دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چه صفحه فرودی جذاب است؟

چه صفحه فرودی جذاب است؟

صفحات اصلی فروش تولید ، که با عنوان های صفحات فروش ، صفحه لندینگ و یا مایکروسایت ها شناخته می شوند ، معمولا وب سایت های تک صفحه ای هستند که برای فروش یک محصول خاص اختصاص داده می شوند که معمولا محصولی است که برای کسب و کار آنلاین مناسب است. به این معنی که مشتریان می توانند به طور مستقیم از این صفحه با استفاده از کارت اعتباری سفارش دهند.

 

 

 

 

من یک صفحه فروش برای یک کتاب 19 دلاری دارم که درمورد نحوه کسب درآمد از طریق نوشتن ، انتشار و فروش کتابهای PDF است. این صفحه برای من بسیار موثر بوده است: 32 درصد از کسانی که به آن سر میزنند ار آن خرید می کنند. این به این معنی است که از هر سه نفری که بر روی صفحه کلیک می کنند ، یک نفر محصول من را خریداری می کنند. یکی از عناصر من در این صفحه برای کتاب من یک ویدیو کوتاه است. یک ویدیو اسکچ و یا ویدیو ساده ، روایتی است همراه با ارائه بصری از طرح. ویدئو در صفحات وب اغلب می تواند تعامل و فروش را بهبود بخشد ؛ هنگامی که این ویدیوهای کوتاه را به صفحات فروش محصولات من اضافه کردم ، متوجه شدم که 10 تا 15 درصد به فروشم اضافه شد. هر دو صفحه فرود و ایمیل من که برای ایجاد ترافیک از آن استفاده می کنم ، از یکی از تکنیک های کپی رایت مارک فورد Marketer استفاده می کنند که آن را "قدرت یک" می نامد. کپی شما از یک ایده ی منحصر به فرد، و با ارائه سند و مدرک زیاد باید باشد. در مورد این تبلیغ ، این ایده ساده است: ساده ترین محصول برای فروش آنلاین یک کتاب آنلاین است ، که من به طور واضح در بالای صفحه فرود من قرار دارد. در اینجا عنوان من این است: ساده ترین و سودآور ترین محصول برای ایجاد و فروش آنلاین در جهان. بلافاصله پس از آن یک لیست از مثال و مدرک است که کتاب های الکترونیکی بهترین و ساده ترین محصول برای فروش در وب است.

در صفحات فرود ، درست در بالای صفحه باید جلب توجه واضحی داشت باشید است به این دلیل که مردم همیشه از اسپم های تبلیغاتی شکایت دارند و با گسترش اسپم ها و صفحات پاپ آپ تبلیغی ، حتی بیشتر در مورد آنچه آنلاین می خوانند مشکوک هستند. بنابراین ، صفحه اصلی شما باید بلافاصله بر این شک و تردید غلبه کند. یک راه برای انجام این کار این است که مطمئن شوید یک یا چند اسم معتبر در صفحه اول بازدید به وضوح نمایش داده می شود. اگر نامی شناخته شده اید در بالای صفحه ، از لوگو و نام شرکت خود استفاده کنید. در داخل یا بلافاصله زیر بنر ، یک توصیف واضح قرار دهید. این خط قبل از تیتر اصلی است که در یک جمله خاص یا عبارت کلیدی از فروشنده خلاصه می شود. تجربه خوب مشتریان قبلی ، اعتبار ایجاد می کنند و بر شک و تردید غلبه می کند. اگر مشتریان خود را به یک رویداد زنده دعوت می کنید ، بپرسید که آیا مایلند در ویدیویی یک توضیح مختصر بدهند. یک فیلمبردار حرفه ای داشته باشید ، اجازه پخش ویدیو را مشتری دریافت کنید و آن را در وب سایت خود به عنوان ارسال کنید. تا مشتری با یک کلیک قادر به دیدن آن باشد به جای اینکه ویدیو اتومات شروع به پخش شدن کند.

برای نظرات کتبی ، مشتریان ممکن است پیشنهاد کنند که شما آنچه را که می خواهید آنها  بگویند را بنویسید و فقط تاییدیه آنها را بگیرید. از آنها بخوهید با کلمات و ادبیات خودشان نظرشان را برایتان بنویسند. به این دلیل که آنچه که آنها مطرح می کنند دقیقتر ، قابل اعتماد تر و با جزییات بیشتری  باشد تا شکلی که ممکن است شما با کمی اغراق یا با شیوه تبلیغاتی بنویسید. من توصیه می کنم نام دامنه را طوری انتخاب کنید که  نسبتا کوتاه و آسان برای یادآوری باشد. هر یک از صفحات فروش شما باید یک نام دامنه منحصر به فرد داشته باشد و اگر آن را صورت آنلاین ، چاپی و حتی هنگام ارائه وبینارها و سمینارها مطرح کنید ، راحت تر در ذهن افراد می ماند.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :