دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چرا ممکن است نیاز به یک استراتژی کانال دیجیتال داشته باشید بخش دوم

چرا ممکن است نیاز به یک استراتژی کانال دیجیتال داشته باشید بخش دوم

اگر می خواهید یک استراتژی بازاریابی دیجیتال تهیه کنید ، از کجا شروع می کنید؟ این یک چالش رایج است از آنجا که بسیاری از مشاغل می دانند کانال های دیجیتال و تلفن همراه امروزه برای دستیابی و حفظ مشتریان چقدر حیاتی هستند. با این حال آنها برنامه ای یکپارچه برای رشد و درگیر کردن مخاطبان خود ندارند. آنها از 10 مشکلی که بعدا در این مقاله به آنها اشاره می کنم رنج می برند و گوی سبقت را نسبت به رقبا از دست می دهند.

 

 

5- شما مشتریان آنلاین خود را به اندازه کافی نمی شناسید

غالبا گفته می شود که دیجیتال "قابل اندازه گیری ترین رسانه تا کنون" بوده است. اما Google Analytics و موارد مشابه فقط بازدیدهایی را به شما نشان می دهد ، نه احساس بازدیدکنندگان و یا آنچه را که فکر می کنند. برای شناسایی نقاط ضعف خود باید از اشکال دیگر ابزارهای بازخورد کاربر وب سایت استفاده کنید و سپس به آنها رسیدگی کنید.

 

6- شما یکپارچه نیستید

این کار رایجی است که فعالیتهای بازاریابی دیجیتال در silo ها انجام شود ، خواه یک بازاریاب تخصصی دیجیتال باشد و خواه در IT یا آژانس دیجیتال جداگانه نشسته باشد. از این طریق جمع و جور کردن بازاریابی دیجیتال راحت تر است. اما مطمئناً تاثیر کمتری دارد. همه موافق هستند که رسانه های دیجیتالی در هنگام ادغام در رسانه های سنتی و کانال های پاسخگویی بهتر کار می کنند. ما همیشه توصیه می کنیم استراتژی یکپارچه بازاریابی دیجیتال را تهیه کنید و هنگامی که تبدیل دیجیتالی کامل باشد فعالیت های بازاریابی دیجیتال طبق معمول بخشی از برنامه بازاریابی و بخشی از کسب و کار آنلاین شما خواهد بود.

 

7- دیجیتال با توجه به اهمیت آن ، از مهارت کافی برخوردار نیست

منابع کافی به برنامه ریزی و اجرای بازاریابی الکترونیکی اختصاص خواهد یافت و احتمالا وجود کمبود مهارت خاص در بازاریابی الکترونیکی وجود دارد که پاسخگویی به تهدیدات رقابتی را به طور موثر دشوار می کند.

 

8- شما از طریق کپی کردن ، پول و وقت خود را تلف می کنید

حتی اگر منابع کافی نیز داشته باشید ممکن است هدر رود. این امر به ویژه در شرکت های بزرگتر که قسمتهای مختلف سازمان بازاریابی در حال خرید ابزارهای مختلف یا استفاده از آژانسهای مختلف برای انجام کارهای مشابه بازاریابی آنلاین است ، نمایان است.

 

9- شما به اندازه کافی توانا نیستید که بتوانید پیشرفت کنید یا به جلو بمانید

اگر به برترین مارک های آنلاین مانند Amazon ، Dell ، Google ، Tesco ، Zappos نگاهی بیندازید ، همه آنها فعال هستند و رویکردهای جدیدی را برای به دست آوردن یا حفظ مخاطبان آنلاین خود به کار می گیرند.

 

10- شما در حال بهینه سازی نیستید

هر شرکتی که دارای وب سایت است دارای تجزیه و تحلیل خواهد بود ، اما بسیاری از مدیران ارشد اطمینان حاصل نمی کنند که تیم هایشان زمان بررسی و اقدام داشته باشند. هنگامی که یک استراتژی به شما امکان می دهد اصول را به درستی بدست آورید ، می توانید به پیشرفت مستمر جنبه های کلیدی مانند بازاریابی جستجو ، تجربه کاربر سایت ، ایمیل و بازاریابی رسانه های اجتماعی بپردازید. بنابراین این 10 مشکل برتر ما است که می توان با یک استراتژی خوب اندیشیده شده از آن جلوگیری کرد.

بنابراین ، دلایل قدرتمندی برای ایجاد یک استراتژی دیجیتال و تبدیل بازاریابی وجود دارد که می توانید برای ترغیب همکاران و مشتریان خود استفاده کنید. در حال حاضر همچنین تجربیات زیادی در مورد چگونگی ادغام سایر مشاغل بازاریابی دیجیتالی در فعالیت های خود وجود دارد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :