دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چهار واقعیت که دنیای بازاریابی را در 2018 تکان داد

چهار واقعیت که دنیای بازاریابی را در 2018 تکان داد

صنعت بازاریابی دیجیتال ، برخی علایم رکود را با توسعه سازگاری و تعدیل برند ها با سرعت تغییرات در داده ها ، فناوری و اندازه گیری نشان می دهد. با تغییر بازاریابی از مدل کلاسیک هزینه های غیر منطقی ، فرصت ها و فناوری جدیدی وجود دارند که بهتر قادر به پایش همبستگی بین هزینه و تعامل با مشتریان می باشد. از اخبار جعلی الگوریتم های فیسبوک تا گوگل و سایر تغییرات در بازی ها ، چشم انداز صنعت ، موجب شده تا برندها با رفتارهای مصرف کننده جدید سازگار شده و برای برنده شدن ، نوآوری کنند. بر اساس تجربه من به عنوان CEO نمایندگی بازاریابی دیجیتال ، چهار واقعیت تغییر دهنده جهان بازاریابی وجود دارد.

 

 

هر بعد از بازاریابی ، تحت تحول اتوماسیون است

فناوری ، انواع ابزارهای بازاریابی جدید را معرفی کرده است که از طریق تبلیغ امکان انجام حدس را می دهند. برای برخی از فروشگاه های آنلاین ، این تغییرات بازی بوده است و برای دیگران ، حکم اعدام بوده است. رانده شده توسط فن آوری های در حال ظهور ، تجزیه و تحلیل و داده های بهتر ، برنامه های بازاریابی هر روز تغییر می کند تا مطابقت با تغییرات مصرف رسانه و به روز رسانی پلت فرم. با این حال ، یکی از بزرگترین فرصت هایی است که از تحول دیجیتال در بازاریابی به دست می دهد ، استراتژی را به خودی خود تجدید می کند. علامت های تجاری نیاز به تفکر خود را به یک فرآیند که رفتار مصرف کنندگان را از طریق سفرهای مشتری منحصر به فرد می بیند و تلاش های خود را بهینه سازی می کند. روزهایی است که بازاریابان می توانند به آخرین کلیک در قیف نگاه کنند و تصمیمات مبتنی بر مبارزات انتخاباتی را بیابند.

تحول دیجیتال به عنوان یک رفع یک لمس ساده نیست. برای ارائه تجار مشتری به یک تجربه بازاریابی شخصی ، برندها باید کنترل بیشتری بر کانال ها و عملکرد آنها داشته باشند. افزایش یادگیری و اتوماسیون دستگاه ، راه را برای سیستم عامل های باور نکردنی برای مدل سازی و بهینه سازی ارجاع داده است. با استفاده از این تکنولوژی ها ، بازاریابان اکنون می توانند ارتباطات خود را با مشتریان را در تمام رسانه ها ردیابی و اندازه گیری کنند تا ببینند که درآمد تبلیغاتشان مؤثر است و چگونه مشتریان با پیام بازاریابی خود ارتباط برقرار می کنند.

 

بازارها بایستی داده ها را پایش و کاوش کنند

شرکت ها به طور روز افزونی می دانند که یک رویکرد کلی برای بازاریابی نمی تواند برنده باشد. برندها ، با مشتریان در محیط نواورانه داده محور و نواورانه تر ، به خصوص در خرده فروشی با قرار دادن پلتفرم های فناوری بازاریابی در کسب بهتر اطلاعات ارتباط برقرار می کنند. این مارک ها با کمپین هایی که داده ها را با اطلاعات و تجزیه و تحلیل موقعیت مکانی هدایت می کنند ، برای اطلاعات قوی تر و شخصی سازی بیشتر مناسب است. در این رقابت با استراتژیک پیچیده ، مصرف کنندگان به طور پیوسته با پیام های تبلیغاتی ، تجربیات و تأثیرگذارها روبرو می شوند که ، هنگامی که به صورت لایه بندی شده به بهترین وجه لایه بندی می شوند ، نتایج بهتر را به دست می آورند.

علاوه بر کاهش فرآیندهای عملیاتی و افزایش بهره وری ، بازاریابان باید توانایی های ابزار هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استفاده از داده ها و همکاری موثر با مشتریان خود و همچنین موفقیت بهتر پس از هر مورد استفاده کنند. AI همچنین می تواند به شناسایی بهترین نقاط تعامل در سفر خرید کمک کند. نوآوری هایی در AI مانند واقعیت مجتمع / مجازی در حال تغییر شیوه برنامه ریزی نامزدهای تبلیغاتی ، پیش بینی نقطه های ارتباطی و افزایش تجارب مشتری است ، در حالی که ایجاد بینش اطلاعات عملی در طول فرآیند می کند.

 

قدرت جست و جو دارای صدا و تاثیر است

سال گذشته ، شاهد تغییرات عظیمی در قدرت صدا در بازاریابی جست و جو بودیم. در صورتی که برندهای مصرف کننده با استراتژی های SEO همراه نباشند ، بایستی تقویت شوند. اطلاعات گوگل نشان می دهند که به صورت روزانه ، بیش از نیمی از نوجوانان امریکایی و 41 درصد نوجوانان با تلفن خود از طریق جست و جوی صدا صحبت می کنند. آمازون دارای بیش از 20 میلیون واحد اکو است و گوگل هوم دارای سهم بازاری 24 درصد از زمان 2015 است. تا 2020 ، کوم اسکور ، پیش بینی می کند که جست و جوی صدا ، بیش از نیمی از همه جست و جوها را شامل شود. این روند در دنیای SEO برای مدتی رخ داده است و انتقال به دنیای جست و جوی صدا روز به روز پیشرفت می یابد. بازاریابان جستجوگرها باید توجه داشته باشند که با توجه به این که بهینه سازی برای جستجوی صوتی نیازمند روش های متفاوت در مقایسه با روش سنتی است و داشتن بینش به این عادت جدید می تواند علامت تجاری را برای مشتری بهتر فراهم کند.

بهینه سازی برای تکنولوژی جستجوی صوتی اجازه می دهد تا بازاریابان برای ایجاد کمپین های گفتگو بیشتر و راه طبیعی برای افراد در تعامل با مارک ها ایجاد کنند. جستجوی صوتی همچنان منفجر خواهد شد ، زیرا فن آوری های پیش بینی کننده یادگیری ماشین پیشرفت این تحول خاص AI را ادامه می دهد. پیش بینی می شود بازار جستجوی صوتی بسیار گسترده است و ممکن است قویترین گروه کاربر حتی متولد نشده باشد.

 

تحول و تبدیل محتوا ، در اولویت است

تا 2021 ، گزارش بازاریاب الکترونیک پیش بینی می کند که در آن بیش از 2.7 میلیارد نفر در سراسر جهان از موبایل استفاده می کنند که بیش از 87 درصد افراد استفاده کننده از تلفن هوشمند برای دسترسی اینترنت را شامل می شود. گزارش ، غالبیت گوگل و فیسبوک را در بازار تبلیغات دیجیتال و سود تبلیغات دیجیتالی در سراسر دنیا توصیف می کند. در این راستا ، با الگوریتم های تغییر و به روز رسانی ، کسب و کارها در برابر دوستان و خانواده رقابت می کنند. تقاضا برای محتوای قابل اشتراک هرگز بیش از حد نبوده است. هر بعد از بازاریابی محتوا ، کاربر محور و شخصی است و برندها بایستی با آن رقابت کنند. به منظور افزایش اعتبار در این محیط ، برخی برندها در ویدئو برای ارتباط با مشتریان جهت اشتراک ایده ها ، محصولات ، هدف و شخصیت سرمایه گذاری می کنند. همچنین ، تاثیرگذاران نقش مهمی در محتوا ایفا می کنند ولی نیازمند نرخ بازده سرمایه گذاری قوی تری هستند. صرف نظر از نوع صنعت ، برند بایستی بر اساس برنامه ها و مشارکت های آشکار و استراتژی های داده محور باشد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :