، ارسال محتوا به صنعت خاص چشم انداز و قرار دادن نام اصلی و آرم شرکت در یک آگهی برطرف کننده حداقل این همه چیز است. این اساسی است بازاریابان امروز بایستی مایل به صرفه جویی بیشتری داشته باشند. شما باید مشتریان اینترنتی و چشم انداز خود را دقیقا درک کنید. وقتی آنها یکی از ارتباطات سفارشی خود را دریافت می کنند ، باید فکر کنند ، وای ، این شرکت واقعا به من گوش می دهد. آن مراقبت می کند فقط پس از آن شما واقعا می توانید مخاطبین خود را wow و به حداکثر رساندن عملکرد کمپین. سیستم های اتوماسیون بازاریابی شما را قادر می سازد تا شخصی سازی را از پایه به درخشان انجام دهید. چند راه وجود دارد که می تواند کمک کند:

 

 

در هماهنگی با مشتریان و همکاران خود

بازاریابی در مورد ایجاد روابط است. فکر کنید از دوست داشتن یک دوست جدید در ورزشگاه لذت ببرید. هر روز ، شما در همان کلاس Pilates شرکت می کنید. در ابتدا ، شما به طور غریزی تبادل مودبانه و لبخند با یک همکلاسی. این تعاملات به زودی به بحث های کوچک در مورد آب و هوا می پردازند. در برخی موارد ، شما یک ارتباط عمیق تر برقرار می کنید و شروع به بحث درباره چیزهای شخصی تر مانند شغل و خانواده می کنید. شما در نهایت به خوبی همکلاسی خود را می شناسید. شما یادآوری شنیدن آنها را در مورد چقدر دوست دارید درباره بازی و حل پازل صحبت کنید ، بنابراین شما آنها را دعوت به خروج از اتاق فرار می کنید. این دقیقا ایده بازاریابی شخصی است. شما وقت خود را در مورد چشم انداز و مشتریان آنلاین و منافع آنها یاد می گیرید. سپس از اطلاعاتی که با شما به اشتراک میگذارید استفاده کنید تا ارزش ارتباطات خود را به دست آورید و با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید.

اما این تنها برای بخش بازاریابی شما کافی نیست. برای کسب و کار اینترنتی شما برای ارائه تجارب شخصی منحصر به فرد ، تمام شرکت شما ، از جمله فروش و خدمات مشتری ، باید بر روی یک صفحه باشد. یک سیستم بازاریابی خودکار می تواند کمک کند تا همه ادارات سازمان شما هماهنگ شوند. این اجازه می دهد تا شما را در ورودی های مشتری در یک مکان متمرکز وارد شوید ، ارتباطات و همکاری متقابل کارکردی را بهبود بخشیده و از وارد شدن به انگشتان دیگران جلوگیری کنید. اگر فروش در حال حاضر یک مورد را به یک مشتری فروخته است ، بازاریابی می داند که دیگر نیازی به فشار دادن آن محصول به آنها نیست. بازاریابی هر محصولی را در مجموعه ای از آگهی های دیجیتال نادیده می گیرد ، زیرا فروش همیشه از محصول دقیق مورد نظر چشم انداز آگاه است. این مثل همکلاسی شما در ورزشگاه است. اگر شما به دوستان دیگر تمرین خود را در مورد عشق دوست جدید خود را از معماها بگویید ، تمام خدمه خود را می دانم که آنها می توانند بر روی پد جدید خود را که دفعه بعد آنها یک ماجراجویی اتاق فرار را برنامه ریزی می کنند ، حساب کنید.

 

رسیدن به قله شخصی سازی

تلاش های شخصی سازی بازاریابی خود را فراتر از اصول اولیه آسان تر از آنچه که بسیاری فکر می کنند. همانطور که می بینم ، چهار راه برای ایجاد آن وجود دارد:

• گوش دادن: با استفاده از استراتژی داده های خود را برای اولویت بندی جمع آوری اطلاعات مناسب لازم برای ایجاد یک تجربه فوق العاده برای مشتریان و چشم انداز خود را.

• تجزیه و تحلیل: فقط جمع آوری بازرسی نیست و اطمینان حاصل کنید که ابزارهای لازم برای تبدیل اطلاعات خود به بینش عملی را دارید.

• یادگیری: براساس آنچه داده ها به شما می گوید تنظیم کنید. این امر می تواند به ایجاد تغییرات کوچک ، مانند تقسیم بندی تصفیه و یا موارد گسترده تر ، مانند ادغام تیم های با تجربه مشتری.

• پیش بینی: پیش بینی کنید که چه نوع محتوایی و پیام رسانی بیشتر با مخاطبان شما تشدید می شود. AI می تواند به عنوان یک متحد قدرتمند در کمک به افزایش تصمیم گیری هوشمندانه عمل کند.

با قرار دادن یک سیستم اتوماسیون بازاریابی در پایه تلاشهای شخصی سازی شما ، هیچ وقت به بهبود تجربه های مشتریان و دستیابی به نتایج استثنایی نرسیده اید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :