دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

پیدا کردن ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی بخش دوم

پیدا کردن ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی بخش دوم

آیا از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای ارتقاء تجارت خود به صورت آنلاین استفاده می کنید؟ گاهی اوقات ، دغدغه فقط مربوط به آنچه ارسال می کنید نیست ، بلکه از چه ابزاری استفاده می کنید نیز مهم است. یک ابزار مناسب برای مدیریت رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند از بازاریابی خود نتایج بهتر بگیرید. در این پست ، من می خواهم برخی از بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی را به اشتراک بگذارم و به شما کمک کنم تا بهترین را برای کسب و کار خود بیابید.

 

 

Sprout Social

Sprout Social یکی دیگر از داشبوردهای رسانه ای اجتماعی است که ویژگی های بسیاری کاملا شبیه Agorapulse دارد.

• صندوق ورودی اجتماعی: درست مانند Agorapulse ، Sprout Social یک صندوق ورودی اجتماعی ارائه می دهد که در آن همه اعلان های خود را از طریق کانال های اجتماعی دریافت می کنید.

• انتشار و برنامه ریزی: برای برنامه ریزی و به روزرسانی صف ارسال ، می توانید از Sprout Social استفاده کنید و حتی چندین بار ارسال را به صورت هم زمان برای بروزرسانی تنظیم کنید. یک تقویم سرمقاله نیز وجود دارد که می توانید محتوای برنامه ریزی شده خود را تجسم کنید.

• نظارت: می توانید هشتگ ها (توییتر ، اینستاگرام) و تبلیغات را رصد کنید و به طور مستقیم هرگونه نتیجه ای در صندوق ورودی اجتماعی خود بگیرید.

CRM: می توانید با Sprout Social مخاطبین خود را سازماندهی کنید ، مکالمات گذشته را در Twitter مشاهده کنید و پروفایل های کاربران را ببینید. همچنین می توانید یادداشت کنید و جزئیات تماس را اضافه کنید.

• تجزیه و تحلیل: شما می توانید گزارش های نامحدود ایجاد کنید ، که می توانند مارک گذاری شوند و یا به CSV یا PDF صادر شوند.

 

Hootsuite

Hootsuite مسلما شناخته شده ترین و محبوب ترین ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی است ، زیرا از اولین هایی است که به بازار عرضه می شود. اما آیا با نیازهای کسب و کار  آنلاین و بازاریابان مطابقت دارد؟

• نکات: باید بگویم ، صندوق ورودی های اجتماعی را بسیار کاربردی تر از استفاده از جریان کلاسیک Hootsuite می یابم. مسئله این است که گفتن اینکه چه موقع تمام مراحل مورد نظر خود را به انجام رساندید ، مشکل است. با این وجود می توانید هرگونه به روزرسانی را انجام داده و به آن پاسخ دهید ، اختصاص دهید ، بازخوانی کنید و غیره.

• انتشار و برنامه ریزی: انتشار و برنامه ریزی بسیار آسان است و بهترین چیز در مورد Hootsuite این است که با بیش از 35 شبکه اجتماعی کار می کند (اگرچه شما از بعضی از کانالهای شناخته شده کمتر استفاده می کنید). آنها همچنین دارای کد کوتاه URL خود هستند که می توانید از آنها استفاده کنید و می توانید پیش نویس ها ، به روزرسانی های برنامه ریزی شده جدید ، به روزرسانی های برنامه ریزی شده گذشته و موارد دیگر را مشاهده کنید.

• نظارت: برای نظارت ، به راحتی می توانید جریانهایی را برای اشاره با کلمات کلیدی مورد نظر خود تنظیم کنید.

CRM: از نظر CRM ، Hootsuite واقعا بسیاری از ویژگی ها را اضافه نکرده است. شما می توانید لیست های فالوور های خود و کسانی را که دنبال می کنید مشاهده کنید و برخی از اقدامات را انجام دهید ، مانند اضافه کردن آنها به لیست ها ، دنبال کردن و ترک کردن آنها ، یا مسدود کردن ، نادیده گرفتن و گزارش دادن آنها. به طور کلی ، در سطوح مشابه ، دو ابزار دیگر در این لیست موجود نیست.

• تجزیه و تحلیل: Hootsuite گزارش رسانه های اجتماعی و همچنین پیوندهای شما را ارائه می دهد. تنها مسئله این است که برای به دست آوردن بسیاری از این گزارش ها ، باید حساب سایت خود را بپردازید یا به روز کنید.

 

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید ، بسیاری از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی از ویژگی های کاملا مشابهی برخوردار هستند. در پایان ، مهم است که یکی از آنها را که از نظر نرم افزار راحت تر است پیدا کنید ، یا در صورت نیاز به ویژگی های خاص ، ابزاری پیدا کنید که آن ها را داشته باشد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :