دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه بازاریابان شخصی سازی peak سال 2019 را بدست می آورند

چگونه بازاریابان شخصی سازی peak سال 2019 را بدست می آورند

"Basic" یک کلمه بد است خب ، شاید این کشش است. اما قطعا یک کلمه الهام بخش نیست. اگر پایه برای ما هدف است ، ما به عنوان بازاریابان شکست می خوریم. این به خصوص هنگامی که به شخصی سازی می آید درست است. آدرس ایمیل به فردی ، ارسال محتوا به صنعت خاص چشم انداز ، و قرار دادن نام اصلی و آرم شرکت در یک آگهی برطرف کننده حداقل است. این همه چیز است. این اساس است. بازاریابان امروز بایستی تمایل به صرفه جویی بیشتری داشته باشند. شما باید مشتریان آنلاین و چشم انداز خود را دقیقا درک کنید. وقتی آنها یکی از ارتباطات سفارشی خود را دریافت می کنند ، باید فکر کنند ، وای ، این شرکت واقعا به من گوش می دهد و از آن مراقبت می کند ، فقط پس از آن شما واقعا می توانید مخاطبین خود را wow و به حداکثر رساندن عملکرد کمپین را پیگیری کنید. سیستم های اتوماسیون بازاریابی شما را قادر می سازد تا شخصی سازی را از پایه به نحو درخشان انجام دهید. چند راه وجود دارد که می تواند کمک کند:

 

ایجاد یک استراتژی اطلاعات احمقانه

داده ها ممکن است شخصی سازی شوند این خون در جریان رگهای بازاریابی است. اگر شما یک استراتژی داده ای در دست ندارید ، باید یک بار همین حالا آنرا ایجاد کنید. به عنوان یک بازاریاب ، بی توجهی به داده ها در سال 2019 ، مانند اخراج اینترنت به عنوان یک چیز محرمانه در سال 1995 است. شما سالها با مشتریان خود از طریق تبلیغات چاپی ارتباط برقرار کرده اید. هیچ راهی برای این کاربا ایمیل وجود ندارد ، درست است؟

 

اشتباه

سیستم های اتوماسیون بازاریابی به شرکت شما اجازه می دهد اطلاعات مهم و اطلاعات مشتریان خود را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید ارتباطات خود را شخصی سازی کنید و روابط بهتر ایجاد کنید. آنها به شما اجازه می دهند اطلاعات متنوع - از روزهای تولد تا تعاملات نام تجاری تا تاریخ معاملات - را جمع آوری کرده و از آن به نفع خود استفاده کنید. اما آنها خیلی بیشتر از ابزار جمع آوری داده ها هستند. با سیستم های بازاریابی خودکار ، می توانید اطلاعات چشم انداز و مشتری را در یک مرکز متمرکز سازماندهی کنید ، که به شما امکان می دهد به راحتی برای نقاط کلیدی اطلاعات جستجو کنید و با به اشتراک گذاشتن دسترسی به این بینش ، کل شرکت شما می تواند مردم را به شیوه های شخصی تر و معناگرا جذب کند.

 

ارسال تقسیم بندی به استراتوسفر

هنگامی که شما یک استراتژی داده ای دارید ، باید درباره ی تقسیم بندی فکر کنید. شما ممکن است با تقسیم بندی ساده آشنا شوید : گروه بندی مشتریان بر اساس ویژگی های مشابه ، مانند عنوان شغل ، صنعت و نوع شرکت و شخصی سازی ارتباط با آنها. این قدم اول است. اما دوباره ، این پایه است. شما به فراتر از اساس و شلیک برای ماه نیاز دارید و یک راه برای انجام این کار AI است.
استفاده از تکنولوژی نوآورانه AI در سیستم اتوماسیون بازاریابی شما ، شما را قادر می سازد تا یک microsegments ایجاد کنید. به جای هدف قرار دادن ده ها CFO در شرکت های بزرگ ساختمانی خصوصی ، شما می توانید توجه خود را بر سه مدیر اجرایی که:

• مدیریت امور مالی برای سازمان های خصوصی که دارای بیش از 1000 کارمند هستند

• در طی 12 ماه گذشته در یک فرصت فعال شرکت کرده اید

• در شعاع 100 مایل از رویداد آینده خود زندگی کنید

هستند متمرکز کنید . این به شما کمک می کند محتوا فریبنده ای که نیاز به چشم انداز شما دارد را توسعه دهید تا آنها را متقاعد کنید که در جلسه ناهار و یادگیری VIP خود شرکت کنند و اگر بعدا تصمیم به باز کردن رویداد خود برای تأمین مدیریت مالی گرفتید ، می توانید پیام متناوب ارسال کنید که متخصصان خاص به آن علاقه مندند. AI به شما اجازه می دهد که پیچیدگی را برای آزمایش امکانات فروشگاه نزدیک به بی نهایت انجام دهید تا بتوانید microsegments های ارزشمندی ایجاد کنید و تجربه بازاریابی کامل شخصی را به هر فردی که با آن مشغول هستید، ارائه دهید.

 

هماهنگی با مشتریان و همکاران خود

این بازاریابی در مورد ایجاد روابط است. فکر کنید از دوست داشتن یک دوست جدید در ورزشگاه لذت ببرید. هر روز ، شما در همان کلاس Pilates شرکت می کنید. در ابتدا ، شما به طور غریزی تبادل مودبانه لبخند با یک همکلاسی دارید. در این تعاملات به زودی به بحث های کوچک در مورد آب و هوا می پردازید. در برخی موارد ، شما یک ارتباط عمیق تر برقرار می کنید و شروع به بحث درباره چیزهای شخصی تر مانند شغل و خانواده می کنید. شما در نهایت به خوبی همکلاسی خود را می شناسید. به یادآورید در مورد اینکه چقدر دوست دارید در مورد بازی های حل پازل صحبت کنید ، بنابراین شما آنها را دعوت به خروج از اتاق می کنید.
این دقیقا ایده بازاریابی شخصی است. شما خود را در مورد چشم انداز و مشتریان و منافع آنها یاد می گیرید. سپس از اطلاعاتی که با شما به اشتراک میگذارند استفاده کنید تا ارزش ارتباطات خود را به دست آورید و با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. اما این تنها برای بخش بازاریابی شما کافی نیست. برای کسب و کار شما برای ارائه تجارب شخصی منحصر به فرد ، تمام شرکت ، از جمله فروش آنلاین و خدمات مشتری ، باید بر روی یک صفحه باشد.
یک سیستم بازاریابی خودکار می تواند کمک کند تا همه ادارات سازمان شما هماهنگ شوند. این اجازه می دهد تا شما در ورودی های مشتری در یک مکان متمرکز وارد شوید ، ارتباطات و همکاری متقابل کارکردی را بهبود بخشیده و از وارد شدن به حریم دیگران جلوگیری کنید. اگر در حال حاضر بخش فروش یک مورد را به یک مشتری فروخته است ، بازاریابی می داند که دیگر نیازی به فشار دادن آن محصول به آنها نیست. بازاریابی هر محصولی را در مجموعه ای از آگهی های دیجیتال نادیده می گیرد ، زیرا فروش همیشه از محصول دقیق مورد نظر چشم انداز آگاه است.

 

رسیدن به قله شخصی سازی

تلاش های شخصی سازی بازاریابی خود را فراتر از اصول اولیه می بیند . آسان تر از آنچه که بسیاری فکر می کنند. همانطور که می بینم ، چهار راه برای ایجاد آن وجود دارد:

• گوش دادن: با استفاده از استراتژی داده های خود را برای اولویت بندی اطلاعات مناسب جمع آوری می کنیم که برای ایجاد یک تجربه فوق العاده برای مشتریان آنلاین و چشم انداز خود لازم است.

• تجزیه و تحلیل: فقط جمع آوری بازرسی نیست و اطمینان حاصل کنید که ابزارهای لازم برای تبدیل اطلاعات خود به بینش عملی را دارید.

• یادگیری: براساس آنچه داده ها به شما می گوید تنظیم کنید. این امر می تواند به ایجاد تغییرات کوچک ، مانند تقسیم بندی تصفیه و یا موارد گسترده تر ، مانند ادغام تیم های با تجربه مشتری کمک کند.

• پیش بینی: پیش بینی کنید که چه نوع محتوایی و پیام رسانی بیشتر با مخاطبان شما تشدید می شود. AI می تواند به عنوان یک متحد قدرتمند در کمک به افزایش تصمیم گیری هوشمندانه عمل کند.

با قرار دادن یک سیستم اتوماسیون بازاریابی در پایه تلاشهای شخصی سازی شما ، هیچ وقت به بهبود تجربه های مشتریان و دستیابی به نتایج استثنایی نرسیده اید.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :