دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چالش cmo گفتگو های شخصی

چالش cmo گفتگو های شخصی

چالش پیش روی مدیران آشکار است. گفت و گوهای شخصی شما چگونه بوده است؟ در مجمع اجرایی کمپانی Argyle ، 35 درصد از مدیران شرکت کننده ، موافقت کردند که محتویات شخصی را به عنوان بزرگترین چالش بازاریابی خود می دانند. این موضوعی بود که پس از ارائه تقویت شد. پس چگونه ما به این مسئله می پردازیم؟

 

 

 

سخت است

مدیران در این رویداد صادقانه در مورد اینکه چگونه تقسیم بندی و شخصی سازی برخی از سخت ترین چالش هایی که در حال حاضر با آن روبرو هستند ، صادق است. چطور واقعا هدف را می گیرید زیرا رفتار کافی نیست؟ استراتژی مشتری گروه DAC گفت: "هیچ کس در حالت نیروانا کامل نیست".

 

محتوا در متن

با وجود اینکه چالش های شخصی سازی به طور کامل حل نشده است ، آنها موافقت کردند که اولین گام برای بازاریابان این است که مطالب را در زمینه درک کنند. این موضوع بهترین توصیف شده توسط جان بوزمن ، بازاریابی جهانی ، سرپرست CMO در آی بی ام است. او دو سفر مشترکی را که دقیقا همانند بود ، مورد بحث قرار داد ، اما زمینه فوق العاده متفاوت بود. او از مثال خرید گل برای کسی استفاده کرد. صرف نظر از دلیل خرید ، معاملات و رفتارها یکسان هستند و به صورت آنلاین انتخاب می شوند ، یک دسته را انتخاب می کنند ، آدرس را وارد می کنند و گل ها را خریداری می کنند. اگر بازاریابان پیام های جداگانه یا شخصی را براساس پرداخت تراکنش اختصاص دادند ، ممکن است پیام هایی را از تبریک ارسال کنند ، زمانی که گل برای کسی که از دست داده بود ، ارسال شود. ایجاد پیام های شخصی به اندازه کافی نیست پیام ها باید در چارچوب تجربه مشتری کار کنند.

 

تجربیات شکل

هنگامی که متن را درک می کنیم ، به عنوان بازاریابان باید روی شکل دادن تجربه ها تمرکز کنیم. اسکات مور ، SVP Best Buy ، درباره تجدید نظر در تجارب افراد قبل ، در طول و پس از خرید ، مورد بحث قرار گرفت. در حالی که این کار را در Best Buy انجام دادند ، متوجه شدند که به عنوان یک فروشگاه خرید آنلاین ، آنها عمدتا به تجربه مشتریان قبل و در هنگام خرید متمرکز بودند و اغلب پس از خرید آنلاین ، آنها را فراموش کرده بودند. این ارزیابی به آنها کمک کرد که تمرکز خود را تنظیم کنند و کار کنند تا یک تجربه «پس» ایجاد کنند که به مشتری امکان می دهد تا دوباره به فروشگاه بهترین خرید برسد.

 

ABCDE از مشارکت

CMO ما در Marketo ، Sanjay Dholakia ، یک چارچوب برای بازاریابان در هنگام ارتباط با مصرف کنندگان به اشتراک گذاشت. این 5 اصل تعامل کمک به بازاریابان و درگیر شدن در کل سفر مشتری و شکل دادن تجربه خود از یک نام تجاری است.

اصول زیر نشان می دهد که شما به عنوان یک بازاریاب ، مشتریان خود را درگیر می کنید:

• به عنوان افراد

• بر اساس رفتار

• به طور مداوم در طول زمان

• جهت رسیدن به یک نتیجه

• همه جا هستند

همانطور که شما شروع به ترکیب این 5 اصل می کنید ، ارزیابی نرم افزار به شما در ارائه این اصول در عمل و در مقیاس کمک می کند.

اطلاعات زیادی در مورد این رویداد به اشتراک گذاشته شده و مورد بحث قرار گرفت. در حالی که روشن است که هیچ کس پاسخ کامل به تمام چالش های بازاریابی امروز ندارد ، ما در حال پیشرفت در راه حل با پیشرفت در فضای نرم افزار فروشگاه اینترنتی هستیم و  در مورد درگیر شدن با مشتریان خود در طول تمام سفر فکر می کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :