دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چرا تجارب بر مشتریان غلبه می کند؟ بخش دوم

چرا تجارب بر مشتریان غلبه می کند؟ بخش دوم

در مورد آخرین بار که به یک کنسرت رفتید فکر کنید. آیا با دیدن افرادی که خود را در موسیقی غرق کرده اند ، تحت تاثیر قرار گرفته اید؟ یا شما خودتان را پیدا کرده اید که اکثر این نمایش را از طریق تلفن های هوشمند دیگران تماشا می کنید ، زیرا آنها فیلم هایی را که بعدا برای فیس بوک به اشتراک می گذارند را ضبط کردند؟ اگر دومی به طرز ناخوشایندی دقیق باشد ، تشویق کنید. ممکن است تغییرات دریایی رسانه های ضد اجتماعی در حال افزایش باشد. به نظر می رسد که یک آرام آرام شروع می شود؛ بعضی از مردم در مورد آنچه که آنها به اشتراک می گذارند بیشتر انتخابی هستند. در عوض آنها تصمیم می گیرند تا لحظات گرانبها را خصوصی نگه دارند. این درس ارزشمند برای مارک های این روند است. همانطور که مردم از اجتماع جدا میشوند ، حتی برای مدت کوتاهی ، آنها بیشتر از تجربه های شخصی تقاضا میکنند. کلید برنده شدن بیش از مشتری ها ، ارائه یک تجربه در سطح جهانی در هر کجا که شما را پیدا کند. کلیک کنید به صدای جیرجیر در این وبلاگ ، من به شما نشان می دهد که چرا تجارب مهم برای مشتریان اینترنتی و چگونگی پیاده سازی آنها در برنامه بازاریابی شما است.

 

نگه داشتن رویدادهای شخصی

البته ، شما نمیتوانید هر مشتری را در یک رویداد شخصی ببینید. اما شما می توانید بدون نیاز به فروش و تجربه خدمات ، همراه با پیام شخصی ، ارائه. رسانه های متوقف کننده مانند تبلیغات پاپ آپ یا آگهی های تبلیغاتی که وقفه جریان های محتوایی را قطع می کنند ، چیزی جز آزار و اذیت مردم نیست ، بنابراین از این تاکتیک ها دور می شوند. در عوض ، شما می خواهید تجارب دیجیتالی ایجاد کنید که مکالمات و ارتباط واقعی را تقویت می کند. به عنوان مثال ، Barneys اکنون از داده های دیجیتال برای افزایش تعاملات در فروشگاه استفاده می کند و شکاف بین بین المللی و فیزیکی را متوقف می کند.

معاون فروش ممکن است از اطلاعات جمع آوری شده در برنامه نام تجاری برای کمک به مشتریان در یک فروشگاه آجر و ملات استفاده کند. نتیجه یک تجربه بدون درز است که به راحتی ارسال اعلان های دیجیتالی یا ارسال به رسانه های اجتماعی بسیار شخصی تر می شود. به خاطر اجتماعی به نظر می رسد. اما اگر در واقع با افراد خود صحبت می کنید و با محتوای خود و همچنین خودتان ارتباط برقرار می کنید ، در نهایت آنها را برنده خواهید شد. بیشتر آلی شما می توانید روابط مخاطبان خود را ایجاد کنید ، احتمال این که آنها را به عنوان مشتریان طول عمر حفظ کنید.

 

ساختن تجربه

برای ایجاد این برخورد های آلی:

• از کجا مشتریانتان بیرون بیایند بدانید که چه سیستم عاملهای اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند و کدام منبع توصیه هایی برای خرید جدید اینترنتی هستند. آنها را از طریق این انجمن بشناسید تا اعتماد واقعی برقرار کنید.

• از پیام خود مراقبت کنید با مصرف کنندگان صحبت کنید چون آنها واقعی هستند ، وقتی احساسات و عقلانیت را متقاعد می کنید آنها را از شما خریداری کنید ، ترکیب کنید. اطمینان حاصل کنید که استراتژی ها و محتوای شما نیز ارزش های برند شما را نشان می دهد. ناسازگاری در لحن و پیام به مردم خیره می شود و بلافاصله ناامید کننده می شوند.

• افراد را از شما بخرند. هنگامی که آنها به نام تجاری خود اعتماد می کنند و مایل به شما یک عکس می دهند ، مشتریان آنلاین خود را برای یک تماس شکار برای تماس شما به عمل ارسال نمی کنند. آنها را به سمت تبدیل به هر نقطه هدایت کنید - به یاد داشته باشید که تجربه باید بدون در نظر گرفتن یک کابوس ناشی از سردرد باشد ، همانطور که آنها در تلاش برای خرید هستند.

• بالاتر از همه ، بازی های مورد علاقه خود را. پیگیری رفتار مشتری را برای شناسایی گرمترین منجر خود و ارسال برخی از توجه اضافی شخصی راه خود را. آنها در حال حاضر در مسیر تبدیل هستند ، بنابراین یک کد جایزه یا انگیزه دیگری ممکن است لمسی باشد که آنها را به سوی خرید سوق می دهد.

 

تجارب درست برای مشتریان حق

همانطور که هر دو تجربه های نام تجاری دیجیتال و شخصی ایجاد می کنید ، کانال های خود را با دقت انتخاب کنید. از متن ، چت بوت ها ، برنامه های اجتماعی و پیام های پیام کوتاه استفاده نکنید فقط به این دلیل که آنها در دسترس شما هستند. از اعضای مخاطب خود مطلع شوید و تجربیات خود را در مورد تنظیمات خود ایجاد کنید. چه چیزی آنها را تحسین می کند؟ کارشان آسان تر می شود؟ یکی از چیزهایی که روز خود را می سازد چیست؟ اگر بتوانید به این سؤالات پاسخ دهید ، خودتان را در زندگی شخصی و زندگی خود برنده خواهید شد. همانطور که مصرف کنندگان تجربیات بیشتری نسبت به تعامل اجتماعی را ترجیح می دهند ، آنها می خواهند حضور بیشتری داشته باشند و اگر برند شما بتواند تحویل دهد ، بیشتر مایل به قرار دادن تلفن های خود خواهند بود.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :