دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه بازاریابان می توانند به شخصی سازی در سال 2019 دست پیدا کنند. بخش اول

چگونه بازاریابان می توانند به شخصی سازی در سال 2019 دست پیدا کنند. بخش اول

آدرس ایمیل به فردی ، ارسال محتوا به صنعت خاص چشم انداز و قرار دادن نام اصلی و آرم شرکت در یک آگهی برطرف کننده حداقل این همه چیز است. این اساسی است بازاریابان امروز بایستی مایل به صرفه جویی بیشتری داشته باشند. شما باید مشتریان اینترنتی و چشم انداز خود را دقیقا درک کنید. وقتی آنها یکی از ارتباطات سفارشی خود را دریافت می کنند ، باید فکر کنند ، وای ، این شرکت واقعا به من گوش می دهد. آن مراقبت می کند فقط پس از آن شما واقعا می توانید مخاطبین خود را wow و به حداکثر رساندن عملکرد کمپین. سیستم های اتوماسیون بازاریابی شما را قادر می سازد تا شخصی سازی را از پایه به درخشان انجام دهید. چند راه وجود دارد که می تواند کمک کند:

 

 

ایجاد یک استراتژی اطلاعات احمقانه

داده ها ممکن است شخصی سازی شوند این خون در جریان رگهای بازاریابی است. اگر شما یک استراتژی داده ای در دست ندارید ، باید یک بار هم اکنون ایجاد کنید. به عنوان یک بازاریاب ، بی توجهی به داده ها در سال 2019 ، مانند اخراج اینترنت به عنوان یک محرمانه در سال 1995 است. شما سالها با مشتریان خود از طریق تبلیغات چاپی ارتباط برقرار کرده اید. هیچ راهی برای این کار ایمیل وجود ندارد ، درست است؟

 

اشتباه

سیستم های اتوماسیون بازاریابی به شرکت شما اجازه می دهد اطلاعات مهم و اطلاعات مشتریان خود را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید ارتباطات خود را شخصی سازی کنید و روابط بهتر ایجاد کنید. آنها به شما اجازه می دهند جمع آوری اطلاعات متنوع - از روزهای تولد تا تعاملات نام تجاری تا تاریخ معاملات - و از آن به نفع خود استفاده کنید. اما آنها خیلی بیشتر از ابزار جمع آوری داده ها هستند. با سیستم های بازاریابی خودکار ، می توانید اطلاعات چشم انداز و مشتری را در یک مرکز متمرکز سازماندهی کنید ، که به شما امکان می دهد به راحتی برای نقاط کلیدی اطلاعات جستجو کنید. و با به اشتراک گذاشتن دسترسی به این بینش ، کل مرکز خرید آنلاین شما می تواند مردم را به شیوه های شخصی تر و معناگرا جذب کند.

 

ارسال تقسیم بندی به استراتوسفر

هنگامی که شما یک استراتژی داده ای دارید ، باید درباره ی تقسیم بندی فکر کنید. شما ممکن است با تقسیم بندی ساده آشنا شوید: گروه بندی مشتریان بر اساس ویژگی های مشابه ، مانند عنوان شغل ، صنعت و نوع شرکت و شخصی سازی ارتباطات به آنها. این اولین قدم اول است. اما دوباره ، این پایه است. شما نیاز به فراتر رفتن از اساسی و شلیک برای ماه است. یک راه برای انجام این کار از طریق AI است. استفاده از تکنولوژی نوآورانه AI در سیستم اتوماسیون بازاریابی ، شما را قادر می سازد تا یک microsegments ایجاد کنید. به جای هدف قرار دادن ده ها CFO در شرکت های بزرگ ساختمانی خصوصی ، شما می توانید تمرکز خود را بر سه مدیر اجرایی که:

• مدیریت امور مالی برای سازمان های خصوصی که دارای بیش از 1000 کارمند هستند

• در طی 12 ماه گذشته در یک فرصت فعال شرکت کرده اید

• در شعاع 100 مایل از رویداد آینده خود زندگی کنید

این به شما کمک می کند محتوا فریبنده ای را که نیاز به چشم انداز شما دارد را توسعه دهید تا آنها را متقاعد کنید که در جلسه ناهار و یادگیری VIP خود شرکت کنند. و اگر بعدا تصمیم به باز کردن رویداد خود برای تأمین مالی مدیریت کنید ، می توانید پیام متناوب ارسال کنید که به آن متخصصان خاص علاقه مند است. AI به شما می دهد که پیچیدگی را برای آزمایش امکانات نزدیک به بی نهایت انجام دهید تا بتوانید microsegments های ارزشمندی ایجاد کنید و تجربه بازاریابی کامل شخصی را به هر فردی که با آن مشغول هستید ، ارائه دهید.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :