دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چرا تجارب بر مشتریان غلبه می کند؟ بخش اول

چرا تجارب بر مشتریان غلبه می کند؟ بخش اول

در مورد آخرین بار که به یک کنسرت رفتید فکر کنید. آیا با دیدن افرادی که خود را در موسیقی غرق کرده اند ، تحت تاثیر قرار گرفته اید؟ یا شما خودتان را پیدا کرده اید که اکثر این نمایش را از طریق تلفن های هوشمند دیگران تماشا می کنید ، زیرا آنها فیلم هایی را که بعدا برای فیس بوک به اشتراک می گذارند را ضبط کردند؟ اگر دومی به طرز ناخوشایندی دقیق باشد ، تشویق کنید. ممکن است تغییرات دریایی رسانه های ضد اجتماعی در حال افزایش باشد. به نظر می رسد که یک آرام آرام شروع می شود؛ بعضی از مردم در مورد آنچه که آنها به اشتراک می گذارند بیشتر انتخابی هستند. در عوض آنها تصمیم می گیرند تا لحظات گرانبها را خصوصی نگه دارند. این درس ارزشمند برای مارک های این روند است. همانطور که مردم از اجتماع جدا میشوند ، حتی برای مدت کوتاهی ، آنها بیشتر از تجربه های شخصی تقاضا میکنند. کلید برنده شدن بیش از مشتری ها ، ارائه یک تجربه در سطح جهانی در هر کجا که شما را پیدا کند. کلیک کنید به صدای جیرجیر در این وبلاگ ، من به شما نشان می دهد که چرا تجارب مهم برای مشتریان اینترنتی و چگونگی پیاده سازی آنها در برنامه بازاریابی شما است.

 

دیجیتال اینجاست  

آیا من اشتباه نمی کنم: رسانه های اجتماعی به شدت پیشرفته شده اند. مصرف کنندگان اولویت ذهنی دیجیتال را در تمامی زمینه های زندگی خود حفظ می کنند و کانال های اجتماعی و دیگر شبکه ها اغلب در زمان ارتباط با یک نام تجاری به عنوان اولین نقطه ارتباطی می باشند. به گفته Deloitte، برای نشان دادن سطح همبستگی که اکثر مصرف کنندگان در آن فعالیت می کنند ، توجه داشته باشید که آمریکایی ها به طور کلی 9 میلیارد بار در روز تلفن خود را بررسی می کنند. هیچ دلیلی وجود ندارد که گوشی های هوشمند خود را خارج از محدوده قرار دهند.

بر خلاف روزهایی که مردم در هنگام شام و یا بعد از ساعتهای خاص پاسخ خود را به خطوط اصلی خود پاسخ ندادند ، مصرف کنندگان در صبح تا شب از گوشی های خود استفاده می کنند. این "همیشه" عادت گوشی های هوشمند هر دو به بازاریابان چالش می کند و کار خود را ساده تر می کند. از یک سو ، شما می توانید در هر زمان در کانال ها و سیستم عامل های مختلف دسترسی داشته باشید. شاخص جهانی وب نشان داد که بزرگسالان شما به طور متوسط ​​دو ساعت در شبکه های اجتماعی به تنهایی هزینه می کنند و به شما یک پنجره گسترده ای برای اتصال می دهند. از سوی دیگر ، هر نام تجاری دیگر فرصت های مشابهی دارد. برای ایستادگی کردن از جمعیت ، شما نیاز به ارزش واقعی است.

 

ارزش تجربه

به طور فزاینده ، این ارزش باید در قالب تجربیات همه جانبه ، نه تنها تبلیغات دیجیتال باشد. با افزایش تعداد نقطه های بالقوه در حال افزایش ، انتظارات مصرف کنندگان از همیشه بالاتر است. ارتفاع نشان داد که 84 درصد از مردم انتظار دارند که مارک ها در روز به پیام های رسانه های اجتماعی پاسخ دهند و 47 درصد از آنها در عرض یک ساعت انتظار داشته باشند. خوشبختانه ، لزوما این واکنش ها را از انسان انتظار نمی رود. بیش از نیمی از مصرف کنندگان برای گزارش توسط LivePerson مصاحبه ای گفتند که اگر مشتریان بیش از دو دقیقه صبر کنند ، امتیاز خدمات آنها کاهش می یابد ، اما بیشتر آنها همچنین گفتند که هنگام برخورد با رباتها تجربه های خوبی داشته اند ، گاهی حتی ترجیح دادن آنها به انسان ها. Chatbots و دیگر ابزارهای دیجیتال می توانند به افزایش تجربه مشتری بدون هزینه های پرسنلی عظیم کمک کنند. با این حال ، تجارب شخصی در حال رشد در اهمیت ، به ویژه در میان Millennials. مشتریان جوان تجربیات بیش از کالاهای ملموس را ارزش می گذارند ، به طوری که آنها احتمال بیشتری دارند تا زمانی که مارک ها چیزی غیر از پست های رسانه های اجتماعی ارائه می دهند ، مثبت پاسخ دهند. مطمئنا ، برخی تجارب طراحی شده اند که به اشتراک گذاشته شوند. اما در نهایت ، به اشتراک گذاری ثانویه برای تجربه خواهد شد.

 

از «چرا؟» تا چطور؟

هنگامی که اهمیت تجارب شخصی را می فهمید ، سوال می شود: چگونه این وقایع غریبه را ایجاد می کنید؟ شما به دنبال راهی برای ایجاد تعاملات معتبر با مصرف کنندگان در هر کجا که هستند. کلیک کنید به صدای جیر جیر. برای مثال Netflix فصل دوم "چیزهای غریبه" را در طول تعطیلات آخر هفته قبل از هالووین با ناوگان Lyft immersive سوار در فیلادلفیا و لس آنجلس ترویج کرد. سواران می توانند به یک ماشین با صداهای استاتیک ، افرادی که در لباس های خطرناک ، چراغ های سوسو زدن و یک موجودی هستند که به نظر می رسید در سقف گیر کرده اند ، هنگامی که در "حالت عجیب و غریب" در برنامه قرار گرفتند ، انتخاب می شوند.

این تجربیات یک نوعی دقیقا همان چیزی است که مشتریان هدف شما را به نام تجاری شما تحمیل می کند. براساس گزارش EventTrack، 74 درصد از افراد مورد بررسی می گویند احتمال دارد پس از شرکت در یک رویداد مربوط به خرید یک شرکت ، در حالی که Tradedoubler 49 درصد از مصرف کنندگان را رد کرد پیام های بازاریابی دیجیتال را رد کرد زیرا آنها بی اهمیت هستند. واضح است که زمان بیشتری را با مصرف کنندگان دریافت می کنید ، بهتر است بتوانید پیش نیازهای آنها را پیش بینی کنید.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :