دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

پیدا کردن شرکت کنندگان برای تست رابط کاربری بخش اول

پیدا کردن شرکت کنندگان برای تست رابط کاربری بخش اول

پیدا کردن افرادی برای شرکت در مطالعات کیفی می تواند یک کار دشوار باشد. ما تمایل داریم درباره مطالعات و یافته های آنها بشنویم، اما نمی شنویم که چگونه محققان شرکت کنندگان در این مطالعه را استخدام می کنند. بیایید این رمز و راز را حل کنیم.

برای طراحان و طراحان UX یا همان رابط کاربری، پژوهش با ذینفعان و کاربران بسیار مهم است. با این حال، دسترسی به شرکت کنندگان در تحقیق آسان به نظر نمی رسد. برای هر دو محقق حرفه ای و آماتور، پیدا کردن افراد برای شرکت در مطالعات می تواند یک کار فریبنده باشد. ما اغلب در مورد مطالعات و یافته های آنها می شنویم، اما ما اغلب در مورد اینکه چگونه محققان شرکت کنندگان در مطالعه را استخدام می کنند، نمی شنویم.

محققان می توانند از روشهای مختلف برای پیدا کردن شرکت کنندگان انتخاب کنند. بسیاری از عوامل بهترین روش را تعیین می کنند. مثل منابع مانند زمان و پول، روش تحقیقاتی که شما استفاده می کنید، نوع یا ویژگی های شرکت کنندگان که می خواهید استخدام کنید و دسترسی به این نوع شرکت کنندگان.

 

انگیزه

شما می توانید از انگیزه برای افزایش احتمال مشارکت در هر یک از این روش های استخدام استفاده کنید. استفاده از انگیزه معمولا یک انتخاب شخصی است. انگیزه می تواند یک کار کوچک قدردانی باشد (کارت هدیه 5 دلاری) یا چیز دیگری (200 دلار یا بیشتر بسته به زمان مورد نیاز و نوع شرکت کننده).

 

شناسایی و مصاحبه

در هنگام مصاحبه با اشخاص کلیدی، مشتریان و سایر سهامداران مرتبط با یک پروژه، به ویژه در آغاز یک پروژه بینش وسیعی داشته باشید.. این فرصتی عالی برای درک نقش هرکسی، چشم انداز و امیدهای آنها برای یک پروژه یا محصول و تجربیات خود  در بقیه پروژه است. شما می توانید خرید را افزایش دهید و مردم  خود را به عنوان بخشی از روند در هر پروژه احساس کنند. به طور گسترده ای از کلمات کلیدی برای توصیف افرادی که علاقه مند به یک محصول یا پروژه و به نوعی به سازمان شما و یا محصول مرتبط هستند، استفاده می کنیم. بسیاری از این ذینفعان داخلی نیز ممکن است کاربران محصولی باشند که درباره آن مصاحبه می کنید.

 

زمان استفاده

شما همیشه می توانید فرصت هایی برای مصاحبه با ذینفعان و همکاران برای کسب اطلاعات بیشتر داشته باشید. این به خصوص در آغاز یک پروژه مفید است.  می توانید انتظارات درباره یک محصول آنلاین را بیاموزید، اطلاعات پس زمینه درباره آنچه به وضعیت فعلی پروژه منجر شده است و اهداف و امیدها برای آینده را یاد بگیرید. هماهنگی با ذینفعان در سراسر یک پروژه آنها را از پیشرفت کارها آگاه می کند و به شما اجازه می دهد تا نظرات مهم را دریافت کنید. من متوجه شدم که این امر برای ایجاد اعتماد با ذینفعان مفید است و باعث می شود آنها احساس کنند که در این فرآیند حضور دارند.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش چهارم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش پنجم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :