دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

پنج شیوه برای افزایش تبدیلات تجارت الکترونیک بخش دوم

پنج شیوه برای افزایش تبدیلات تجارت الکترونیک بخش دوم

در صورتی که شیوه تقریبا فوری برای افزایش تبدیلات در فروشگاه شما وجود دارد ، آیا شما آن را استفاده خواهید کرد؟ البته که شما از آن استفاده خواهید کرد. تقریبا همه مالکان و بازاریابان کسب و کار از این فرصت استفاده خواهند کرد. ایجاد تبدیلات تجاری بیشتر می تواند سخت باشد و دست یابی به یک سطح سود هموار آسان است. با این حال در صورتی که آماده پذیرش این چالش باشید ، ما پنج شیوه را برای افزایش تبدیلات تجاری ارایه کرده ایم که می تواند برای مشاهده مزایای فوری اجرا شود.

 

 

4. محصولات دیده شده را نمایش دهید

یکی از موانع بازاریابی اینترنتی و فروش تجارت الکترونیک این است که شما فروشنده ای ندارید که با مشتری خوش و بش کند و محصولات مختلف را به آن ها نشان دهد. فروشنده ، می گوید که ، نظرتان در مورد این محصول چیست و این بسیار عالی است.

افزودن بخش های دیده شده به صفحات محصول می تواند از آن برای شما محافظت کند. این ویژگی به کاربران محصولات مکمل و مشابه را نشان می دهد و افزونه ها و نیز پیش فروش ها را بهبود می بخشد که هر دوی آن ها ، موجب افزایش ارزش میانگین فروش می شود. این می تواند مانع از داشتن سایتی بدون پرداخت توسط مشتریان علاقه مند می شود. یک تصویر دیده شده می تواند محصولات جایگزین را نشان دهد به خصوص اگر 100 درصد از مشاهده آن ها خوشحال نباشند و مانع از تفکر در مورد گزینه های دیگر می شود.

 

5. استفاده از تبلیغات

تبلیغات اطلاعاتی را پوشش می دهند که ممکن است ارزش زیادی نداشته باشند با این حال آن ها به شدت موثر هستند. با گرفتن ایمیل کاربر در زمان ورود یا ترک ، می توانید فورا نرخ تنزیل 10 درصد یا خرید رایگان را در اولین خرید کسب کنید.

حتی پس از اولین فروش ، می توانید رابطه خود را با این کاربران از طریق پاسخ های ایمیلی خودکار ایجاد کنید. این بدین معنی است که شما می توانید آپدیت های مربوط به محصولات جدید اینترنتی را ارسال کرده و تبدیلات را افزایش دهید.

 

 تفکرات نهایی

در صورتی که با این سوال مواجهید که بهترین شیوه های بازاریابی تجارت الکترونیکی چیست؟ این پنج نکته از بهترین گام ها برای دست یابی به تبدیلات بیشتر هستید. بازاریابی تجارت الکترونیک هرگز موجب تکرار تجربه خرید فروشگاهی نمی شود بلکه بسیاری از مفاهیم یکسان هستند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :