دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چرا مجازی سازی اینترنت وسایل برای بازار اینترنت وسایل مهم است

چرا مجازی سازی اینترنت وسایل برای بازار اینترنت وسایل مهم است

اینترنت چیزها (Iot) رشد انفجاری را در همه زمینه ها از بهداشت و درمان تا بانکداری و خرده فروشی ، تولید ، کالاهای مصرفی و غیره تجربه کرده است. کسب و کارهای آنلاین در سرتاسر دنیا به طور گسترده ای از برنامه های اینترنت چیزها استفاده می کنند. انتظار می رود که تعداد وسایلی که از طریق اینترنت متصل می شوند ، تا سال 2020 بیش از 50 میلیارد باشد. و تنها با 0.06٪ از تمام دستگاه هایی که می توانند IoT را استفاده کنند ، احتمال رشد آینده واقعا حیرت انگیز است. انتظار می رود که تا سال 2025 ، ارزش جهانی فناوری IoT به 6.2 تریلیون دلار برسد. با توجه به این حجم ها و مقیاس در حال گسترش IoT ، اتخاذ موضع مجازی سازی IoT تنها می تواند به عنوان مهم برای موفقیت شرکت های مبتنی بر داده ها شناخته شود. حقیقت ساده این است که IoT و مجازی سازی دست در دست دارند. چارچوب انعطاف پذیر و بسیار متنوع IoT به راحتی به قله ها و دره هایی که در جریان داده ها بین ماشین ها مشهود است ، سازگار است. IoT با مجموعهای وسیع از دستگاههای متصل به سیستم مدیریت مقیاس "مقیاسهای بزرگ" میپردازد که اکثر شبکه های سنتی صرفا مجهز به کنترل اقتصادی نیستند.

 

 ابزار ها و فنون جدید مورد نیاز

با وجود اینکه جنبش IoT از بطری خارج می شود ، توسعه دهندگان باید مهارت های خود را به کار ببندند تا به طور کامل از قدرت IoT بهره ببرند و دسترسی پیدا کنند. این به معنای استفاده از ابزار و تکنیک های اثبات شده برای ساخت شبیه سازی های مدرن مفهوم ، اعتبارسنجی ایده های جدید و نشان دادن قابلیت های جدید است. با استفاده از دستگاه هایی که تقریبا در هر منطقه گسترش مییابند ، ساده سازی توسعه IoT برای بازاریابی این فن آوری جسورانه بسیار مهم خواهد بود.

 

کنترل نرم افزار آسان تر از سخت افزار است

همانطور که ابتکارات IoT در مقیاس و دامنه گسترش می یابند ، فروشگاه های آنلاین به مجازی سازی و مزایای زیادی که ارائه می دهند ، تبدیل می شوند. مطالعات موردی توسط شرکت های مختلف ثابت کرده اند که پیشرفت این استراتژی. یکی از مهمترین آنها این است که نرم افزار به راحتی کنترل سخت افزار را آسانتر می کند. اندازه گیری عملکرد محصول یا گرفتن تعاملات فعال آن با مجازی سازی ساده تر می شود ، زیرا نیازی به اتصال هر چیزی یا اجرای سیم در هر نقطه وجود ندارد. هیچ دغدغه ناپدید شدن و یا ملاحظات ایمنی و هزینه ای نیست. مجازی سازی یک آزادی را برای استفاده از بسیاری از دستگاه های مورد نیاز فراهم می کند ، که بطور بی شماری به تنوع نرم افزار IoT افزوده می شود. در خصوص استفاده از دستگاه های اینترنت چیزها در پلتفرم های موجود نگران نباشید. نیازی به هزینه های سر سام آور نیست.

 

دستگاه های رایگان و نیاز به تست با نیروی انسانی پایین

یکی دیگر از مزایای مجازی سازی این است که تمام نیروی انسانی مورد نیاز برای ساخت دستگاه ها را خنثی می کند ، آنها را گرما یا سرد می کند ، آنها را ذخیره می کنند و یا دوباره تمام کابل ها را اجرا می کنند. تست تمام نرم افزار رانده شده است ، که باعث می شود فروشگاه های اینترنتی یک راه آسان و ارزان برای اطمینان از کد کار بر روی شی که با آن همکاری می شود. مقدار کمی از یادگیری ماشین و یکی از آن ها سرعت در معاملات دستگاه است که می تواند به چندین دستگاه بزرگ شود. این دستگاه های مجازی سازگار ، بینش لازم را فراهم می کند که در نهایت به یک فرد اجازه می دهد تا کنترل هزاران دستگاه واقعی را بدون هیچ گونه نیاز به ساخت ، خرید ، حفظ یا ذخیره هزاران دستگاه IoT انجام دهد.

 

اریکسون مجازی سازی iot را مورد آزمایش قرار داده است

 اخیرا اریکسون ، ظرفیت های مش بلوتوث را برای اثبات پتانسیل آن در برنامه های تجاری تست کرده است. این آزمون شامل اجرای کامل پشته بلوتوث Mesh Profile در شبیه ساز سطح سیستم بود تا مقیاس پذیری ، عملکرد و قابلیت همکاری سیستم تحت آزمایش را نشان دهد. سناریوی آنها 879 دستگاه شامل همه چیز از پنجره ، اشغال و سنسورهای HVAC به سوئیچ های نور و لامپ ها بود. همه در یک منطقه 2،000 متر مربع مستقر شدند.

ارزیابی عملکرد شبکه نمونه های کم مصرف ، متوسط و بالا ترافیک را برای کمک به اریکسون مورد نیاز عملکرد ، مانند تعداد رله ها / هرپس مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای QoS معمولی برای سیستم روشنایی متصل ، تکرار کرد. یک شبیه ساز اریکسون را قادر می سازد تا این دستگاه ها را در شرایط واقع بینانه با هزینه های نصب و آزمایش بسیار پایین تر از ایجاد آزمایشگاه های فیزیکی آزمایش کند. به تدریج ، شبیه سازی ها به نوعی کش در آزمایش جدید ایده ها و استانداردهای IoT دست یافتند. سخت نیست تصور کنید که چگونه مجازی سازی IoT توانایی و صرفه جویی در توسعه و استقرار IoT را افزایش خواهد داد.

 

 

درباره KnowThings

KnowThings.io یک شتاب دهنده راه استارت اپ های CA Technologies است که در پلانو تگزاس واقع شده است. با استفاده از فن آوری های ثبت شده ، ما یک مجازی ساز مبتنی بر یادگیری ماشین مبتنی بر IOT برای کمک به تیم های توسعه ی IO به سرعت ساخت نمونه های پیشرفته مجازی دستگاه ، سناریوهای تست های پیشرفته و توسعه با داده های واقع بینانه برای کمک به تیم های توسعه ایده های خود را برای رشد سریع تر و در پایین تر هزینه. برای اطلاعات بیشتر به https://knowthings.io مراجعه کنید.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :