دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

پیدا کردن ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب‌وکار شما بخش اول

پیدا کردن ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب‌وکار شما بخش اول

آیا از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای ارتقاء تجارت خود به صورت آنلاین استفاده می کنید؟ گاهی اوقات ، دغدغه فقط مربوط به آنچه ارسال می کنید نیست ، بلکه از چه ابزاری استفاده می کنید نیز مهم است. یک ابزار مناسب برای مدیریت رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند از بازاریابی خود نتایج بهتر بگیرید. در این پست ، من می خواهم برخی از بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی را به اشتراک بگذارم و به شما کمک کنم تا بهترین را برای کسب و کار خود بیابید.

 

 

 

مهمترین ویژگی ها در یک ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی

هر نوع شغلی که دارید و نیاز شما از بازاریابی شبکه های اجتماعی هرچه که باشد ، برخی ویژگی ها ضروری هستند:

• نظارت: نظارت می‌ تواند به شما در کشف فرصت‌ های جدید برای تعامل ، مشتریان احتمالی و بهبود آگاهی از برند کمک کند.

• انتشار و برنامه ریزی: بسته به نوع شبکه های اجتماعی که برای بازاریابی خود استفاده می کنید ، حتما ابزاری را تهیه کنید که به شما امکان می دهد اگر همه پست هایتان را نتوانید ، حداقل اکثر آنها را منتشر کنید و دیگری که به شما امکان می دهد تا زمان به روز کردن را برای زمانی که نمی توانید آنلاین باشید ، تعیین کنید.

• ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری: پیگیری بهتر مخاطبان تان می تواند به شما کمک کند تا نرخ تبدیل خود را بهبود بخشید.

• تجزیه و تحلیل: بررسی منظم تجزیه و تحلیل می تواند به شما در بهبود استراتژی شبکه های اجتماعی کمک کند. اکثر داشبوردهای شبکه های اجتماعی دارای تجزیه و تحلیل هستند ، اگرچه آنها معمولا به اندازه ابزاری که به آنالیز شبکه های اجتماعی اختصاص دارد ، کارایی بالایی ندارند. با این وجود ، کمک به داشتن اطلاعات ضروری مفید است به گونه ای که می توانید به طور مرتب آن را چک کنید و متناسب با آن استراتژی خود را تغییر دهید.

• قابلیت های مدیریت تیم: اگر چندین عضو در تیم خود دارید که حساب های اجتماعی تان را مدیریت می کنند ، به دنبال ابزاری باشید که دارای قابلیت های مدیریتی قوی در تیم باشد: امکان تعیین تکالیف ، ترک یادداشت ها ، بررسی عملکرد تیمی و غیره.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در مورد کسب و کارهای آنلاین البته ، قیمت است. می توانید از یک ابزار مقایسه هزینه استفاده کنید تا ببینید که چگونه اصلی ترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی بر اساس ویژگی ها و قیمت شان ، در برابر یکدیگر قرار می گیرند. مطمئن شوید که برای برنامه مورد نظر خود به چه ویژگی هایی نیاز دارید. در بعضی موارد ، شاید مجبور باشید برای گزارش های تحلیلی یا برای اضافه کردن اعضای تیم اضافی به لیست خود ، هزینه اضافی بپردازید.

بیایید در حال حاضر برخی از بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی را ببینیم ، طبق ارزیابی های مشتریان در این اینفوگرافیک از Ian Anderson Grey و G2Crowd:

 

آگوراپولس

Agorapulse یک داشبورد کامل است که با بیشتر شبکه های مهم اجتماعی کار می کند. یک رابط کاربری بسیار آسان و بصری و ویژگی های بسیار خوبی دارد:

• صندوق ورودی اجتماعی: صندوق ورودی اجتماعی بسیار شبیه به صندوق پستی الکترونیکی (ایمیل) است ، جایی که همه اعلان های شبکه های اجتماعی خود را در یک مکان دریافت می کنید. از بین انواع فهرست ها ، فکر می کنم این بهترین موردی است که من سعی کردم تهیه کنم: شما می توانید همه اعلان های خود را در یک مکان مشاهده کنید و با مراجعه به آنها اقدام کنید و این باعث می شود اطمینان حاصل شود که از دست دادن هر چیز مهمی آسان نیست.

• انتشار و برنامه ریزی: شما می توانید یک مطلب را در چندین شبکه اجتماعی مختلف منتشر کنید ، همچنین محتوای برنامه را تنظیم کنید. آنچه باعث برجسته شدن آن می شود این است که می توانید محتوای پین همیشگی خود را نیز مرتب کنید ، تا از بهترین مطالب خود بهترین استفاده را ببرید. یکی دیگر از ویژگی های جالب تقویم سرمقاله است که در آن می توانید به روزرسانی های برنامه ریزی شده خود را برای تمام پروفایل های اجتماعی خود با توجه به پروفایل وب سایت تان ترتیب دهید.

• نظارت: می توانید جستجو های نظارتی را تنظیم کنید ، همچنین لیستی از کلمات کلیدی را که می خواهید حذف کنید اضافه کنید. همچنین می توانید فقط از مکان های خاص یا  یک زبان خاص استفاده کنید و می توانید به اصطلاح قوانین اعتدال را تنظیم کنید که Agorapulse می تواند از طرف شما با ذکر استناد به درخواست شما اقدام کند. همچنین می توانید در اینستاگرام اشتراک گذاری ها و پست ها و هشتگ ها و مکان های فیس بوک را پیگیری کنید

CRM: می توانید از Agorapulse برای سازماندهی و برچسب گذاری مخاطبان خود استفاده کنید ، ببینید که کاربران فعال شما چه کسانی هستند (از جمله تأثیر گذاران در نام تجاری) و پروفایل های غنی کاربر و تمام مکالمات گذشته را بررسی کنید.

• تجزیه و تحلیل: از نظر تحلیلی ، آنها معیارهای بسیار خوبی را ارائه می دهند و همچنین می توانید گزارشهای پاورپوینت کاملا قابل تنظیم ایجاد کنید.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :