دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

پیدا کردن شرکت کنندگان برای تست رابط کاربری بخش پنجم

پیدا کردن شرکت کنندگان برای تست رابط کاربری بخش پنجم

مطالعه موردی

برای یک تیم که دنبال بازنویسی یک گزارش دیجیتال برای وام دهندگان وام مسکن کار می کردیم. بسیاری از بانک های دیگر و وام دهندگان تحت چارچوب این شرکت هستند. ما نیاز به شناسایی یک نوع خاص از کاربر داشتیم، که: برای یک بانک تحت شرکت مادر کار کند و از این گزارش به عنوان بخشی از کارهای روزانه خود استفاده کند.

مشتری می خواست ما مصاحبه با 30 فرد با این نقش داشته باشیم. آنها تعدادی از این افراد را پیش از آن شناسایی کردند و سپس برای تشخیص افراد باقی مانده تماس گرفتند. چندین لایه ارتباطی از طریق مدیران ارتباطات و همچنین مجوزها ی مورد نیاز برای رسیدگی به هر شرکت کننده وجود دارد.

ما توانستیم بیش از 30 مصاحبه از راه دور (از طریق تلفن) را در ماه برای جمع آوری داده ها اختصاص دهیم.  مشكلات شایع ما شبیه به آنچه كه در مطالعه قبلی، برنامه ریزی و مرتبط بودن شركت كنندگان ، بود. ما مصاحبه هایی با افرادی که تمام روز کاری خود را در حال اجرای این گزارش می گذرانند انجام دادیم . ما خودمان را در هر زمان که یک شرکت کننده در دسترس بود، برای حل این مشکل آماده کردیم. این باعث نقص در برنامه ریزی جلسات دیگر مرتبط با کار بر روی پروژه شد.

بعضی از شرکت کنندگان ما این دعوتنامه را به دیگران که فکر می کردند در مصاحبه باید باشند ارسال کردند.

ما از مصاحبه ها برای درک رفتارهای فعلی، ناامیدی و نیازهای کاربران استفاده کردیم. همچنین بعدها شرکت کنندگان را با طرح های نمونه معرفی کردیم تا بازخورد در مورد طرح گزارش و تغییرات ویژگی ها به دست آید. ما گزارش جدیدی را ارائه دادیم که از انتظارات مشتری فراتر رفته و به تلاش خود برای دریافت بودجه بیشتر برای پروژه های پژوهشی و طراحی تبدیل شده است.

 

پرداخت به یک شرکت استخدام (زمانی که یک جمعیت قابل دسترس دارید)

شرکت های استخدام ، خدماتی را از نظر غربالگری و استخدام شرکت کنندگان، امکانات تحقیق، ضبط جلسات و غیره ارائه می دهند. شما می توانید از یک شرکت استخدام هنگام تحقیق در مورد جمعیت هایی که فکر می کنید می توانید از طریق تماس با عموم مردم دست یابید استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر تست قابلیت استفاده را در یک نرم افزار بانکی آنلاین انجام می دهید می توانید بیشترین افرادی که با انجام معاملات بانکی آشنا هستند (به عنوان مثال، ایجاد سپرده یا پرداخت صورتحساب) را پیدا کنید حتی اگر در حال حاضر از بانک خود استفاده نکنند.

 

زمان استفاده

زمانی که میخواهید شرکت کنندگان بالقوه خود را روی صفحه شخص ثالث داشته باشید و دسترسی مستقیم به شرکت کنندگان بالقوه نداشته باشید یا  زمانی که می خواهید شخصی را استخدام کنید، برای برنامه ریزی کردن و روز آماده سازی تحقیق.

 

چگونگی انجام آن

شما پیش از هرچیز تصمیم می گیرید چه تعداد از هر کدام از شرکت کنندگان می خواهید.  همچنین می خواهید تعدادی افراد "شناور" را نیز در استخدام خود اضافه کنید. شناورها افرادی هستند که نیازهای مطالعه را برآورده می کنند و مایلند در مواردی که برخی از شرکت کنندگان دیگر تمایلی نشان نمی دهند شرکت کنند. شناورها معمولا در سطوح بالاتر جبران می شوند، زیرا آنها متعهد به صرف دو یا سه ساعت در محل مورد نیاز می باشند.

شما همچنین نیاز به اطلاع رسانی برای استخدام دارید. همه شرکت های استخدام به شرکت کنندگان، معمولا پول نقد، برای شرکت در یک مطالعه ارائه می دهند. شما باید با توجه با این واقعیت کنار بیایید.

 

جنبه های مثبت

غربالگری بسیار دقیق، لازم نیست مردم را خودتان پیدا کنید، اغلب دارای امکاناتی هستند که می توانید استفاده کنید، دیتای صوتی و تصویری را در صورت نیاز ضبط می کنند، شرکت کنندگان دیگری را در صورت نبود افراد اولیه پیدا میکنند.

 

جنبه منفی

هزینه، زمان مورد نیاز برای پیشبرد رسیدن به جمعیت، شرکت کنندگان در تلاش برای بازی دادن سیستمند.

شرکت های استخدام تقریبا همیشه به افرادی که آنها استخدام می کنند پرداخت می کنند. شما برای شرکت استخدام کننده مبلغی تعیین می کنید که به شرکت کنندگان پرداخت می کند.

 

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش چهارم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :