دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

پیدا کردن رنگ مناسب برای برند شما

۱۰ شهریور ۱۳۹۸
4.2
پیدا کردن رنگ مناسب برای برند شما

وقتی صحبت از بازاریابی می شود ، ضروری است که نام تجاری شما در طراحی وب سایت یا در تجربه مشتری فروشگاه اینترنتی یا حتی رستوران شهر کوچک ، ارزش اصلی تجارت شما را ، دقیقا با جزئیات دقیق تر نشان دهد.

 

 

 

 

 

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند که رنگ پشت طرح یک کسب و کار آنلاین فقط به دلایل زیبایی شناختی انتخاب شده است ، یک دلیل بسیار بزرگتری وجود دارد که چرا یک رنگ خاص انتخاب می شود و همه چیز به آن چیزی که رنگ می گوید و چگونگی آن و آنچه مخاطبان احساس کنند بستگی دارد. رنگ ها چه از نظر روحی و چه از نظر عاطفی می توانند در افراد تأثیرگذار باشند. مارک های خاصی به دنبال رنگ های روشن و عجیب و غریب و سرگرم کننده خواهند بود ، در حالی که برخی دیگر ممکن است به رنگ های تیره تر و جسورانه تری برای نمایش قدرت و ظرافت بروند. هنگامی که مردم تصمیمات سریع را در مورد اینکه کدام محصول را بخرند ، می گیرند ، رنگ ها می توانند نقش مهمی در انتخاب آنها داشته باشند. تحقیقات انجام شده توسط Colorcom نشان داد که بین 62 تا 90 درصد از تصمیمات گرفته شده تنها تحت تأثیر رنگ قرار می گیرند ، بنابراین بسیار مهم است که رنگ های انتخاب شده نشان دهنده لحن و شخصیت مناسب برای کسب و کار آنلاین شما باشند. در حالی که این منصفانه است بگوییم تأثیر یک طرح رنگی بر مردم به تجربیات یا تأثیرات شخصی افراد بستگی دارد ، می توان یک تعمیم ایجاد کرد مبنی بر اینکه چه عواطف و چه پاسخ هایی را می توان با رنگ های خاص برانگیخت.

 

بنابراین ، چگونه رنگ مناسب را پیدا می کنید؟

اولا ، شما باید کاملا بفهمید که شغل شما چیست و ارزشهای آن چیست. به عنوان مثال ، شرکتی که در زمینه بازیافت تخصص دارد ، احتمالا با نگاهی سبز به دنبال مارک تجاری خواهد بود ، زیرا این کار نه تنها از نوع مشاغل مورد نظر به نظر می رسد و احساس می شود بلکه با "سبز" آنها همخوانی خواهد داشت. سؤالاتی مهم باید بپرسید در مورد نحوه تعریف پیشبرد تجارت تان. وقت بگذارید تا این مسائل را در نظر بگیرید:

• نوع شخصیت برند که به بهترین وجه متناسب با کسب و کار آنلاین شما باشد

• احساساتی که می خواهید نام تجاری شما برانگیزد

• آنچه می خواهید مشتریان شما مارک شما را با آن مرتبط کنند

وقتی ایده های خود را در مورد این سه سؤال مطرح کردید ، ایده واضح تری خواهید داشت که چگونه می خواهید توسط مخاطبان خود درک شوید. آیا می گویید شرکت شما با احساس مسئولیت و صادق است؟ شاید آبی رنگی باشد که به بهترین وجه منعکس کننده تجارت شما باشد زیرا اعتماد و اعتماد به نفس را ایجاد می کند و در عین حال حس امنیت می دهد. رنگ آبی معمولا توسط بخش خدمات حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد زیرا نشان دهنده توانایی برقراری ارتباط در کنار ارائه خدمات قابل اعتماد است. برخی از نمونه مشاغل که از مارک تجاری خود از رنگ آبی استفاده می کنند شامل Facebook ، Intel، American Express، RBS و Twitter. آیا می گویید که وفاداری و قابلیت اطمینان تصویر خوبی از این مشاغل است؟ یک برنامه جالب "روانشناسی رنگ" از Peppermint Soda وجود دارد که مناسب برای هر کسی است که می خواهد در یافتن اینکه چه رنگی به بهترین وجه شما یا شغل شما را بر اساس شخصیت یا انجمن های کسب و کار آنلاین شما نشان می دهد ، مناسب باشد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :